eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polak na codziennych zakupach

  (...) z badania, Polacy na udają się niemal codziennie. Takiej odpowiedzi udzieliło 29% respondentów, a więcej niż co drugi przyznał że robi to kilka razy w tygodniu. To odróżnia nas od wielu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie o zamiarze powierzenia wykonania pracy cudzoziemcowi, poznaj opinie o Adrian Rajstopy BAROCCA 40 den czy przeglądaj oferty pracy z miasta przysucha.


 • Huawei Mate 20 X 5G w ofercie PLAY

  (...) dostępny dla wszystkich oferta abonamentowych PLAY, a także w sprzedaży bez umowy. Zamówienia na smartfona można składać zarówno w sklepie internetowym, jak i w salonach operatora. W tym (...)

 • Piwowarstwo jednym z filarów polskiej gospodarki

  (...) naszym kraju nigdy nie narzekał na brak popularności. Co więcej okazuje się, że popyt na nie rośnie z każdym rokiem. Polskie spożycie tego niskoprocentowego alkoholu wynosi 97 litrów na (...)

 • Kredyty w CHF: dobry moment na dochodzenie roszczeń od banku?

  (...) w ostatnim czasie Sąd Najwyższy kilkukrotnie wypowiedział się w sprawie i co szczególnie istotnie, Sąd Najwyższy w wydanych przez siebie wyrokach stanął po stronie konsumentów, jasno (...)

 • Innowacyjność i AI. Tego potrzeba do budowy Customer Experience

  (...) firma Salesforce podejmuje się zbadania opinii międzynarodowych konsumentów. Z opracowanego na podstawie jej analiz raportu "State of the Connected Customer" wynika, że dziś respondenci w (...)

 • Przemysł chemiczny i farmaceutyczny czekają gorsze czasy?

  (...) farmaceutycznym ma charakter cykliczny i jest silnie powiązana ze światową sytuacją gospodarczą. Eksperci Atradius przewidują, że niepewność widoczna dziś w może negatywnie wpłynąć na (...)

 • PZWLP: CFM w I poł. 2019 r.

  (...) zanotowała (ponad 530 tys. aut, +9,5% rdr), początek roku przyniósł pewne wyhamowanie, które widoczne było zarówno w I kwartale, jak i w całym I półroczu br. I nie ma w tym właściwie nic (...)

 • Pośrednicy nieruchomości „na wyłączność”. To jest przyszłość?

  (...) wzrasta popularność usług pośredników nieruchomości, które są świadczone na wyłączność. Wynika to między innymi z faktu, że osoby sprzedające domy, mieszkania i działki dostrzegają (...)

 • Nie wierz w darmowy Internet od WhatsApp!

  (...) ESET wyśledzili kampanię spamową, której celem są użytkownicy komunikatora . W przesyłanych ofiarom wiadomościach kuszono je 1000 GB darmowego Internetu. Do uzyskania "nagrody" miało (...)

 • Fiskus potwierdza: koszty paliwa w zryczałtowanym przychodzie

  (...) Spółka powierza swoim pracownikom samochody służbowe w celu wykonywania przez nich obowiązków służbowych. Stworzony na te potrzeby regulamin dopuszcza możliwość używania samochodów (...)

 • Od 1 sierpnia wynagrodzenie z pracy do 85,5 tys. zł bez podatku

  (...) Kaczyńskiego” znalazło się m.in. zwolnienie z podatku przychodów uzyskiwanych przez osoby młode. Obietnica ta zostaje zrealizowana jeszcze przed wyborami – w trakcie roku podatkowego, co w (...)

 • Zastąpienie umowy o pracę innym stosunkiem prawnym coraz trudniejsze

  (...) zatrudnienia. Jest ona także najbardziej preferowana przez ZUS i fiskusa, to z nią wiążą się największe obciążenia publicznoprawne, a tym samym największe wpływy do budżetu. Jednocześnie (...)

 • W czym tkwi problem nowej ustawy środowiskowej?

  (...) Projekt ustawy środowiskowej, a właściwie projektu ustawy o zmianie ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o oraz (...)

 • Trump przebija Powella

  (...) siebie stylu na Twitterze poinformował, że od 1 września USA wprowadza cła w wysokości 10 proc. na jeszcze nieoclone towary z Chin warte 300 mln USD. Powiększa to listę opodatkowanego importu (...)

 • 5 zasad dobrego ubezpieczenia

  (...) przypomnieć, że cała koncepcja ubezpieczenia bazuje na transferze ryzyka. W praktyce oznacza to, że osoba, która decyduje się na opłacenie polisy przenosi odpowiedzialność za skutki (...)

 • Jak europejskie kraje walczą z zatorami płatniczymi?

  (...) przez SMEO i ERIF BIG, ba przestrzeni ostatnich dwóch lat aż 6 na 10 polskich na własnej skórze doświadczyło sytuacji, w której nie uzyskało płatności za dostarczony produkt lub usługę (...)

 • PPK coraz mniej tajemnicze

  (...) musiały być gotowe największe firmy, zatrudniające ponad 250 pracowników. To właśnie one rozpoczęły wdrażanie programu już od 1 lipca br. Druga edycja raportu ”PPK oczami Polaków” (...)

 • Nowe hotele w Warszawie. Na co czeka rynek?

  (...) Warszawie, która zasłużyła sobie już na miano najdynamiczniej rozwijającego się ośrodka biznesowego Europie Środkowo-Wschodniej, jest bezpośrednio związanym z tym, co dzieje się na (...)

 • Wakacje w Polsce i najlepiej z rodziną

  (...) 10) preferuje wakacje poza miejscem zamieszkania. Zaledwie co piątemu ankietowanemu wypoczynek marzeń kojarzy się z pozostaniem w domowych pieleszach. Jeżeli decydujemy się jednak na wyjazd, to (...)

 • Agencja Ochrony Środowiska "Ekos" - Kompleksowa obsługa firm w zakresie ochrony środowiska, opracowywanie operatów oraz uzyskiwanie pozwoleń. Bydgoszcz

  Czytaj więcej: Konsulting i doradztwo


strony : [ 1 ]
 
2
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3085
CHF 3,9363
USD 3,8829
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.