eGospodarka.pl

 • Dłużnicy One Debt Partners (ODP) mogą odetchnąć

  (...) One Debt Partners (ODP) wszczęto jesienią minionego roku. W lutym 2017 r. przedsiębiorca ten zakupił wierzytelności spółki PGT z Warszawy, która wprowadzała konsumentów w błąd (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZP-301, poznaj opinie o Tomil Tomik Balsam Koncentrat czy przeglądaj oferty pracy z miasta wysokie mazowieckie.


 • Firma w mieszkaniu. Kiedy zmiana sposobu użytkowania lokalu?

  (...) lokalu Jeśli decydujemy się na , a jednocześnie zamierzamy zatrudniać pracowników, to musimy mieć świadomość, że automatycznie zmienimy docelową funkcję tego lokalu z mieszkalnej, na (...)

 • Honor 20 Pro wchodzi do Polski

  (...) Honor 20 Pro doczekał się sporej ilości pochwał w mediach, a wynik, jaki udało mu się osiągnąć w rankingu DxOMark, pozwala mu aspirować do czołówki najlepszych smartfonów, jakie są (...)

 • Kontrole podatkowe: fiskus wie coraz więcej dzięki elektronicznym danym

  (...) z dużym prawdopodobieństwem uchylają się od swoich obowiązków. – Aby pojawić się na liście nie trzeba być oszustem, wystarczy niewiedza, niefrasobliwość lub pomyłka – mówi Kamila (...)

 • Zawyżanie kosztów uzyskania przychodu i jego konsekwencje

  (...) Ustawy podatkowe zawierają bezpośrednią definicję . Zgodnie z nią kosztami uzyskania przychodów są koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów ze źródła przychodów lub w celu (...)

 • Sprzedaż nieruchomości po podziale majątku w podatku dochodowym

  (...) Wnioskodawczyni w 1987 r. zawarła związek małżeński, w którym obowiązywał ustrój wspólności ustawowej. W czasie trwania (w 2000 r.) małżeństwa małżonkowie nabyli do majątku (...)

 • Kraków najlepiej spłaca kredyty mieszkaniowe

  (...) wskazują, że pod koniec 2018 r. stanowiły tylko 1,7% liczby oraz 2,5% wartości wszystkich „hipotek” obsługiwanych przez krajowe banki. Podane powyżej wyniki dotyczą całego kraju. Po (...)

 • Nowoczesna Gospodarka: zatrudnienie w II kw. 2019

  (...) jak i ogół rynku od kilku kwartałów zatrudniają z coraz mniejszą dynamiką wzrostu. Może to wynikać z wyzwań, z jakimi muszą mierzyć się . A tych na rynku pracy z kwartału na kwartał (...)

 • Polska to nie Kajmany. Prowadzenie działalności gospodarczej nie jest łatwe

  (...) Group raportu Global Business Complexity Index eksperci zestawili kluczowe wymagania, jakie stawia przed osobami prowadzącymi w 76 jurysdykcjach całego świata. Pod uwagę wzięto wymagania (...)

 • Dacia Dokker VAN 1.5 dCi

  (...) przyspieszaniu bicia serca. Design Dokkera jest powściągliwy i nie wywołuje żadnych skrajnych emocji. Swego rodzaju poprawność stylistyczna sprawia, że projekt wolniej się starzeje, dlatego (...)

 • Panattoni startuje z A2 Warsaw Park

  (...) już , który Panattoni Europe buduje w regionie warszawskim. Wybór działki usytuowanej w pobliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego nie był przypadkowy - ta lokalizacja zapewnia bowiem (...)

 • Wyprawka szkolna 2019. Tanio nie będzie

  (...) roku szkolnego to okres, w którym budżety rodziców muszą być przygotowane na spore wydatki. Jak wynika z opracowanego przez Deloitte raportu „Wyprawka szkolna 2019”, na powrót dzieci do (...)

 • W walce z cyberatakami przeszkadza niewiedza i brak pieniędzy

  (...) badania The Impossible Puzzle of Cybersecurity odpowiadał Vanson Bourne, niezależny specjalista ds. badań rynkowych. W ramach projektu w grudniu 2018 roku i styczniu 2019 roku zebrano opinie 3100 (...)

 • Kiwi przeżywa hORRor

  (...) warunkach perspektywy dla rynku pracy i inflacji rysują się w mniej przyjaznych barwach, w rezultacie konieczne jest większe wsparcie gospodarki. W tak ostrym zwrocie w nastawieniu nie (...)

 • Zbiórka pieniędzy w internecie. Co jest zakazane?

  (...) cele sprzeczne z prawem jest zakazane w regulaminie każdej z funkcjonujących na rynku . Jakich praktyk nie wolno zatem podejmować? Poniżej prezentujemy kilka najbardziej powszechnych sytuacji, w (...)

 • Mikrofirmy boją się spowolnienia bardziej niż duzi

  (...) zadowalającym wyniku z II kwartału br., informujący o skłonności do wzrostu subindeks dla najmniejszych firm (do 9 pracowników) wyraźnie obniżył swoje loty. W III kwartale udało mu się (...)

 • Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, 7-8 września 2019

  (...) - czy to dobry czas na zakup mieszkania? Można zauważyć, że wysokie ceny nieruchomości, tanie kredyty mieszkaniowe oraz niskie stopy procentowe ciągle utrzymują sprzedaż na bardzo wysokim (...)

 • Jak ceny mieszkań wpływają na ich dostępność?

  (...) 30% wyższe niż na początku 2013 r. Na szczęście w tym czasie w podobnym tempie rosły wynagrodzenia. Dzięki temu, mimo znaczących wzrostów cen, Polaków wciąż stać na zakup mieszkań (...)

 • Kobiety antidotum na brak kierowców zawodowych?

  (...) zarobić od 5000 do 8500 złotych netto, a więc o kilka tysięcy więcej niż średnia krajowa. Dobre warunki finansowe nie niwelują jednak problemu deficytów kadrowych w branży. Z badania (...)

 • Jak inteligentna automatyzacja wpływa na procesy biznesowe?

  (...) rozumiemy zbiór technologii, które prowadzą do automatyzacji procesów biznesowych, przy wykorzystaniu platform robotyzacji procesów, algorytmów czy też sztucznej inteligencji. Warto przy tym (...)

 • Unimetal, Złotów - Producent specjalistycznego sprzętu diagnostycznego, stanowiącego wyposażenie Stacji Kontroli Pojazdów, warsztatów i baz transportowych. Producent mebli ogrodowych oraz maszyn rolniczych.

  Czytaj więcej: Wyposażenie warsztatów


strony : [ 1 ]
 
7
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3194
CHF 3,9474
USD 3,8597
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.