eGospodarka.pl

 • Przywrócenie do pracy - jakie zmiany?

  (...) 2 kpc i nadał mu następujące brzmienie: „Uznając wypowiedzenie umowy o pracę za bezskuteczne albo przywracając pracownika do pracy, sąd na wniosek pracownika może w wyroku nałożyć na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS IWA, poznaj opinie o Fagor Future 6l czy przeglądaj oferty pracy z miasta lidzbark.


 • Polskie firmy: portfel należności II kw. 2019

  (...) „Portfel należności polskich przedsiębiorstw”, cyklicznego projektu prowadzonego przez Krajowy Rejestr Długów we współpracy z Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Czego (...)

 • Czy Polacy ciągle kupują mieszkania na wynajem?

  (...) Corp S.A. Zainteresowanie klientów inwestycyjnych wciąż jest bardzo duże, niemniej z uwagi na wzrost cen mieszkań, jak również ograniczony zakres dostępnej oferty na rynku, takich transakcji (...)

 • Kto rządzi w branży transportowej?

  (...) przemysłowej, wzrostów notowanych w wymianie handlowej oraz intensywnego rozwoju . Szacunki wskazują, że aż 80 proc. towarów na świecie przewożonych jest drogą lądową. Można byłoby się (...)

 • Na osiedlu Golf Park powstają ostatnie domy

  (...) 6,6 km od granic Gdyni, a dystans ten, trasą szybkiego ruchu, pokonać można w zaledwie 20 minut. W sąsiedztwie rozpościerają się lasy, niedaleko stąd również do Jeziora Tuchomskiego (...)

 • Koszty utrzymania mieszkania VII 2019

  (...) płacić o 24% więcej niż przed rokiem, a wciąż najpewniej nie jest to kres podwyżek. Byłby to alarmujący wskaźnik, gdyby nie fakt, że opłaty te stanowią tylko niewielki ułamek (około 5 (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie VII 2019

  (...) określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze stosunku pracy lub (...)

 • Popyt na magazyny nie maleje

  (...) był niemal w całej Polsce. Zanotowane w I połowie br. zapotrzebowanie przekroczyło 1,6 miliona mkw. Dość interesujące jest to, że na ten pokaźny wynik złożyły się nie spektakularne (...)

 • Powstają dobre praktyki dla polskiego crowdfundingu

  (...) organizacja, która zrzesza reprezentantów ośmiu sektorów rynku finansowego, w tym również – rozpoczęła prace nad stworzeniem Zasad Dobrych Praktyk Operatorów Platform Crowdfundingowych (...)

 • Inwestorzy chcą punktu zaczepienia dla odbicia

  (...) dwie informacje z USA i Niemiec. Sekretarz Handlu USA Wilbur Ross poinformował, że USA przedłużają o 90 dni okres wyłączenia z zakazu prowadzenia działalności przez Huawei na terenie Stanów (...)

 • Ubezpieczenie turystyczne w oczach Polaków

  (...) przez zespół badań Havas Media Group potwierdza, że ubezpieczenie turystyczne cieszy się wśród Polaków całkiem sporą popularnością. Okazuje się bowiem, że na jego zakup decyduje się (...)

 • Gry mobilne. Jak grają Polacy?

  (...) w Polsce” potwierdzają, że Polacy w gry mobilne grają przeważnie w zaciszu mieszkania (44%). Co trzeci z badanych rozrywce oddaje się podczas jazdy komunikacją miejską, 23% grywa w szkole i (...)

 • Instagram walczy z fałszywymi treściami

  (...) będą następnie weryfikowane przez przeszkolone osoby z wykorzystaniem odpowiednich algorytmów i usuwane. Opcja ta zostanie prawdopodobnie wdrożona na razie na terytorium Stanów Zjednoczonych. (...)

 • Najczęściej cytowane media VII 2019

  (...) najczęściej cytowanym tytułem prasowym była "Rzeczpospolita". "Gazeta Wyborcza" bez zmian na miejscu drugim. Na trzecim „Dziennik Gazeta Prawna”. Wśród najczęściej cytowanych (...)

 • Aparaty fotograficzne narażone na ransomware

  (...) już właściwie do lamusa. Dziś króluje fotografia cyfrowa - obrazy z aparatów do komputerów przesyła się za pomocą opracowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Branży Obrazowania (...)

 • 5 sposobów na skuteczniejszą strategię marketingową

  (...) badań zrealizowanych przez serwis Statista wynika, że w minionym roku dokonało 1,79 miliarda osób, a prognozy zakładają, że w nadchodzących latach rzesza e-kupujących powiększy się o (...)

 • Traidenis-Pol - Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczów oraz substancji ropopochodnych, przepompownie ścieków, zbiorniki wodne, szamba. Olecko.

  Czytaj więcej: Przydomowe


strony : [ 1 ]
 
20
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3656
CHF 4,0227
USD 3,9408
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.