eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Jak narażamy cyberbezpieczeństwo przemysłu?

  (...) sieci to dziś priorytet wielu firm przemysłowych. Tę ostatnią, za ważny albo bardzo ważny cel na ten rok, uważa aż 81 proc. przedsiębiorców. Połączona infrastruktura niesie za sobą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-36/PIT-36S, poznaj opinie o DeLonghi EC 330 S czy przeglądaj oferty pracy z miasta grodzisk wielkopolski.


 • Inwestorzy na GPW w I poł. 2019 r.

  (...) (GR) akcji pierwsza połowa bieżącego roku należała do inwestorów zagranicznych, którzy odpowiadali za większość, bo 59 proc. obrotów (+3 p.p. rdr). Drugie miejsce przypadło w udziale (...)

 • Ceny produktów rolnych VII 2019

  (...) przez rolników na targowiskach W lipcu 2019 r. w porównaniu spadły ceny skupu większości produktów rolnych, z wyjątkiem cen ziemniaków oraz żywca: wołowego i drobiowego. W skali roku ceny (...)

 • Reklama online w Polsce: viewability nieco niższe, ale nie jest źle

  (...) kwartalnego raportu “Meetrics Benchmark Report Q4/2018”. Ukazujące się od 2016 roku opracowanie poświęcone jest online na poszczególnych rynkach europejskich. Od II kwartału 2017 roku (...)

 • 5 hamulców przed skorzystaniem z ulgi B+R

  (...) resort finansów przedstawił dane dotyczące rozliczeń ulgi B+R za miniony rok podatkowy. Wstępne kalkulacje dowodzą, że wysokość odliczonych kosztów kwalifikowanych w związku z (...)

 • Ceny mieszkań jak w czasie hossy

  (...) w ciągu roku na 7 najważniejszych polskich rynkach – wynika z najnowszego odczytu indeksu hedonicznego, za pomocą którego bank centralny bada zmiany cen mieszkań. Co ważne, uwzględniane są (...)

 • Odwrotne obciążenie w VAT: Odszkodowanie za błąd w podatkach

  (...) strony może nastąpić w formie ugodowej tj. poprzez zaakceptowanie podejścia i rozliczenia podatkowego transakcji zaproponowanego przez jedną ze stron. Jeżeli jednak to nie nastąpi, w wielu (...)

 • Centralny Rejestr Faktur już w 2020 roku

  (...) w tyle i nakłaniają podatników do funkcjonowania w świecie cyfrowym. Narzędzia informatyczne sprzyjają przejrzystości rozliczeń obywateli z urzędami skarbowymi. Przedsiębiorcy korzystają (...)

 • Fiskus potwierdza: stawkę amortyzacji środka trwałego można zmienić

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą w specjalnej strefie ekonomicznej, gdzie posiada trzy zezwolenia na prowadzenie tej działalności. podatkowo amortyzowane są metodą liniową przy (...)

 • Na brexit nikt nie jest gotowy?

  (...) Brytyjczycy zadecydowali w referendum przeprowadzonym 23 czerwca 2016 roku. Niespełna rok później, 29 maja 2017 roku Zjednoczone Królestwo notyfikowało Radzie UE swój zamiar opuszczenia (...)

 • Upadłości firm I-VII 2019 r.

  (...) analizowane przez Euler Hermes niewypłacalności odnoszą się do braku zdolności do regulowania zobowiązań wobec dostawców, których następstwem jest upadłość albo też któraś z form (...)

 • Samochody z Niemiec ciągle na fali

  (...) w oparciu o tysiące zleceń transportu samochodów wynika, że w minionym roku sprowadzono do Polski więcej samochodów niż w poprzednich 12 miesiącach. Potwierdzają to również dane (...)

 • Powell chciałby zadowolić wszystkich

  (...) czasu wystąpieniu Powella mówi się od początku tygodnia i nie można mu odebrać istotności. Ton wypowiedzi Powella powinien być wyraźnie inny od jego ostatniego wystąpienia na konferencji po (...)

 • 4 powody, dla których dostawcy usług w chmurze są niezastąpieni

  (...) oznacza obecnie środowisko Amazon Web Services, Microsoft Azure lub Google. To zrozumiałe, bo mówimy o najbardziej rozpoznawalnych i skutecznych operatorach chmur publicznych na olbrzymią skalę, (...)

 • To czas na obligacje korporacyjne?

  (...) a w Polsce – w przypadku papierów dziesięcioletnich – dotarła w lipcu do 2,2 proc. Tak niskiego poziomu nie obserwowaliśmy od marca 2015 r. Warto w tym kontekście przypomnieć, że (...)

 • Dodatkowe odszkodowanie za odwołany lub opóźniony lot?

  (...) pasażerowi przysługuje odszkodowanie od linii lotniczych. Jego kwota uzależniona jest od dystansu, jaki przemierzyć miał samolot i wynosi 250, 400 lub 600 euro. Z rozporządzenia UE (261/04) (...)

 • Domowy Internet LTE Cyfrowego Polsatu za 25 zł miesięcznie

  (...) miesięcznym abonamentem od 49,90 zł mogą dokupić Internet LTE nawet za połowę ceny. Promocja obejmuje dwa abonamenty: 50 GB + LTE bez końca za 25 zł/mies. 100 GB + LTE bez końca za 45 (...)

 • Samsung Space Gaming Monitor i CRG5 oraz CRG9

  (...) Monitor ma 32-calową matrycę o rozdzielczości QHD (2560 x 1440), która oferuje częstotliwość odświeżania wynoszącą 144 Hz i jest zgodny z technologią AMD FreeSync. Monitor został (...)

 • Magazyny w Polsce. 100% wzrostu w 5 lat

  (...) zasoby magazynowe naszego kraju zajmowały powierzchnie liczącą sobie nieco ponad 8 mln mkw. Rosnący popyt ze strony najemców sprawił jednak, że rynek wrzucił wyższy bieg. Widać to było (...)

 • Dobre, złe i brzydkie. Aspekty implementacji zabezpieczeń przed cyberprzestępczością

  (...) nas i przybiera na sile. Wszelkiego rodzaju dane, nawet te pozornie nieszkodliwe, można sprzedawać i kupować w sieci darknet. Mogą one zostać wykorzystane w przestępstwach wszelkiego rodzaju (...)

 • Panamed - Sprzedaż sprzętu medycznego w kooperacji i autoryzacji z firmą Panasonic i przedstawicielstwem firmy Pentax w Polsce, kompleksowe usługi i obsługa przetargów.

  Czytaj więcej: Sprzęt medyczny


strony : [ 1 ]
 
23
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3572
CHF 3,9876
USD 3,9371
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.