eGospodarka.pl

 • Zwolnienie z PIT dla młodych i niższa stawka podatu

  (...) stronie resortu finansów osoby, które nie ukończyły 26 lat, nie zapłacą podatku od pensji z etatu do kwoty 42 764 zł. Wynagrodzenia takie jednak nadal będą oskładkowane. Nadto zwolnienie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-2, poznaj opinie o Samsung LE37R82B czy przeglądaj oferty pracy z miasta krosno odrzańskie.


 • Podatek PCC od sprzedaży gospodarstwa rolnego

  (...) Wnioskodawca prowadzi kancelarię notarialną, w której ma zostać sporządzony akt notarialny – umowa o powierzchni użytków rolnych 1,30 ha. Sprzedawane grunty stanowią , ustalona cena (...)

 • 210 tys. nowych mieszkań jeszcze w tym roku

  (...) jak liczba wszystkich nowych mieszkań (lokali i domów) ukończonych w 2018 r. przedstawia się na tle wyników z poprzednich lat (1995 r. - 2017 r.). Dane GUS-u wskazują, że w poszczególnych (...)

 • Polska gospodarka. Komu podziękować za 820% wzrostu PKB?

  (...) kraju to oczywiście rok 1989, czyli początek transformacji ustrojowej. To wówczas wkroczyła ostrożnie na drogę rozwoju, znacznie przyspieszając go wraz z nadejściem nowego millenium. W ten (...)

 • Najbardziej poszukiwani pracownicy w I kw. 2019

  (...) szukali rekruterzy przez Wyszukiwarkę Kandydatów? W czasach, gdy staje się coraz większym wyzwaniem, rekruterzy coraz częściej sięgają po metodę direct search, która pozwala im dotrzeć (...)

 • Ilu Polaków zdecydowało się na smart home?

  (...) jest „inteligentny”? Jak wynika z badania, znajomość pojęcia deklaruje ponad połowa respondentów. Na ich wdrożenie zdecydowało się jednak tylko 23% ankietowanych, którzy w minionym (...)

 • Produkcja w Polsce III 2019

  (...) sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących 10 osób i więcej) była w marcu br. o 5,6% wyższa niż (kiedy notowano wzrost o 1,6%) i o 9,8% wyższa w (...)

 • Popularność filozofii zero waste w Polsce rośnie, ale powoli

  (...) „brak marnowania”, to styl życia, w myśl którego powinniśmy żyć tak, aby generować jak najmniejszą ilość odpadów. Według ostatnich doniesień, na tę filozofię ma zamiar przejść (...)

 • Polska spada w Indeksie Wolności Człowieka

  (...) Wolności Człowieka – Human Freedom Index 2018, który obejmuje pierwszy rok rządów Prawa i Sprawiedliwości, Polska zajęła 39. miejsce na 162 kraje z wynikiem 7,81 pkt. Za większość tego (...)

 • Polscy studenci w pracy

  (...) nierzadko uskarżają się na nierealne oczekiwania płacowe studentów. Tymczasem większość przepytanych na potrzeby raportu studentów wymienia kwoty, które nie przekraczają 4000 złotych (...)

 • Randstad Award. Najlepsi pracodawcy 2019

  (...) badania, które zainicjowano w 2000 roku w Belgii. W ramach jego dziewiątej edycji w naszym kraju o opinie poproszono przeszło 10 tys. Polaków w wieku od 18 do 65 lat (pracujących, poszukujących (...)

 • Rynki podtrzymają pozytywny klimat?

  (...) indeksów PMI dla przemysłu strefy euro po kwietniowych danych oczekuje się przynajmniej stabilizacji (prog. 48, poprz. 47,5). Pozytywny wkład odreagowania słabości w Chinach może się ujawnić (...)

 • Polacy chętniej korzystają z assistance domowego

  (...) potencjał usług assistance. W ciągu ostatnich 5 lat o 54 proc. wzrosła ilość osób, które skorzystały z tego typu usług. Pokazuje to, że wykorzystywanie assistance domowego rośnie w bardzo (...)

 • Rynek pracy specjalistów I kw. 2019

  (...) na duży ruch, jaki panował w styczniu, kiedy to opublikowano aż 37% wszystkich ofert pracy z I kwartału. Jest to potwierdzenie tezy, że początek roku jest gorącym okresem w , co wiąże się (...)

 • Hyundai i20 1.2 MPI 84 KM - nie tylko miejski

  (...) zadziwia. Zresztą od paru lat każdy z modeli Hyundaia przyzwyczajał nas do dość prostych linii oraz przewidywalnych rozwiązań. Główną zmianą, która wyróżnia wersję po liftingu, jest (...)

 • Co przyniesie odsuwanie zakończenia cyklu koniunkturalnego?

  (...) Powella, wydaje się obecnie sterowany przez wiceprezesa Richarda Claridę (który, co należy podkreślić, pracował wcześniej w jednym z największych światowych firm zajmujących się obrotem (...)

 • Do widzenia ciasnoto. Duże mieszkania w modzie

  (...) i można podejrzewać, że przełoży się to na redukcję problemu przeludnienia. A jest co redukować - obecnie jest ono dwukrotnie wyższe od średniej unijnej. Dla porównania, za naszą (...)

 • Dodatkowy Internet w nowych ofertach Plusa

  (...) potrzeby klientów, którzy dużo korzystają z Internetu i posiadają abonament głosowy za 50 zł. Mogą oni za 25 zł miesięcznie dobrać ofertę Internetu i korzystać z niego jak chcą i gdzie (...)

 • Polak nie szczędzi na rozrywkę

  (...) aktywności sportowe i rozrywki Polaków”, z każdym rokiem jesteśmy bardziej skłonni wydawać więcej na rozrywkę, w tym również na . Ulubionymi sportami Polaków są: bieganie - 35% (...)

 • Urlop wychowawczy a przedszkole. Czy to się wyklucza?

  (...) odpowiedzi na postawione we wstępie pytania. Różne są również opinie ekspertów w zakresie prawa pracy, co dodatkowo zwiększa niejasność tej kwestii. Jedni z nich hołdują przekonaniu, że (...)

 • Gigant Sound - Letus - Techniczna obsługa imprez estradowych: nagłośnienie, oświetlenie, sceny, ekrany.

  Czytaj więcej: Organizacja imprez


strony : [ 1 ]
 
18
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2790
CHF 3,7586
USD 3,8002
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.