eGospodarka.pl

 • Obligacje skarbowe znowu blisko rekordu

  (...) najmniej imponująca. Pomimo wakacji - z reguły nie sprzyjających oszczędzaniu - w samym tylko lipcu br. Polacy kupili aż 15 milionów 712 tysięcy 311 detalicznych obligacji skarbowych o (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WE, poznaj opinie o Nestlé Kaktus czy przeglądaj oferty pracy z miasta nowogard.


 • Wierzytelności nieściągalne na gruncie podatków dochodowych i VAT

  (...) i CIT Będąc wierzycielem, można wliczyć niezapłacone faktury do . Dokonanie tej czynności uzależnione jest jednak od uprawdopodobnienia nieściągalności świadczenia. W tym celu należy (...)

 • Najem nieruchomości w firmie bez ryczałtu ewidencjonowanego

  (...) Wnioskodawca w zakresie i wspólnym aneksem kuchennym, w swoim domu letniskowym, w którym także mieszka. Poza najmem inne usługi (np. wyżywienie, sprzątanie) nie są świadczone. Jest to (...)

 • Rynek nieruchomości i kredytów II kw. 2019

  (...) zahamowały akcji kredytowej, której wartość u schyłku II kwartału bieżącego roku okazała się niebywale wręcz wysoka. Dane raportu AMRON-SARFiN wskazują, że wartość udzielonych przez (...)

 • Regionalne biurowce w pogoni za Warszawą

  (...) w I poł. 2019 roku Jak podaje BNP Paribas Real Estate Poland, w I półroczu br. osiem regionalnych rynków biurowych poza Warszawą powiększyło się o przeszło 241 tys. m kw. nowoczesnej (...)

 • 3 zasady ochrony przed cyberatakami

  (...) dyrektor FBI, James Comey radził, aby zakrywać kamery internetowe, wielu internautów zdało sobie sprawę, jakim zagrożeniem może być dla ich prywatności cyberprzestępczy półświatek. I nie (...)

 • Mamy największe od lat różnice w cenach OC

  (...) osiemnastu miesięcy wyraźnie dowodzą, że rozwarstwienie cenowe pomiędzy ubezpieczycielami oferującymi najdroższe i najtańsze OC staje się coraz pokaźniejsze. Jest ono widoczne nawet po (...)

 • Zdolność kredytowa VIII 2019

  (...) rodzice pracują i każde z nich przynosi do domu po średniej krajowej mogłaby pożyczyć na mieszkanie około 617 tys. złotych – wynika z sierpniowej ankiety przeprowadzonej przez HRE (...)

 • Ceny mieszkań VIII 2019

  (...) na rynku nieruchomości? Jeśli porównać lipiec do kwietnia, okaże się, że w szesnastu, analizowanych na potrzeby raportu miastach podniosły się przeciętnie o 1%. Wzrosty stały się (...)

 • Złoty osłabił się do 4,40 za euro

  (...) krajowe święta w Polsce nie są przychylne dla złotego, szczególnie gdy nastroje na rynkach zewnętrzy są złe. Polscy inwestorzy odpowiadają za płynność, a zatem i stabilność kursu, więc (...)

 • Co z moralnością finansową Polaków?

  (...) gdy ktoś nie zwraca uwagi kasjerowi, który pomylił się na własną niekorzyść, niemal 32 proc. respondentów odpowiada twierdząco, co oznacza, że co trzeci z nas nie ma nic przeciwko (...)

 • Polacy gotowi na elastyczne formy zatrudnienia. A pracodawcy?

  (...) pracować?” ManpowerGroup zebrał opinie 18 000 kandydatów z całego świata, w tym 750 z Polski. Respondentów pytano o to, jak chcą pracować, jaki model pracy odpowiada im najbardziej i co (...)

 • Co zrobić, żeby zgubiony dowód osobisty nie zniszczył nam wakacji?

  (...) przesiadek, a towarzyszący jej pośpiech nierzadko bywa zgubny. podczas urlopu jest dość kłopotliwa i to nie tylko z powodu utrudnionej możliwości powrotu do domu. Często nie mamy nawet (...)

 • Rotacja pracowników i co jeszcze? Rynek okiem pracodawcy

  (...) zaznacza swoją obecność. Z danych zebranych dla Trenkwalder wynika, że na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy przeszło 70 proc. rodzimych firm zwiększyło zatrudnienie o przeciętnie 1/10, a 30 (...)

 • Faktoring? Tak, ale w połączeniu z windykacją

  (...) na bieżąco środki finansowe są w stanie pokryć wszystkie bieżące wydatki przedsiębiorstwa, w tym również jego zobowiązania finansowe. Utrata płynności stanowi zatem pierwszy z symptomów (...)

 • 7 nieoczywistych faktów nt. wypadkach drogowych

  (...) udostępniane przez policję statystyki wypadkowe rzucają światło wyłącznie na suche fakty. Tymczasem bardziej wnikliwa analiza prowadzi do ciekawych i czasem zupełnie nieoczywistych wniosków. (...)

 • Open Source DVD PL - Katalog wartościowych projektów Open Source.

  Czytaj więcej: Otwarte Oprogramowanie


strony : [ 1 ]
 
16
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3543
CHF 4,0093
USD 3,9281
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.