eGospodarka.pl

 • Sytuacja finansowa Polaków. Dominuje optymizm

  (...) sporą dozę finansowego optymizmu. Jak dowodzi badanie zrealizowane na potrzeby raportu Santander Consumer Banku: „Polaków portfel własny – wiosenne wyzwania”, niemal co 10. Polak uważa (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o pracę na czas wykonania określonej pracy, poznaj opinie o Harper Hygienics Cleanic Dzidziuś Szampon czy przeglądaj oferty pracy z miasta legionowo.


 • Czy da się jeszcze zarobić na polskich obligacjach?

  (...) się, że rok 2018 okaże się dla rynku polskich obligacji wyraźnie gorszy od poprzedniego. W kolejnych tygodniach na rynku nieoczekiwanie zagościła hossa. Za główną przyczynę wzrostu cen (...)

 • Zmiany w VAT: wiążące informacje stawkowe

  (...) ustawy definiuje WIS, jako decyzję wydawaną na potrzeby opodatkowania podatkiem dostawy towarów, importu towarów, wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów albo świadczenia usług, która zawiera (...)

 • Usługi biurowe na ryczałcie ewidencjonowanym

  (...) Wnioskodawca zajmującą się świadczeniem usług związanych z administracyjną obsługą biura (82.11.Z). W jej ramach wykonuje on na rzecz swojego kontrahenta (innej firmy) regularne i rutynowe (...)

 • Płatność kartą z historycznym wynikiem

  (...) tempie. W IV. kwartale ich wartość była aż o 22% wyższa niż przed rokiem. Z bankomatów wypłaciliśmy natomiast tylko 2% więcej. Przy tak ogromnej różnicy w szybkości wzrostu, to było (...)

 • Rok RODO

  (...) odpowiednik polskiego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Commission Nationale de l'Informatique et des Libertés, nałożył na firmę Google LLC karę pieniężną w wysokości 50 000 000 (...)

 • Bezpłatne konto bankowe? Czy to jest możliwe?

  (...) z roku na rok, pod względem liczby kont bankowych wciąż jesteśmy na szarym końcu Europy. Jak pokazują statystyki Banku Światowego, 87% Polaków ma-jących co najmniej 15 lat ma własne konto w (...)

 • Cena benzyny najwyższa od ponad 4 lat

  (...) kwietnia pokazują poważne wzrosty cen paliw na unijnym rynku. W Polsce litr popularnej „95” kosztuje już 5,17 zł, co oznacza tygodniowy wzrost aż o 11 groszy. 5,17 zł to dodatkowo (...)

 • Ceny produktów rolnych III 2019

  (...) przez rolników na targowiskach W marcu 2019 r. wzrosły ceny skupu produktów zwierzęcych, ziemniaków i kukurydzy, natomiast spadły ceny pozostałych zbóż i mleka. W skali roku ceny skupu (...)

 • Koniunktura przemysłowa IV 2019

  (...) GUS dla Polski (SI) w kwietniu 2019 r. Składowa dla budownictwa kształtuje się na poziomie zbliżonym do notowanego , a dotycząca przetwórstwa przemysłowego, handlu detalicznego i usług na (...)

 • Powierzchnie biurowe w Trójmieście prawie bez pustostanów

  (...) aglomeracji trójmiejskiej powiększył się o 77 tys. mkw. nowoczesnej , na co złożyły się trzy realizacje: Olivia Star (43,7 tys. mkw.) w Gdańsku, Olivia Prime A (29,4 tys. mkw.) również (...)

 • Wielkanoc sprzyja marnowaniu żywności

  (...) sprawni. Statystyki pokazują, że każdego roku na śmietniki w naszym kraju trafia jej około 9 mln ton. Z jednej strony jest to efekt zbyt dużego zatowarowania półek sklepowych, z których (...)

 • Składka wypadkowa, czyli o ukrytych oszczędnościach

  (...) przesłał pracodawcom informacje odnośnie wysokości stopy procentowej składki wypadkowej w 2019 r. Nowe stawki zaczęły obowiązywać wraz z nastaniem kwietnia. To właściwy moment, aby (...)

 • Czy bliźniaczy deficyt zgubi Polskę?

  (...) polskiej wiarygodności kredytowej przygotowany przez S&P Global Ratings tylko pozornie jest optymistyczny. Wg prognoz agencji na kolejne lata na Polskę czyhają dwa poważne zagrożenia. Jedno z (...)

 • Samochód jako usługa coraz popularniejszy

  (...) kupujemy usługi, a nie produkty. Tak jest w przypadku słuchania muzyki, oglądania seriali, oprogramowania, ale z trendu nie wyłamuje się także transport. Z deklaracji Polaków wynika, że z (...)

 • KE analizuje opinie o regulacjach kredytu konsumenckiego

  (...) 23 kwietnia 2008 r. w sprawie umów o (tzw. Dyrektywy CCD) nie odstają od bieżących realiów społeczno–gospodarczych? W poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie Komisja Europejska przeprowadziła (...)

 • Czego Millenialsi szukają w nieruchomości?

  (...) bądź pokoleniem roku 2000) to osoby urodzone w latach 1980-2000, czyli mające obecnie od 19 do 39 lat. Jest to grupa charakteryzującą się dużą aktywnością zawodową i społeczną, nic więc (...)

 • Monitor ProLite XUB2595WSU-B1 z funkcją Pivot

  (...) o rozdzielczości 1920 x 1200 w technologii IPS, która charakteryzuje się jasnością 300 cd/m² oraz kontrastem statycznym na poziomie 1000:1. W efekcie panel doskonale radzi sobie z reprodukcją (...)

 • Połowa Polaków bez wynagrodzenia za nadgodziny

  (...) ADP badania „Workforce View in Europe 2019”. Objęło ono swoim zasięgiem przeszło 10 tys. pracowników reprezentujących osiem europejskich państw, w tym również Polskę. Jak już (...)

 • Volkswagen Tiguan 2.0 TDI DSG 4MOTION Highline

  (...) kwestii technologicznych, rzućmy okiem na design. Ten wariant występuje tylko i wyłącznie z najbogatszym wyposażeniem (Highline). W tym przypadku uzupełniono je pakietem R-Line, dzięki (...)

 • Osiedle Ziołowe w Tulcach

  (...) Ziołowe w Tulcach, ograniczają ulice Chabrowa, Nagietkowa i Cyniowa. Obecnie trwają prace przy realizacji I etapu inwestycji, w ramach którego zaplanowano trzy zespoły budynków, łącznie 23 (...)

 • Agitacja wyborcza w pracy. Pozwolić czy nie?

  (...) wyborczego zabrania prowadzenia agitacji wyborczej na terenie zakładów pracy w sposób i formach zakłócających normalne funkcjonowanie. Tak sformułowana regulacja pozwala przyjąć, że (...)

 • Pawlak - Klapka - Produkcją ozdobnych roślin iglastych i liściastych. Oferta, katalog roślin.

  Czytaj więcej: Szkółkarstwo


strony : [ 1 ]
 
19
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2802
CHF 3,7557
USD 3,8051
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.