eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Wyniki przedsiębiorstw niefinansowych I-VI 2019

  (...) GUS, przychody z całokształtu działalności były wyższe o 7,1% od osiągniętych rok wcześniej, a koszty ich uzyskania wzrosły o 7,2%. Pogorszył się wskaźnik poziomu kosztów z 94,9% przed (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Cesja wierzytelności, poznaj opinie o LG FP 601 X PLAN czy przeglądaj oferty pracy z miasta ciechanów.


 • Jeśli mieszkanie w Warszawie, to Mokotów lub Śródmieście

  (...) chcemy mieszkać Jak wynika z danych najświeższego Barometru Metrohouse i Gold Finance, osoby poszukujące najczęściej przyglądają się nieruchomościom usytuowanym w Śródmieściu lub na (...)

 • Jak zarobić na wyprawce szkolnej?

  (...) roku popularność hasła “wyprawka” powoli pnie się w górę, aby osiągnąć swoje maksimum u schyłku sierpnia. Dziś ten, kto zapyta Google o , na szczycie listy wyników ujrzy link do (...)

 • Jeszcze nie czas na politykę równościową w finansach?

  (...) przedsiębiorstw, pomaga zwiększyć efektywność i poprawiać wyniki - dzięki korzystaniu z szerokiej palety doświadczeń i wiedzy pracowników, wynikających między innymi z różnic płci (...)

 • PPK. Co powinien wiedzieć każdy pracodawca?

  (...) rzeszę pracowników, mają nieco więcej czasu. Firmy, których personel liczy sobie co najmniej 50 osób, muszą utworzyć PPK do 1 stycznia 2020 roku, zatrudniający od 20 osób mają czas do 1 (...)

 • Photoshop i Word na celowniku cyberprzestępców

  (...) w programie Photoshop CC 2019 tzw. analitycy Fortinet poinformowali Adobe w maju bieżącego roku. 13 sierpnia firma opublikowała łatki, które mają rozwiązywać problem. Przyczyny źródłowe (...)

 • Matryca stawek VAT i Wiążąca Informacja Stawkowa

  (...) do Głównego Urzędu Statystycznego o opinię w sprawie poprawnego sklasyfikowania danej usługi czy też towaru, jednak interpretacja GUS nie jest wiążąca dla organów podatkowych i nie jest (...)

 • Montaż silosów zbożowych na ryczałcie ewidencjonowanym

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą, w ramach której przede wszystkim zajmuje się montażem silosów zbożowych. W połowie 2015 r. otrzymał możliwość uzyskiwania przychodu także (...)

 • Gdzie Polacy szukają oszczędności?

  (...) górę, coraz częściej możemy liczyć na , bezrobocie znajduje się na rekordowo niskim poziomie, a na karty rozdają pracownicy, to jednak okazuje się, że finanse Polaków często kuleją, a (...)

 • Opel Corsa 2019

  (...) się sporą kreatywnością. Samochód prezentuje się bowiem ciekawie i nowocześnie, a do tego trudno byłoby go pomylić z którymkolwiek konkurentem. Z przodu dominują reflektory Intellilux z (...)

 • Luksusowe nieruchomości jeszcze droższe

  (...) na obraz rynku wywierają czynniki natury gospodarczej i geopolitycznej. – Po kryzysie finansowym w 2008 roku znajduje się on w dobrej kondycji z perspektywami na dalszy wzrost. W 2018 roku (...)

 • 5 powodów, dla których potrzebujesz firewall'a

  (...) obecnie wszechstronne rozwiązania, które pozwalają zapewnić bezpieczeństwo na wielu poziomach. Są wyposażone w zintegrowane źródła danych o najnowszych zagrożeniach, zapobiegają (...)

 • Jak powinna wyglądać medycyna pracy w firmach z przewagą kobiet?

  (...) 19 branż gospodarki narodowej potwierdza opracowany przez GUS raport „Kobiety i mężczyźni na rynku pracy”. Najwięcej pań (około 80 proc. całości personelu) pracuje w , pomocy społecznej (...)

 • Trump vs Chiny - kolejna wymiana ognia

  (...) świadkami histerii Trumpa, kiedy sprawy nie idą po jego myśli? W piątek dwukrotnie przekonaliśmy się, co oznacza niezadowolenie prezydenta USA, jeśli jego „wola” nie jest respektowana (...)

 • Upadłość firmy da się przewidzieć

  (...) 282 firmom, które w I połowie br. złożyły do sądów obejmującą likwidację majątku. Okazuje się, że ich problemy nie przyszły znikąd. Połowa z nich kłopoty finansowe miała już (...)

 • Rynek biurowy w Warszawie w I poł. 2019

  (...) Cresa Polska raportu „Occupier Economics: Rynek biurowy w Warszawie – pierwsza połowa 2019 roku”, okres kwiecień-czerwiec br. zaowocował najwyższym w historii kwartalnym poziomem najmu (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 34/2019

  (...) Stream 2. Ta magistrala gazowa wg założeń ma być gotowa do końca 2019 roku. Oddanie jej w terminie do użytku pozwoli Rosji na eksport gazu do Europy bez dotychczasowego pośrednictwa Kijowa (...)

 • Wydatki związane z prowadzeniem procesu sądowego w kosztach podatkowych

  (...) ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (dalej jako ustawa o PDOP), podatnik ma możliwość zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wszelkich wydatków pod warunkiem, iż nie (...)

 • Cienka kapitalizacja: wyższe koszty finansowania dłużnego

  (...) Firmy w toku korzystają z finansowania zewnętrznego albo od podmiotów powiązanych, albo od podmiotów trzecich (np. pożyczek, kredytów itp.). Często występującym elementem takiego (...)

 • Monitory BenQ RM5501K, RM6501K, RM7501K i RM8601K

  (...) 75 calowy RM7501K mają jasność 350 nitów (cd/m2), 65 calowy model RMP6501K ma jasność 450 nitów, a 86 calowy RM8601K - 400 nitów. Wszystkie monitory mają rozdzielczość 3840x2160 i (...)

 • 5 sposobów na rozwiązywanie problemów przez lidera

  (...) i Jacka Zengera, autorów książki „Speed: How Leaders Accelerate Successful Execution”, efektywność w biznesie stanowi wypadkową 16 kompetencji. Jedną z najważniejszych jest zdolność do (...)

 • Apokalipsa - Międzynarodowy transport zmarłych.

  Czytaj więcej: Usługi


strony : [ 1 ]
 
26
sierpień 2019

sierpień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3719
CHF 4,0188
USD 3,9335
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.