eGospodarka.pl

 • Wynajem mieszkania VIII 2019

  (...) się gorący okres Lipiec i sierpień to dość dogodny okres dla poszukujących mieszkania na wynajem - w tym czasie zwalniają się bowiem lokale zajmowane w czasie roku akademickiego przez (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS S-72b , poznaj opinie o Tomil Mitia Regenerujący krem do ciała czy przeglądaj oferty pracy z miasta sztum.


 • Budownictwo mieszkaniowe I-VII 2019

  (...) wstępnych danych, w okresie styczeń-lipiec 2019 r. oddano do użytkowania 110,2 tys. mieszkań, tj. o 10,9% więcej niż przed rokiem. Deweloperzy przekazali do eksploatacji 68,2 tys. mieszkań (...)

 • Po artykuły szkolne idziemy z przyjemnością

  (...) dla 43 proc. zakupy związane z są przyjemnością. Przeciwną opinię formułuje co trzeci badany. Niemal połowa ankietowanych uważa, że stanowią one okazję do spędzenia czasu z rodziną i (...)

 • Biała lista podatników VAT już od września 2019, sankcje od 2020 r.

  (...) podmiotów zarejestrowanych, niezarejestrowanych oraz wykreślonych z rejestru VAT. Ich nowa lista zostanie udostępniona 1 września 2019 r., na stronie internetowej Ministerstwa Finansów oraz w (...)

 • Karty podarunkowe od firmy nie zawsze trafią do kosztów?

  (...) przyjmuje się pewne warunki, jakie muszą zostać spełnione, aby wydatek poniesiony przez podatnika stanowił dla niego koszt uzyskania przychodu. W pierwszej kolejności wydatek musi zostać (...)

 • Umorzone wierzytelności stanowią koszty podatkowe firmy

  (...) Z tytułu wnioskodawca płaci . W poprzednich latach współpracował ze spółką z siedzibą na terenie Niemiec, której sprzedawał towary z odroczonym terminem płatności. Z tego tytułu były (...)

 • Ile płaci najbardziej pechowy frankowicz? Co może zrobić?

  (...) jego kurs wynosi już 4,02 zł. To oczywiście podwyższa raty i zadłużenie (wyrażone w złotych). Jedyną dobrą informacją jest to, że jednocześnie spada LIBOR CHF 3M, od którego (...)

 • Nieruchomości komercyjne: jak zachowują się stopy kapitalizacji?

  (...) o 2 punkty bazowe, w sektorze powierzchni handlowych i biurowych ich poziom jest niezmienny W ujęciu rocznym dostrzegalny jest wzrost czynszów za biura i magazyny Na 1/5 rynków odnotowano spadek (...)

 • Finanse gospodarstw domowych w III kw. 2019

  (...) zdań wyjaśnienia. powstaje na bazie analizy czterech obszarów oddziałujących na rynek kredytów i pożyczek konsumenckich. Obszary te uwzględniają: wpływ czynników demograficznych na (...)

 • Z chmury prywatnej do publicznej i z powrotem. Dlaczego?

  (...) rozwiązania chmurowe, ciągle jednak budzi sporo wątpliwości i pytań. Potwierdzeniem tego są wyniki ankiety zleconej agencji IHS Markit przez firmę Fortinet. Dowodzi ona, że menedżerowie nie (...)

 • Produkcja w Polsce VII 2019

  (...) sprzedana przemysłu była wyższa o 5,8% , kiedy notowano wzrost o 10,3%, natomiast w porównaniu z czerwcem br. wzrosła o 2,8%. W okresie styczeń – lipiec br. produkcja sprzedana przemysłu (...)

 • Powstaje Panattoni Park Bydgoszcz II

  (...) brakuje inwestycji Panattoni Europe. Firma wybudowała w tym regionie już 160 000 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Mowa tu o dwóch własnych centrach dystrybucyjnych Panattoni w (...)

 • Przechowywanie danych. Jak to się robi w MŚP?

  (...) firmy mają świadomość konieczności zapewniania i dostępu do nich, to nie zawsze wiedzą, jak ten cel osiągnąć – tłumaczy Przemysław Sagalski, IT Solutions Architect w One System, firmie (...)

 • Funt mocniejszy

  (...) słowach kanclerz Niemiec Angeli Merkel, zdaniem której nie ma potrzeb ponownego otwarcia umowy brexitu, by znaleźć praktyczne rozwiązanie w spornych kwestiach. Merkel nawiązywała do (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking VII 2019

  (...) wśród ubezpieczycieli oferujących najtańsze ubezpieczenie, nie zmieniły się jednak zasady oceniania. Podobnie jak w przypadku wszystkich poprzednich opracowań, pod lupę wzięto cztery (...)

 • O zakup mieszkania trudno jak 15 lat temu

  (...) RynekPierwotny.pl potwierdza, że ostatnio tempo wzrostów cen mieszkań w metropoliach wyprzedziło podwyżki wynagrodzeń. Takie aktualne spostrzeżenia na pewno są ważne. W kontekście oceny (...)

 • Urlop skończony. Gdzie znaleźć motywację do pracy?

  (...) jej podział na wewnętrzną i zewnętrzną. Eksperci przekonują jednak, że stosowanie go jest zbyt daleko posuniętym uproszczeniem i może być mylące. – Ludzie mają tendencję do takiego (...)

 • Smartfon OPPO A1k

  (...) o rozdzielczości 1560 x 720 pikseli i proporcjach 19.5:9. Ekran został wzmocniony szkłem Corning Gorilla Glass 3, dzięki czemu jest bardziej odporny na zarysowania i uszkodzenia. Ekran z (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 33/2019

  (...) konsumpcyjnych. Mam wrażenie, że powoli mija euforia związana z uruchomieniem programów socjalnych (500+, 500+II, jednorazowy dodatek dla emerytów i 500+ dla osób z niepełnosprawnościami...). (...)

 • Pośrednictwo finansowe obawia się o przyszłą koniunkturę

  (...) co kwartał, zostali poproszeni o opinie odnośnie oceny koniunktury na rynku . Ich prognozy dotyczą dwóch perspektyw czasowych: najbliższych 12 miesięcy oraz okresu od 1 roku do 2 lat (...)

 • Kredyt we frankach - jakie zapisy musi zawierać wyrok sądu?

  (...) wyroku, który w pełni zabezpiecza interesy kredytobiorcy powinien znaleźć się zapis, że bank ma nie tylko zwrócić „nadpłaconą” przez kredytobiorcę kwotę, ale również ustalić, że (...)

 • Nadchodzi sezon na nianie

  (...) ci, których dzieci nie dostały się do żłobka lub przedszkola. W takiej sytuacji, jeśli rodzice chcą wrócić do pracy, a nie mogą liczyć na pomoc najbliższych, niania jest najlepszym (...)

 • Elektromobilność rozpala media

  (...) PSPA (Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych) raport „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”. Jego autorzy wzięli pod lupę pojawiające się w rodzimych mediach informacje na temat (...)

 • Royal Palace Warszawa - Dystrybutor listew ozdobnych i aplikacji meblowych.

  Czytaj więcej: Akcesoria


strony : [ 1 ]
 
21
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3513
CHF 4,0014
USD 3,9210
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.