eGospodarka.pl

 • Kreatywna kreacja, czyli budowanie marki

  (...) Ważne, jak daleko sięga wyobraźnia jej właścicieli. Jeśli potrafią sobie wyobrazić, że usługa, którą świadczą, zdobywa szerszy od dotychczasowego zasięg, to wszystko jest możliwe (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Ustawa konsumencka w praktyce - poradnik przedsiębiorcy, poznaj opinie o Hoover HCA 383 ALU czy przeglądaj oferty pracy z miasta białogard.


 • Zasady opodatkowania zbycia nieruchomości od 2019 r.

  (...) Stawka przed upływem 5 lat od jego nabycia nie zmieniła się i wciąż wynosi 19%. Zmianie uległ natomiast okres trwania tzw. , która dawała zbywcom możliwość uniknięcia obowiązku zapłaty (...)

 • Zwolnienie z podatku od darowizny: obdarowany musi być zidentyfikowany

  (...) Mąż wnioskodawczyni, z którym łączy go wspólność majątkowa, , zadłużając w ten sposób małżonków. Gdy dowiedziała się o tym siostra zainteresowanej, postanowiła ona bez żądania (...)

 • Automatyzacja pracy. Nie redukcja, tylko wzrost zatrudnienia?

  (...) jako temat przyszłości, stała się faktem. Eksperci nie są jednak zgodni co do skali tego zjawiska. Jedni przepowiadają, że już niedługo zautomatyzowana zostanie niemal połowa globalnego (...)

 • Jak europosłowie oceniają swoje zarobki?

  (...) więcej Poseł pracuje w trzech krajach: Francji, Belgii i w Polsce. Koszty życia w Belgii i Francji są wyższe niż w naszym kraju, w dodatku praca w PE to ciągłe podróże. – Większość (...)

 • Brexit. Gdy wszyscy przegrywają

  (...) analitycznie zestawić i porównać z żadnym innym wydarzeniem, ponieważ żadne takie nie miało jeszcze miejsca. W tym kontekście analiza skutków wyjścia ze struktur unijnych staje się (...)

 • Napięcia geopolityczne napędzają wydatki na obronność

  (...) na paliwooszczędne samoloty nowej generacji. W efekcie komercyjny sektor lotniczy notuje nieustannie wręcz rosnącą liczbę zamówień. W minionym roku na całym świecie dostarczono przeszło (...)

 • Regionalny rynek biurowy, czyli 5 mln mkw.

  (...) Walter Herz, największe naszego kraju, a więc Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Katowice, Poznań, Łódź, Lublin i Szczecin, oferują swoim najemcom przeszło 5 mln mkw. . O osiągnięciu tego (...)

 • Port Popowice. Kolejny budynek w sprzedaży

  (...) Port Popowice ma szansę zyskać miano kolejnej flagowej inwestycji z portfolio Vantage Development. Kompleks ma być połączeniem architektonicznego rozmachu, położenia tuż nad rzeką oraz (...)

 • Długi czynszowe znowu rosną, ale nie na Mazowszu

  (...) raportu BIG InfoMonitor odnośnie , z którymi borykają się Polacy. Najświeższe opracowanie dowodzi, że łączne w naszym kraju u schyłku I kwartału br. zdołało przekroczyć poziom 154,4 (...)

 • Projektowanie UX w instytucjach. Teoria vs rzeczywistość

  (...) wstępie pytanie podeprzeć można się rezultatami badania zrealizowanego przez dr hab. prof. nadzw. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Waldemara Rydzaka. Przeanalizował on przeszło 2500 (...)

 • Rynek inwestycyjny w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

  (...) Jak podaje BNP Paribas Real Estate Poland, całkowity ubiegłoroczny wolumen transakcji zawartych na rodzimym rynku nieruchomości zdołał osiągnąć pułap blisko 7,3 mld euro. To rekordowy wynik, (...)

 • Czy protekcjonizm USA odciśnie na nas swoje piętno?

  (...) że protekcjonizm nie przynosi wymianie handlowej niczego dobrego. Jak dowodzą opinie ekspertów DNB Bank Polska i PwC, tylko pomiędzy styczniem a październikiem minionego roku deficyt handlowy (...)

 • Indeksy PMI z Chin niżej niż w marcu

  (...) powyżej 50 pkt, zatem wciąż świadczą o ekspansji w sektorach przemysłowym i usługowym, a jednak brak przyspieszenia odbiera paliwo dla większego rozpędzenia apetytu na ryzyko. Staram się (...)

 • Jednolity rynek cyfrowy w Europie. Czy to już?

  (...) na początku drugiej połowy XX wieku szukała sposobu na odbudowę gospodarki i utrzymanie swojego globalnego znaczenia w podzielonym pomiędzy dwa mocarstwa świecie. 6 państw starego kontynentu (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 17/2019

  (...) kredytowej Polski pozostaje bez zmian, Jest on nadal na poziomie "A2" z perspektywą stabilną. Stabilna perspektywa oznacza, że ryzyka dla oceny kredytowej Polski równoważą się. "Perspektywy (...)

 • Pokolenie X wciąż bezkonkurencyjne na rynku pracy

  (...) a 1981 rokiem. Jak dowodzą zeszłoroczne badania DDI World i CNBC, dziś zajmują oni połowę (51 procent) stanowisk zarządczych na całym świecie. I to w kilkudziesięciu wiodących gałęziach (...)

 • Bagaż podręczny i rejestrowany. Limity rozmiaru i wagi

  (...) najskromniejszy, bezpłatny zabierzemy ze sobą na pokład maszyn z logo Ryanair i Wizzair – odpowiednio 40 cm x 20 cm x 25 cm i 40 x 30 x 20 cm. W przypadku pozostałych tanich przewoźników (...)

 • Brabank Apartamenty. Gdańsk z kolejnym etapem inwestycji

  (...) powstanie przy ul. Stara Stocznia, u zbiegu Motławy i Kanału Raduni, tuż nad brzegiem wody. W tej fazie realizacji deweloper oferuje 130 mieszkań i ponad 20 , które wypełnią (...)

 • Polski eksport technologiczny, czyli bariery takie jak wszędzie

  (...) rynkach sporą popularnością. Przykładem mogą być chociażby autobusy elektryczne - co drugi tego rodzaju pojazd sprzedany na rynku unijnym i co trzeci wyeksportowany poza UE pochodzi właśnie (...)

 • Musimy nauczyć się segregacji śmieci

  (...) nastąpiły w zakresie i wytycznych dotyczących ich segregowania. Najbardziej zauważalną zmianą jest zwiększona liczba kontenerów. Od 1 stycznia przed każdym domem i na każdym osiedlu (...)

 • Artbud Stróża - Producent akcesoriów dachowych w ofercie okna dachowe wyłazowe, wyłazy dachowe, taśmy do obróbek komina, śniegołapy, oraz płotki przeciwśniegowe.

  Czytaj więcej: Pokrycie dachu


strony : [ 1 ]
 
30
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2911
CHF 3,7607
USD 3,8291
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.