eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska: wydarzenia tygodnia 13/2019

  (...) "test" czyli pomysł sprawdzenia, kto prowadzi biznes, a kto tylko udaje. Od tego pomysłu od początku dystansuje się Ministerstwo Finansów. Nie zmienia to jednak faktu, że sporo krytyki (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja POG-3D, poznaj opinie o TP-LINK Serwer druku TL-PS110P czy przeglądaj oferty pracy z miasta wyrzysk.


 • Zagraniczne usługi ubezpieczeniowe z podatkiem u źródła

  (...) 1 pkt 2a ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (dalej jako ustawa o PDOP), wypłacane na rzecz nierezydenta należności z tytułu świadczeń doradczych, księgowych, badania rynku, usług (...)

 • Ulga rehabilitacyjna: odpłatny pobyt w zakładach opiekuńczych

  (...) W 2011 r. lekarz orzekł u żony wnioskodawcy chorobę alzheimera. W grudniu 2011 r. została jej wydane . W okresie od 6 listopada 2013 r. do 26 czerwca 2016 r. małżonka przebywała w „XXX” w (...)

 • Pracujesz w Anglii czy Austrii? Fiskus zabierze Ci zagraniczny podatek

  (...) rozliczać z całości swoich dochodów, w tym także zagranicznych. Podwójnego opodatkowania unika się tutaj wg odpowiedniej metody (te są dwie). I tak do dochodów ze wspomnianych wyżej krajów (...)

 • Jak przebieg samochodu wpływa na cenę OC?

  (...) naszym kraju 1 003 290 samochodów sprowadzonych z zagranicy. Jak szacują eksperci Związku Dealerów Samochodów, problem cofniętego licznika mógł dotyczyć nawet ¾. Rankomat.pl postanowił (...)

 • Inwestycje w nieruchomości: nawet 2,5 bln $ do 2020 r.

  (...) roku globalne instytucje ulokowały w nieruchomościach aż 840 mld dolarów. Kolejne 370 mld dolarów z funduszy zamkniętych ma zostać zainwestowane w tym roku. Co jednak istotne, wartość (...)

 • Zakupy online pod lupą

  (...) Wprawdzie już od kilku lat każdy kolejny rok jest ogłaszany rokiem „mobile”, to jednak w przypadku udział telefonów sięga na razie zaledwie 26%. Polacy okazują się być w tej materii (...)

 • Yareal buduje Pozytywny Mokotów

  (...) wewnętrznej, blisko 200-metrowej alei, z którą sąsiadować będą zarówno przydomowe ogródki mieszkańców, jak i wspólne skwery i place zabaw. Z kolei od strony ulicy budynki pierwszego etapu (...)

 • Spam i phishing w biznesie

  (...) atakujących firmy cieszą się niesłabnącą popularnością, a miniony rok jest dobitnym potwierdzeniem słuszności tego założenia. Z najnowszego raportu Kaspersky Lab wynika, że w 2018 roku (...)

 • Personalizacja w banku, czyli konto osobiste i kredyt na miarę

  (...) że tego rodzaju „rewolucja” w świecie finansów osobistych może stanowić narzędzie w walce o wyższy poziom satysfakcji i lojalności klientów sektora finansowego. Na czym będzie polegać (...)

 • Czym jest „podatek od chciwości”? Analiza leja rumuńskiego

  (...) rumuński (RON) doświadczył gwałtownej wyprzedaży. Jej skala była istotna, ponieważ waluta należy do jednej z najbardziej kontrolowanych przez bank centralny walut regionu. Kurs pary EUR/RON (...)

 • Powierzchnie biurowe, czyli popyt 2 razy większy od podaży

  (...) najmu odpowiadał Kraków, gdzie popyt zdołał osiągnąć 220 tys. mkw. Z kolei umowy podpisane we Wrocławiu opiewały na 165 tys. mkw. powierzchni. I to właśnie w tych dwóch miastach (...)

 • Brexitowy szum nie daje o sobie zapomnieć

  (...) chińskiego sektora przemysłowego przyniosły pozytywną niespodziankę i są pierwszymi oznakami stabilizacji i szansy na oczekiwane przez nas stopniowe wyjście z dołka po przejściowym (...)

 • Pożyczki unijne vs. kredyt inwestycyjny – dla kogo środki za 1%?

  (...) to nawet ok. 1% jej wartości O tego rodzaju pożyczkę mogą wnioskować firmy na każdym etapie rozwoju, jednak wielkość przewidzianych do pożyczenia środków sprawia, że jest to finansowanie (...)

 • Monitor AOC AG272FCX6 dla graczy

  (...) formatu 16:9. Matryca VA wyświetla obraz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 px) i czasie reakcji na poziomie 4 ms. Monitor wyposażony został w technologię AMD FreeSync, która minimalizuje (...)

 • Wywłaszczenie nieruchomości a ustawa o gospodarce nieruchomościami

  (...) 60., 70. i 80. wiele dużych inwestycji w obrębie miast (i nie tylko) realizowano na zasadzie wywłaszczania nieruchomości – mówi Bartosz Antos, Dyrektor ds. Nieruchomości w firmie Saveinvest (...)

 • Upadłości firm można przewidzieć

  (...) ogłoszono w naszym kraju 601 . Niemal co trzeci z bankrutów figurował w KRD jako dłużnik już na rok przed plajtą. Potem było już tylko gorzej - zadłużonych firm przybywało w rejestrze z (...)

 • Rynek walutowy 25-29.03.19

  (...) że po raz trzeci umowa premier May została zdecydowanie odrzucona przez parlamentarzystów z Izby Gmin. A co na to funt? GBP/EUR jest na 1,1630, gdy piszemy te słowa. Dzienny zakres wahań to (...)

 • Ford Fiesta ST - mały sprinter

  (...) sportowego z trzema cylindrami przeczy samej idei takich samochodów, to Ford uparł się, że można to połączyć. Wspominając o takim rozwiązaniu w Internecie naraził się na ogromną falę (...)

 • Potwierdzenie czynności dokonanej przez wadliwie umocowany organ spółki

  (...) 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w celu wprowadzenia uproszczeń dla przedsiębiorców w prawie podatkowym i gospodarczym, wprowadziła w Kodeksie Cywilnym możliwość potwierdzenia przez osobę (...)

 • G Data Software Sp. z o.o - Producent oprogramowania antywirusowego z serii AntiVirenKit, programów do szyfrowania danych oraz przeglądarki fotografii cyfrowych. Dostępne wersje do pobrania, opisy, wyniki testów, a także darmowe szczepionki na wirusy i robaki.

  Czytaj więcej: Złośliwe oprogramowanie


strony : [ 1 ]
 
1
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3035
CHF 3,8495
USD 3,8267
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.