eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Dodatkowe zobowiązanie podatkowe czyli kolejne sankcje podatkowe

  (...) Ordynacji podatkowej w 2019 r. jest kolejną odsłoną walki z unikaniem opodatkowania. Jednym z wyrazów tej walki jest dodany rozdział 6a „Dodatkowe zobowiązanie podatkowe”. Niby tylko kilka (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o przeksięgowanie wpłaty, poznaj opinie o Lirene Design Your Style krem witalizujący z olejkiem bawełnianym czy przeglądaj oferty pracy z miasta koluszki.


 • Nowa kara za brak przeglądu kasy fiskalnej

  (...) osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych co do zasady muszą taki obrót ewidencjonować na . Używanie w firmie takiego urządzenia niesie za sobą (...)

 • Podatek od spadku sprzed 30 lat?

  (...) Wnioskodawczyni mieszka w , którego właścicielem są jej rodzice. Ojciec zmarł jednak w 1990 r., z tym że postępowanie o nie zostało po zmarłym przeprowadzone. Spadkobiercami po zmarłym (...)

 • EUROFINAS: kredyty konsumpcyjne 2018

  (...) wyhamowuje. Ze spadkowej tendencji wyłamał się tylko nadspodziewanie dobry II kwartał 2018 roku. Nic zatem dziwnego, że przewidywania na ten rok prezentują się nieco mniej optymistycznie i (...)

 • Ile za mieszkanie w Krakowie?

  (...) omija stolicy małopolski. Średnia cena ofertowa za m2 używanego mieszkania w Krakowie wynosi obecnie 8678 zł i jest o blisko 11% wyższa niż jeszcze rok temu (7837 zł/2 w lutym 2018 r.). W (...)

 • Finansowanie ochrony zdrowia a jakość systemu dla pacjentów

  (...) jest zapoczątkowanie szerokiej dyskusji odnośnie największych wyzwań związanych zarówno z bieżącą działalnością, jak i przyszłością placówek . Opracowanie porównuje funkcjonujący w (...)

 • Na cyberprzestępczość narzeka większość firm

  (...) KPMG raportu pt. „Barometr cyberbezpieczeństwa. W obronie przed cyberatakami”. Opracowanie dowodzi, że w minionych 12 miesiącach bezpieczeństwo firm wystawiane było na nieco mniejszą (...)

 • 3T Office Park, czyli największy biurowiec w Gdyni

  (...) klasy „A”. Budynek otrzymał certyfikat Interim w brytyjskim systemie oceny BREEAM na poziomie „Excellent”, co oznacza, że ma gwarantować najwyższe z możliwych standardy zarządzania (...)

 • SOHO by Yareal już w sprzedaży

  (...) Yareal zakłada powstanie dziewięciokondygnacyjnego, kaskadowego budynku SOHO 18, który został zaprojektowany na planie litery C. Jego przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 131 mieszkań (...)

 • Prosta spółka akcyjna - wady i zalety

  (...) spółki? Resort przedsiębiorczości i technologii twierdzi, że tak. Jego zdaniem ma zdecydowanie polepszyć sytuację start-upów. Obecnie przedsiębiorcy gotowi wprowadzić innowacyjne produkty (...)

 • Pracownicy celowo powodują wycieki danych? Paranoja czy fakty?

  (...) na własnej skórze , którego skorumpowani pracownicy współdziałali z przestępcami. Ponemon Institute oszacował, że koszty tego incydentu wyniosą co najmniej 8 milionów dolarów (...)

 • Nowe mieszkania w promocji. Zobacz wiosenną ofertę deweloperów

  (...) Ronson Development Wiosną tego roku postawiliśmy na zapewnienie naszym klientom jak najszerszego wyboru lokali w pożądanych lokalizacjach i w atrakcyjnych cenach. Jest to okres, w którym (...)

 • Nowe technologie: jak będzie wyglądał świat za kilka lat?

  (...) technologiczna rzeczywistość, w której obudzimy się już za kilka lat będzie znacznie różniła się od otoczenia, w którym żyjemy dziś. Zmiany będą odczuwalne zarówno dla konsumentów (...)

 • Zakaz handlu w niedzielę: uciążliwy czy nie?

  (...) przeprowadzonego przez dom badawczy Maison&Partners na zlecenie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Jego autorzy po raz kolejny przyjrzeli się postawom Polaków wobec obowiązującego od (...)

 • EUR/USD wzrósł o 0,4 proc.

  (...) proc. i była to największa dzienna zwyżka od trzech tygodni. Ten fakt jest jednocześnie zabawny i smutny. Perfekcyjnie obrazuje, w jakich warunkach pozostają rynki finansowe i niestety nie jest (...)

 • Przeglądarka Opera Reborn 3

  (...) interfejs przeglądarki, ale także wyższy poziom prywatności i bezpieczeństwa. Opera ma wbudowany portfel kryptowalut i możliwość przeglądania Internetu 3.0. Nowe funkcjonalności pozwalają (...)

 • Monitor Philips 329P9H

  (...) IPS w rozdzielczości 4K, którą cechuje wysokiej jakości obraz i szerokie kąty widzenia (do 178 stopni). Maksymalna jasność podświetlenia to 350 cd/m2, a pokrycie palety Adobe RGB wynosi 87% (...)

 • Praca biurowa, czyli stres, brak słońca i dolegliwości bólowe

  (...) HealthDesk wynika, że pracownicy biurowi najczęściej uskarżają się na bóle górnych części ciała. Przeszło połowa narzeka na bóle szyi, ale również łopatek (42,3 proc.), głowy (35 (...)

 • Oznaczenia na oponach - sztuka interpretacji

  (...) 97 W, 185/80R14. Te ciągi cyfr i liter laikowi mogą się wydać kompletnie enigmatyczne. Co więcej, dla niektórych samo istnienie oznaczeń na oponach jest tak samo zaskakujące jak to, że (...)

 • NeoBrand - Usługi w zakresie produkcji reklamy typu: pylony, kasetony reklamowe czy litery przestrzenne oraz promocji produktów i marek.

  Czytaj więcej: Agencje


strony : [ 1 ]
 
9
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2871
CHF 3,8069
USD 3,8003
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.