eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Honda Civic 1.0 MT - niekiedy litr to za mało

  (...) Hondy Civic. Hatchback czy sedan, benzyna czy diesel – nie mają przed nami tajemnic, jednak czy trzycylindrowy silnik o pojemności ledwo jednego litra sprzężony z sześciobiegowym manualem nie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie o niekaralności, poznaj opinie o ZM Duda Baleron odtłuszczony czy przeglądaj oferty pracy z miasta kraśnik.


 • Dom przy Okrzei

  (...) się w sąsiadującą z nim zabudowę i zaoferuje 85 apartamentów. Kubatura obiektu osiągnie 30,4 tys. m³ przy powierzchni zabudowy 817,4 mkw. i wysokości. Kompozycja elewacji ma podkreślać (...)

 • Brexit ciągle na tapecie

  (...) obie włoskie partie w Senacie głosowały przeciwnie nad bardzo kontrowersyjnym projektem kolei dużych prędkości, lider Ligi Salvini zażądał rekonstrukcji rządu i ponowne spisanie celów (...)

 • Likwidacja LIBOR – konsekwencje dla umów kredytowych powiązanych z kursem CHF

  (...) w mediach na temat owej stawki referencyjnej, a to z uwagi na fakt, iż coraz częściej pojawiają się głosy, iż stawka ta ma przestać obowiązywać. Organy brytyjskiego nadzoru wskazują (...)

 • Przedłużenie terminu zwrotu VAT: postanowienie musi zostać doręczone na czas

  (...) do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie skargę na postanowienie Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Krakowie (dalej: DIAS) ze stycznia 2019 r. utrzymujące w mocy postanowienie (...)

 • Ulga mieszkaniowa: umowa przedwstępna i wpłacenie zaliczki to za mało

  (...) W kwietniu 2018 r. wnioskodawczyni , którą otrzymała w darowiźnie od ojca w 2014 r. W niedługim czasie zamierza podpisać przedwstępną na zakup mieszkania, którego cena zostanie pokryta z (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI VII 2019

  (...) lipcu br. rzesza internautów w Polsce liczyła sobie ogółem 27,9 mln, z czego na komputerach osobistych i laptopach (komputery osobiste używane w domu oraz w pracy) – 22,1 mln, a na (...)

 • Biuro podróży zmarnowało ci urlop? Zobacz, co robić

  (...) rażących rozbieżności między tym czego mógł oczekiwać podróżny na podstawie oferty, przedstawionych zdjęć oraz ceny, którą uiścił a rzeczywistością zastaną na miejscu. Standardy (...)

 • Umowy najmu w centrach handlowych - klauzula OCR

  (...) wysokość czynszu albo w stałej wysokości, niezależnej od wyników osiąganych przez najemcę z jego działalności w wynajmowanym lokalu albo pozwalały dodatkowo wynajmującemu uzyskiwać (...)

 • Jak nie przepłacać za składkę wypadkową?

  (...) w których nieprawidłowości w ustalaniu składki wypadkowej pojawiają się najczęściej, a więc jednocześnie tym, w których potencjał oszczędnościowy jest największy. Wśród nich (...)

 • Zniesienie limitu składek ZUS zniechęci do nas inwestorów?

  (...) zniesienie limitu składek ZUS było już przedmiotem postępowania przed Trybunałem Konstytucyjnym w ramach tzw. prewencyjnej kontroli konstytucyjności ustaw przez Prezydenta RP. 14 listopada 2018 (...)

 • Przelewy Elixir w VII 2019 r.

  (...) roku liczba transakcji w systemie Elixir wzrosła o 7 proc. (166,4 mln komunikatów vs 155,9 mln komunikatów), a ich wartość wzrosła o 11 proc. (503,8 mld zł vs 454 mld zł). Rekordowy w (...)

 • OC: oto "najtańsze" miasta wojewódzkie

  (...) że w ujęciu kwartalnym średnia w miastach wojewódzkich dość istotnie się obniżyła. Tym, co nie uległo zmianie, są ciągle spore różnice pomiędzy oferowanymi składkami. Co ciekawe, w (...)

 • Jak inwestować gdy przed nami widmo recesji?

  (...) ekspansji gospodarczej sama w sobie powinna niepokoić inwestorów, jedno z pytań, które w ostatnim czasie słyszymy najczęściej, brzmi: „Kiedy nastąpi kolejna recesja?”. Nie próbujemy (...)

 • Czy polskie firmy są gotowe na ochronę cyberbezpieczeństwa?

  (...) zrozumieć, jak duże zagrożenie dla funkcjonowania całej gospodarki stanowią . Świadomość zagrożeń jest kluczowa. Jednakże, aby się przed nimi chronić, niezbędne jest także podjęcie (...)

 • Kultura fizyczna w Polsce w 2018 roku

  (...) działało w województwach: śląskim (10,4%), mazowieckim (10,3%), wielkopolskim (9,8%) oraz małopolskim (9,5%). Najmniejsza natomiast liczba klubów sportowych była w województwach (...)

 • Innowacje jedyną drogą transformacji cyfrowej?

  (...) realizowanego przez MIT Sloan Management Review i Deloitte międzynarodowego badania odnośnie wpływu, jaki na biznes i zarządzanie wywierają technologie cyfrowe. Tym razem o opinie poproszono (...)

 • Magdalena Kwasow - Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego. Oferta, cennik, płatności. Bydgoszcz.

  Czytaj więcej: Rosyjski


strony : [ 1 ]
 
9
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3225
CHF 3,9632
USD 3,8613
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.