eGospodarka.pl

 • Wypadek przy pracy: warto sprawdzić pracodawcę

  (...) prawo korzystać z szeregu wypłacanych przez ZUS świadczeń, o ile od ich wynagrodzenia odprowadzana jest . - O świadczenie z ZUS w związku z wypadkiem przy pracy czy chorobie zawodowej może (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Z-28a, poznaj opinie o Joanna Effect.net Betonowy klej czy przeglądaj oferty pracy z miasta bogatynia.


 • Ataki DDoS w II kw. 2019 r. Sezonowy spadek

  (...) przez Kasperski, w II kwartale br. liczba okazała się o 44% niższa aniżeli w trzech poprzednich miesiącach. Taki obrót spraw nie jest jednak zaskoczeniem, ponieważ u schyłku wiosny oraz (...)

 • Innowacyjność obniża podatki czyli czym jest ulga IP Box?

  (...) Ulga IP Box weszła w życie 1 stycznia 2019 r., natomiast wprowadzono ją 23 października 2018 r. ustawą o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od (...)

 • Opodatkowanie nagród w akcjach motywacyjnych

  (...) kontrahenta z tytułu organizowanej przez przedsiębiorcę , na gruncie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej jako ustawa o PDOF), należy bowiem ustalić, czy akcja ta posiada cechy (...)

 • Ulga na dzieci: brak przychodów opodatkowanych to brak prawa do odliczenia

  (...) W 2018 r. wnioskodawca uzyskiwał tyko – w Niemczech, gdzie były one opodatkowane. Składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne zostały natomiast odprowadzone do polskiego ZUS. Małżonka (...)

 • Smartwatch Galaxy Watch Active2

  (...) Galaxy Watch Active2 został przeprojektowany, w efekcie czego użytkownik otrzymuje nowe wzornictwo oraz możliwości personalizacji. Koperta ma 44 albo 40 mm oraz dwa style wykonania - z lekkiego (...)

 • Mitsubishi Eclipse Cross - było warto

  (...) zaś szkaradą… Parafrazując wróżkę ze Shreka można by pokusić się o takie stwierdzenie, lecz zaklęcie na Eclipse Cross poszło jakby rykoszetem. W dzień trudno go nazwać pięknością (...)

 • Rynek biurowy: największe inwestycje nie tylko w Warszawie

  (...) się Kraków, w którym zakontraktowano niemal 140 tys. mkw. . - Zapotrzebowanie na biura w regionach w największym stopniu generuje sektor nowoczesnych usług dla biznesu. Udział w wynajmie firm (...)

 • W Unii Europejskiej dawno nie było lepiej?

  (...) do parlamentu europejskiego, pomiędzy 7 czerwca a 1 lipca 2019 r. Objęto nim wszystkie 28 państw Unii Europejskiej i pięć krajów ubiegających się o wstąpienie w jej szeregi. Najistotniejszym (...)

 • Najwyższe wynagrodzenia na stanowiskach niekierowniczych w Polsce w 2018 roku

  (...) Badaniu Wynagrodzeń wzięło udział 28 780 pracowników szeregowych i 56 401 specjalistów. Mediana pracowników szeregowych wyniosła 3 205 PLN brutto miesięcznie, natomiast specjalistów 4 700 (...)

 • Gospodarstwa domowe żyją w ciasnocie

  (...) mają niski standard mówi się dość często. I choć wejście na ten rynek bardziej wyspecjalizowanych inwestorów pozwala systematycznie ten stan poprawiać, to wciąż mamy spore zaległości do (...)

 • Freelancing w Polsce i na świecie 2019

  (...) , a więc gospodarki współdzielenia, którą tworzą osoby pracujące “od zlecenia do zlecenia”. Prognozy wskazują, że w nadchodzącym roku wolni strzelcy będą stanowić 40% amerykańskiej (...)

 • Silniejszy jen, wciąż traci chiński juan

  (...) że nie jest do końca pewne czy wrześniowa tura negocjacji handlowych z Chinami dojdzie do skutku. Jego słowa: „Jeśli to zrobimy, w porządku. Jeśli nie, w porządku.” Dzień później (...)

 • Smartfon Samsung Galaxy Note10

  (...) ekran, a małe wycięcie na przedni aparat umieszczono na środku. Galaxy Note10 ma wyświetlacz Infinity-O o przekątnej 6,3 cala o rozdzielczości 2280×1080 (401 ppi), a Galaxy Note10+ ma (...)

 • Ekoakta Sp z o.o. - Niszczenie dokumentów, nośników danych oraz archiwizacja akt. O firmie, oferta, porady, oddziały na terenie kraju, dane kontaktowe. Chorzów.

  Czytaj więcej: Usługi


strony : [ 1 ]
 
12
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3262
CHF 3,9746
USD 3,8711
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.