eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Wyroby akcyzowe pod lupą Ministerstwa Finansów

  (...) Planowane zmiany przepisów mają dotyczyć trzech rodzajów wyrobów: preparatów smarowych klasyfikowanych do pozycji CN 3403, np. oleje smarowe wykorzystywane w silnikach samochodów osobowych i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KW-PP, poznaj opinie o Fiskars Grabie 1460 czy przeglądaj oferty pracy z miasta złocieniec.


 • Czy ceny mieszkań są już rekordowe?

  (...) Corp S.A. Ceny mieszkań w większości miast są wyższe niż w 2007/2008 roku, można mówić więc o rekordzie. Należy jednak pokreślić, że teraz znajdujemy się w zupełnie innych realiach (...)

 • Renta szkoleniowa szansą na nowy początek?

  (...) przyznawane jest ubezpieczonemu spełniającemu warunki do otrzymania renty z tytułu niezdolności do pracy w przypadku, gdy nie może on kontynuować dotychczasowej aktywności zawodowej, ale po (...)

 • BrandZ: najcenniejsze marki odzieżowe 2019

  (...) opiera wycenę marek zarówno na wynikach finansowych ocenianych przedsiębiorstw, jak i opiniach milionów konsumentów, którzy reprezentują przeszło 50 rynków z całego świata. W (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 32/2019

  (...) się ważne (w naszej ocenie) wydarzenia gospodarcze ze Świata. Przyczyną są urlopy. Komentarz do wydarzeń gospodarczych P. Kuczyński: TWARDE STANOWISKO PREMIERA UK NIE MUSI OZNACZAĆ BREXITU (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 32/2019

  (...) się ważne (w naszej ocenie) wydarzenia gospodarcze z Europy. Przyczyną są urlopy. Komentarz do wydarzeń gospodarczych WAŻNE DLA POLSKI NOWE STANOWISKO KOMISJI EUROPEJSKIEJ. Jest nadzieja, że (...)

 • X-Media Błonie - Doradztwo w zakresie reklamy i marketingu, projektowanie graficzne oraz obsługa kampanii reklamowych.

  Czytaj więcej: Reklama


strony : [ 1 ]
 
11
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3225
CHF 3,9632
USD 3,8613
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.