eGospodarka.pl

 • Nowa seria monitorów Philips E1

  (...) monitorów Philips z serii E1 zawierają się w przedziale od 24 do 32 cali, a dostępne rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 px), QHD (2560 x 1440 px) oraz 4K (3840 x 2160 px). Wachlarz konfiguracji (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Formularz SD-3(4), poznaj opinie o EMO-FARM EMORECT czy przeglądaj oferty pracy z miasta bełchatów.


 • BMW 840d xDrive

  (...) pięknie. I nawet jeżeli bawarski producent ma grono przeciwników, to żaden z nich obiektywnie nie odmówi urody temu coupe. Co ciekawe, "Ósemka" jest krótsza od "Szóstki", ale niższa i (...)

 • Ataki APT w II kwartale 2019 r., czyli dezinformacja na Bliskim Wschodzie

  (...) badacze Kaspersky zetknęli się z dość interesującą aktywnością na Bliskim Wschodzie. Mowa tu o serii wycieków takich zasobów jak kod, infrastruktura, dane ugrupowania oraz ofiar, które (...)

 • Elektromobilność nie na drogach, ale w polu

  (...) 296 tysięcy Dyskusje i plany dotyczące w naszym kraju wyraźnie weryfikuje sam rynek. Póki co samochodów elektrycznych sprzedaje się w naszym kraju tyle, co kot napłakał, a za zakupy te w (...)

 • Spółka cywilna w ustawie PIT i VAT

  (...) umowę pomiędzy wspólnikami, którzy realizują wspólny cel gospodarczy. Konstrukcja spółki cywilnej nakłada jednak na wspólników liczne obowiązki na tle podatkowym. Istotną jej cechą jest (...)

 • Ekwiwalent za urlop a 70% podatek od odszkodowania za zakaz konkurencji

  (...) W Skarb Państwa pośrednio dysponuje większością głosów w zgromadzeniu wspólnik i walnym zgromadzeniu. Członek zarządu w okresie od 15.07.2016 r. do 30.11.2017 r. sprawował swoje (...)

 • Zwolnienie z podatku od darowizny: sądy akceptują darowiznę gotówki

  (...) ustawy o podatku od spadków i darowizn, który zwalnia od tego podatku nabycie własności rzeczy lub praw majątkowych przez małżonka, zstępnych, wstępnych, pasierba, rodzeństwo, ojczyma i (...)

 • Jak zadbać o wydajność pracy, gdy z nieba leje się żar?

  (...) biura dbamy o to, żeby wspomagało ono wydajność pracy niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Kluczowa jest możliwość zwiększania ilości świeżego powietrza (...)

 • Jak spłacić 46 miliardów złotych długu? Poradnik dłużnika

  (...) sprawiają, że rośnie zarówno nasza zdolność kredytowa, jak i apetyt na większe zakupy. Z tego też względu powodem zadłużania się coraz częściej nie jest brak pieniędzy, ale (...)

 • Akacjowy Zakątek. Archicom buduje we Wrocławiu

  (...) propozycja dla wszystkich potrzebujących odpoczynku od zgiełku miasta, ceniących kontakt z naturą oraz możliwość oderwania się od codziennego miejskiego pędu. Kameralne osiedle, z miejscem (...)

 • Kredyty we frankach: portret frankowicza VI 2019

  (...) w CHF systematycznie się kurczy: u schyłku czerwca 2019 roku było ich o 23,32 tys. mniej niż rok wcześniej; Zadłużenie na 30 czerwca 2019 roku było o 7,91 mld zł niższe od długu z końca (...)

 • USA i Chiny. W którą stronę teraz?

  (...) ciosów w wojnie handlowej, a teraz już walutowo-handlowej. Departament Handlu USA zakomunikował, że administracja formalnie uznaje Chiny za manipulanta kursowego i Waszyngton podejmie (...)

 • Branża leasingowa w I poł. 2019 r.

  (...) leasingowych w dalszym ciągu się rozwija (+15% r/r), ale dynamika nowych umów nieco hamuje. Odpowiedzialność za taki obraz runku może spoczywać na zmianach prawnych w zakresie podatku (...)

 • Ile kosztuje czynsz najmu mieszkania?

  (...) okres na . W miastach akademickich dachu nad głową zaczną szukać tysiące studentów, którzy od października wznowią lub rozpoczną naukę na wyższych uczelniach. I choć do wykładów (...)

 • Mamy prawie 11 mln mkw. powierzchni biurowej

  (...) ukończono 10 obiektów, w tym Moje Miejsce B1 w strefie Mokotów (18,7 tys. mkw.), Spark B (15,7 tys. mkw.) w strefie Centrum, Vector+ (13,7 tys. mkw.) w strefie Północ, The Park 6 (11,2 tys (...)

 • Co 3. przedsiębiorca ma dość swojej branży. Transport na czele

  (...) do najłatwiejszych. W odpowiedzi na pytanie "czy zakładając ponownie firmę wybrałbyś tę samą branżę?" co trzeci z badanych odpowiada "nie". Specyfika problemów różni się w zależności (...)

 • Co możemy zyskać na design thinking?

  (...) do design thinking, Forrester Consulting przyjrzał się działalności 60 dużych przedsiębiorstw z różnych branż. Ta opracowana w latach 90. minionego wieku metoda oraz kreatywnego podejścia (...)

 • UOKiK: 4 mln kary dla firmy Exito z Opalenicy

  (...) firma, która podczas pokazów skierowanych przede wszystkim do seniorów, oferowała maty lecznicze, urządzenia do masażu, roboty kuchenne, oczyszczacze powietrza i inne. W związku z (...)

 • Frankowicze Banku Millennium powinni spieszyć się z dochodzeniem roszczeń

  (...) Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z dnia 14 grudnia 2010 r. (XVII AmC 426/09) do rejestru niedozwolonych klauzul umownych prowadzonego przez Prezesa UOKIK wpisane zostały przeciwko Bankowi (...)

 • Ubezpieczenie OC to za mało. Poznaj korzyści AC

  (...) autocasco (AC) opłaca się właścicielom wyłącznie nowych samochodów. Tymczasem towarzystwa ubezpieczeniowe stworzyły produkty o różnym zakresie ochrony (w tym tzw. mini AC), dzięki czemu (...)

 • Beniamin - Program blokujący strony pornograficzne dla Windowsa.

  Czytaj więcej: Internet


strony : [ 1 ]
 
6
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3096
CHF 3,9489
USD 3,8482
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.