eGospodarka.pl

 • Podatkowa grupa kapitałowa czyli wspólny CIT i brak cen transferowych

  (...) Zgodnie z art. 1a ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych podatkową grupę kapitałową mogą tworzyć co najmniej dwie spółki prawa handlowego mające osobowość prawną, czyli i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Urlop wychowawczy - odwołanie, poznaj opinie o Collargo Spodnie jeansy dla chłopca, KD-2 czy przeglądaj oferty pracy z miasta głogów.


 • Firmowy samochód osobowy z VAT marżą?

  (...) Wnioskodawca , jak też dokonuje ich modernizacji, przebudowy, adaptacji czy wynajmu na rzecz klientów. Większość pojazdów jest nabywanych z przeznaczeniem do dalszej odsprzedaży. Niektóre (...)

 • BIK o kredytach w VII 2019 r.

  (...) BIK, w lipcu br. największe wzrosty w ujęciu wartościowym dotyczyły kart kredytowych (+27,0%) oraz kredytów mieszkaniowych (+26,0%). Nieco słabszą, ale również dodatnią dynamikę odnotowano (...)

 • Co było inspiracją do stworzenia PPK?

  (...) Podobny do naszych rodzimych PPK, dobrowolny system z automatycznym zapisem funkcjonuje od 2007 roku w Nowej Zelandii. Są do niego zapisywani wszyscy nowi pracownicy, o ile spełniają warunki (...)

 • IIoT, czyli rewolucja, która omija polski przemysł?

  (...) (wg MarketsandMarkets do 2022 roku ma on osiągnąć wartość 640 mld USD) Internet Rzeczy dzieli się na wiele wyspecjalizowanych branż. Jedną z nich jest (IIoT), a więc technologia Internetu (...)

 • Ceny gruntów inwestycyjnych prawie stabilne

  (...) Jeżeli chodzi o dynamikę wzrostu cen gruntów inwestycyjnych i poziom wolumenu transakcyjnego, palmę pierwszeństwa dzierżył ponownie rynek mieszkaniowy. W I połowie br. ceny działek pod (...)

 • Zarobki kobiet wciąż niższe. Jak to zmienić?

  (...) płacowej podkreśla fakt, iż to także problem polskiego rynku pracy. Z jednej strony Polska jest krajem o najniższej nieskorygowanej luce płacowej, wynoszącej zdaniem Eurostatu (2019a) ok. 7%, (...)

 • Wakacje 2019 z all inclusive i bez last minute

  (...) tron Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu wielu ekspertów wieszczyło, że królową tego lata okaże się Turcja, która miała zdetronizować wieloletnią liderkę sprzedaży, czyli Grecję (...)

 • Inwestycje w nieruchomości komercyjne. Mamy 1. miejsce w CEE

  (...) koniec tego roku wartość umów kupna/sprzedaży nieruchomości w regionie może nawet przewyższyć rekordowe 13,23 mld euro zarejestrowane w 2018. Polska ma szansę zbliżyć się do znakomitych (...)

 • Inwestorzy bezczynni

  (...) bardzo trudnym jest branie na siebie odważnych decyzji, jeśli zwrot o 180 stopni może przyjść w każdej chwili. Kiedy niepewność rzuca się cieniem nie tylko na klimat inwestycyjny, ale też (...)

 • Hasła jednorazowe do lamusa. Nadchodzi PSD2

  (...) to zbiór przepisów konstytuujących jednolity rynek płatności we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Na jej mocy wprowadzone zostają nowe zasady ochrony i bezpieczeństwa płatności. Celem (...)

 • Branża telekomunikacyjna skorzysta z 5G pod pewnymi warunkami

  (...) W celu zmaksymalizowania pojemności, szybkości transmisji danych oraz zapewnienia jak największej kontroli nad nimi, korzysta z widma fal milimetrowych, które są znacznie mniejsze niż (...)

 • 5 powodów, dla których warto zainteresować się grywalizacją

  (...) Jednym z tych, które może przynieść organizacji znaczne korzyści, jest platforma gamifikacyjna. I wprawdzie o grywalizacji (wykorzystaniu mechanizmów znanych z gier do zmiany zachowań ludzi (...)

 • Urlop wypoczynkowy od strony formalnej

  (...) komu przysługuje? Urlop wypoczynkowy to przypadający każdego roku płatny okres zwolnienia z wykonywania obowiązków na rzecz pracodawcy. Prawo do niego przysługuje każdemu, kto jest (...)

 • Aparat bezlusterkowy Panasonic LUMIX S1H

  (...) rozdzielczości 24,2 megapikseli, która jest zgodna z nową technologią Dual Native ISO. W połączeniu z optymalnym przetwarzaniem sygnału przez procesor obrazu Venus Engine osiąga wysoką (...)

 • Soyter - Dystrybutor podzespołów dla elektroniki, automatyki i telekomunikacji. Stare Babice.

  Czytaj więcej: Podzespoły


strony : [ 1 ]
 
29
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3845
CHF 4,0252
USD 3,9586
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.