eGospodarka.pl

 • Nowe zasady wystawiania faktur do paragonów fiskalnych w 2020 r.

  (...) Prezydenta. Na chwilę obecną nie jest jednak ogłoszona w Dzienniku Ustaw. Zmienia ona zasadniczo , wprowadzając jednocześnie dotkliwe kary finansowe dla podatników, którzy nowym wymogom się (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-9M, poznaj opinie o LG E300-A-CPRBY czy przeglądaj oferty pracy z miasta sosnowiec.


 • Handel kryptowalutą: strata z 2018 r. nie zmniejszy podatku w kolejnych latach

  (...) W 2018 r. wnioskodawca kupował i . Dokonywał też wymiany waluty wirtualnej jednego rodzaju na walutę wirtualną drugiego rodzaju. Z tytułu tych transakcji odnotował stratę, którą wykazał w (...)

 • Upadłość konsumencka. Łatwo zostać bankrutem, ale czy warto?

  (...) społeczeństwie, wartość ich zadłużenia oraz ilość ogłaszanych upadłości konsumenckich z roku na rok prezentują się coraz okazalej. Z badania, które przeprowadzono na potrzeby projektu (...)

 • 33 mln zł kary za klauzule niedozwolone w umowach UPC Polska

  (...) wziął pod lupę regulaminy i wzorce umowne stosowane przez UPC Polska. Działania te były efektem skarg napływających od konsumentów, którzy wskazywali m.in., że przedsiębiorca jednostronnie (...)

 • Jak zmieniają się osiedla mieszkaniowe?

  (...) zaobserwować, że budownictwie wielorodzinnym coraz częściej pojawiają się elementy sztuki czy rozwiązania ekologiczne. Nowych pomysłów jest jednak znacznie więcej, ponieważ deweloperzy (...)

 • Czy feedback w pracy ma znaczenie?

  (...) połowie badanych pozwala lepiej realizować zadania Jak wynika z badania, od pracodawcy otrzymuje regularnie niemal 2 na 3 polskich pracowników. 27% deklaruje, że z przełożonymi spotyka się na (...)

 • Facebook pozywa twórców złośliwych aplikacji w Google Play

  (...) rodem z Singapuru oraz Hong Kongu, które stworzyły automatycznie klikające w zamieszczane w serwisie reklamy. Jak wskazuje Lukas Stefanko z ESET, znajdujące się w zasobach oprogramowanie (...)

 • Pokojowy Marsz Równości w Białymstoku w mediach

  (...) przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, od 20 lipca do 3 sierpnia w pojawiło się 78 921 wzmianek poświęconych Marszowi Równości w Białymstoku, akcji #jestemLGBT i #LGBTtoja. Internet, prasa (...)

 • Rynek mieszkaniowy w 15 krajach UE 2019

  (...) raz kolejny dokonuje podsumowania sytuacji, jaka panowała ostatnio na rynku mieszkaniowym w 15 krajach UE oraz w Norwegii. – Analizując sytuację od 2015 roku w 15 z 16 krajów ceny mieszkań (...)

 • Telefon DOOGEE S40

  (...) a więc niewiele jak na telefon pancerny. Został wyposażony w procesor MediaTek MT6739 (28 nm) z czterema rdzeniami Cortex-A53 o taktowaniu do 1,5 GHz. Ma 3GB pamięci RAM i 32GB pamięci (...)

 • Inwestorzy pełni obaw

  (...) Hong Kongu i przegrana prezydenta Argentyny w prawyborach są pretekstami do wzniecenia awersji do ryzyka na rynkach, pokazuje, gdzie jesteśmy w kontekście stabilności sentymentu. Antyrządowe (...)

 • Firmy transportowe bez optymizmu, lepiej w budownictwie

  (...) pkt. (-8 pkt.), dla usług 49,5 pkt. (-4,9 pkt.), a dla handlu 48,9 pkt. (-2,9 pkt.). Różnica pomiędzy poprzednim a obecnym wskazaniem Barometru polega również na tym, że ostatnio w każdej (...)

 • Polski transport a spowolnienie gospodarcze w Niemczech

  (...) i konsumpcja Niemców? Jakie są prognozy na temat kondycji ekonomiczno-gospodarczej jednego z naszych głównych kontrahentów w ? Polska to siódmy, najważniejszy dostawca Niemiec. Jeśli uda nam (...)

 • 2 propozycje na długi weekend sierpniowy

  (...) w kraju, może zamknąć wydatki w kwocie około 1100 zł, ale tylko wówczas, gdy zdecyduje się na wersję najbardziej ekonomiczną, a więc np. na nocleg w namiocie. W przypadku zagranicznego (...)

 • Skoda Octavia Scout 2.0 TSI DSG 4x4

  (...) fajnie wyglądają. Z jednej strony mają popularne sylwetki, ale z drugiej - ciekawe wstawki dodające charakteru. Wśród nich znajdziemy liczne osłony biegnące wokół dolnych krawędzi (...)

 • DenTech - Dystrybutor sprzętu stomatologicznego i protetycznego. Rzeszów.

  Czytaj więcej: Stomatologia


strony : [ 1 ]
 
13
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3327
CHF 3,9857
USD 3,8714
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.