eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Jeep Wrangler Sahara - piasku po dziurki w nosie

  (...) liku, ale Jeep Wrangler w krótkiej wersji Sahara zabrał mnie w całkiem inny świat motoryzacji. Taki, w którym każda przejażdżka kończy się niezłą przygodą, więc czas najwyższy się z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o odszkodowanie z tytułu szkody wyrządzonej z winy nieumyślnej przez pracownika, poznaj opinie o ZPJ Magda Kaprys jogurt wiśniowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta skaryszew.


 • Samsung Galaxy Tab S6

  (...) Pen został ulepszony m.in. o możliwość zdalnego sterowania oraz ładowania bezprzewodowego, co zagwarantować ma użytkownikom jeszcze lepsze wsparcie w zakresie kreatywności i efektywności (...)

 • Prywatne firmy 2019: plany, priorytety i oczekiwania

  (...) badania, w które Deloitte przygląda się kondycji firm prywatnych. Na jego potrzeby zebrano opinie przeszło 2 500 prezesów i członków zarządów firm, których roczne przychody zawierają się (...)

 • Obroty na rynkach GPW VII 2019 r.

  (...) wynika, że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 16,8 mld zł, co względem poprzedniego lipca> oznaczało wzrost rzędu 12,1%. Wartość obrotu (...)

 • Ukraińcy chcą prostej pracy

  (...) przyjazd do naszego kraju robią to przede wszystkim ze względów zarobkowych - z badane zrealizowanego na zlecenie Gdańskiego Urzędu Pracy przez Pracodawców Pomorza oraz Grupę Progres wynika (...)

 • Szkodliwe oprogramowanie finansowe w I poł. 2019

  (...) głównej mierze trojany bankowe, których celem jest zarówno kradzież środków i danych finansowych, jak i zagwarantowanie cyberprzestępcom dostępu do sprzętu i zasobów pozostających w (...)

 • 4 zasady zarządzania danymi w chmurze

  (...) Cycle dla zarządzania danymi można znaleźć mnóstwo technologii o różnych stopniach zrozumienia, istotności i wagi. Na początkowym etapie, reprezentującym pojawienie się innowacyjnej (...)

 • 5 sposobów na bezpieczeństwo wakacyjnej jazdy samochodem

  (...) wakacyjnej , warto podchodzić do podróży z należytą dozą zdrowego rozsądku. Wyruszanie w długą trasę w piątek, tuż po pracy, w pośpiechu i wypakowanym do granic możliwości autem (...)

 • Bitcoinowa koparka nie jest kosztem podatkowym?

  (...) podatników wykładni przepisu dotyczącego kosztów uzyskania przychodu mających pomniejszać przychód osiągnięty z tytułu zbycia . Precyzyjniej rzecz ujmując, chodzi tutaj o wydatki (...)

 • Handel częściami samochodowymi poza ryczałtem i z obowiązkowym VAT

  (...) tutaj płacony od przychodu (a nie dochodu) ale wg odpowiednio niższych stawek podatku. Dla działalności w zakresie handlu (czy gastronomii) podatek wynosi zaledwie 3% uzyskanego przychodu (...)

 • Podatek darowizny: przekazanie gotówki pozbawia zwolnienia

  (...) Wnioskodawca otrzymał od rodziców , którą następnie wpłacił za pośrednictwem wpłatomatu na własne . Zainteresowany zadał pytanie, czy tak otrzymana darowizna jest ? Jaki formularz powinien (...)

 • Jak mamy radzić sobie z postępującą automatyzacją przemysłu?

  (...) automatyzacja vs. bezrobocie w kraju W wyniku postępującej mechanizacji z rynku zniknąć ma co 5. zawód, a 70 proc. ulegnie przemianie, która zmusi do przystosowania ich do nowej rzeczywistości (...)

 • Uwolnienie gruntów rolnych ustabilizuje ceny mieszkań?

  (...) wprowadzony do polskiego porządku prawnego w 2016 roku szereg unormowań doszło do wstrzymania obrotu ziemią rolną, co negatywnie przełożyło się na budownictwo. Nowelizacja może odblokować (...)

 • Chiny nie ulegają Trumpowi

  (...) pokazuje, że nie zamierza biernie przyjmować ciosów i potrafi sprawić ból stronie amerykańskiej. Na pierwszą kadencję Trump został wybrany głosami rolników, więc informacji z Chin (...)

 • Krajowy Rejestr Długów ma już 16 lat

  (...) 16. urodziny. Pierwsze w Polsce biuro informacji gospodarczej – czyli Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej - rozpoczęło działalność 4 sierpnia 2003 roku. To ważna data (...)

 • O wolne biura w Warszawie trzeba walczyć

  (...) zakontraktowanych w I połowie br. biur w Warszawie jest zlokalizowana w jeszcze nieukończonych obiektach. Nie inaczej jest w przypadku rekordowej umowy na 45,6 tys. mkw., dotyczącej powierzchni (...)

 • Jak reklamować ośrodek wypoczynkowy lub hotel?

  (...) światu o naszym ośrodku i usługach jakie oferujemy. Bez tego mamy dużo mniejsze szanse na dotarcie do nowych osób i pozyskanie kolejnych klientów. Najlepszym miejscem na takie działania jest (...)

 • Czy niższy PIT zmotywuje pracowników?

  (...) objąć pracowników w ramach pierwszej skali podatkowej. Potencjalny, pozytywny wpływ zmian mają odczuć również zamożniejsi Polacy, choć w ich przypadku będzie on z pewnością słabszy (...)

 • Branża finansowa jest kobietą, ale nie na każdym stanowisku

  (...) wieloma czynnikami. Zdaniem ekspertki, najłatwiej jest wskazać te, które powiązane są z ciągle funkcjonującymi w naszym społeczeństwie stereotypami kulturowymi, według który kobiety są (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 31/2019

  (...) polityczna w tym mieście jest ostatnio coraz trudniejsza, już przeszło dwa miesiące trwają niepokoje. Demonstracje mieszkańców spotykają się z coraz ostrzejszą reakcją chińskich władz w (...)

 • Rejestrator.net - Rejestracja domen polskich eu i globalnych, hosting WWW i DNS.

  Czytaj więcej: Rejestratorzy


strony : [ 1 ]
 
5
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3182
CHF 3,9724
USD 3,8739
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.