eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Czy warto postawić na eksport do Chin?

  (...) spadł w lutym br. aż o 20,7%. Mimo, że analitycy spodziewali się pogorszenia, to jego skala mocno ich zaskoczyła. Analitycy zakładali, że eksport zmniejszy się o ok. 5%. Z kolei import do (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-4/J, poznaj opinie o Nikon Lampa błyskowa SB-600 czy przeglądaj oferty pracy z miasta mieroszów.


 • Obieg należności w Małopolsce i na Śląsku godny uznania?

  (...) biegu należności w regionie Śląska, Podkarpacia i Małopolski doczekał się stabilizacji i to pomimo wzrostu liczby niewypłacalności w przemyśle, a warto pamiętać, że właśnie (...)

 • Terroryzm i populizm. Nowe zagrożenia dla biznesu w Europie

  (...) Ryzyk Aon 2019. Opracowanie przygotowane we współpracy z Continuum Economics oraz The Risk Advisory Group rzuca światło na globalne zagrożenia związane z przemocą polityczną i terroryzmem (...)

 • Poznaj fakty o programistach

  (...) jest Python. Zdołał przegonić już Javę, a szybciej od niego rośnie tylko Rust. Myślisz programista - widzisz białego mężczyznę. Stereotypy nie biorą się znikąd: ok. 90 proc. tej grupy (...)

 • Koniunktura konsumencka IV 2019

  (...) w kwietniu 2019 r. Bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej (BWUK), syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, był niższy o 1,0 p. proc. w stosunku do poprzedniego (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie III 2019

  (...) określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze stosunku pracy lub (...)

 • Polacy dorabiają na emeryturze

  (...) wieku emerytalnego Polacy mogą dorabiać bez ograniczeń. Ci, którzy na emeryturę zdecydowali się przejść wcześniej, ze swoich dodatkowych dochodów muszą się rozliczać. Kontynuacja (...)

 • W Apartments: nowe mieszkania na Woli

  (...) które absolutnie nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony kupujących. I nie ma w tym właściwie nic zaskakującego, zważywszy jej położenie oraz rozwój. Potwierdzeniem popytu na (...)

 • Wniosek o urlop e-mailem?

  (...) kwestii formy składania wniosku urlopowego. O urlopach traktuje dział 7 (dalej kp). Zgodnie z art. 163 § 1 kp urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala (...)

 • Kluby fitness odwiedzają już 3 mln Polaków

  (...) już edycji raportu Deloitte, rynek fitness w Europie osiągnął w minionym roku wartość 27,2 mld euro, co oznacza wzrost na poziomie 3,5 proc. Za niemal 2/3 przychodów niezmiennie (...)

 • Idealny kredytobiorca, czyli zdolność kredytowa i co jeszcze?

  (...) jednoznacznej odpowiedzi na tak brzmiące pytanie nie jest proste, ponieważ wszystkie przypadki są przez banki rozpatrywane indywidualnie. Każdy z nich posiada swój wewnętrzny scoring, czyli (...)

 • STIR czyli blokada rachunków bankowych bez dowodów nadużyć

  (...) określa się zwykle jako STIR, co jest skrótem od Systemu Teleinformatycznego Izby Rozliczeń. Nazwa ta mówi niewiele, jednak istotne jest to, do czego ten system jest wykorzystywany. STIR jest (...)

 • Poczęstunek podczas spotkań firmowych a koszty podatkowe

  (...) co piątek organizuje w dwóch oddziałów spotkania dla swoich pracowników etatowych, zleceniobiorców oraz podwykonawców świadczących usługi w ramach prac projektowych realizowanych przez (...)

 • VAT 2020: dla usług budowlanych split payment zamiast odwrotnego obciążenia

  (...) (zwany również MPP) został wprowadzony już od lipca 2018 roku, natomiast do tej pory jego stosowanie było dobrowolne. Nabywca, który dokonuje , może zdecydować, czy środki pieniężne w (...)

 • Chiny z lepszymi danymi

  (...) Chin wyniósł 6,4 proc. r/r, co wprawdzie było przyhamowaniem wobec 6,6 proc. na koniec 2018 r., ale dane wypadły lepiej od prognozowanych 6,3 proc. Wiedzieliśmy, że na początku roku było (...)

 • Dotykowy monitor Philips 222B9T

  (...) matrycę TN w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 px). Jest wyposażony w 10-punktową technologię dotykową, co oznacza, że ekran reaguje na dotyk dziesięciu palców jednocześnie. Umożliwia to (...)

 • Dlaczego cyberprzestępcy polują na małe i średnie firmy?

  (...) myślą, że - ze względu na swój rozmiar - pozostają poza zainteresowaniem cyberprzestępców. Pora zrewidować ten pogląd. Doświadczenie niejednokrotnie już pokazało, że są łakomym (...)

 • Ile kosztuje nowe mieszkanie z ogródkiem?

  (...) Corp S.A. Praktycznie każde , które mamy w ofercie ma przynależny ogródek. Ceny takich lokali uzależnione są od rodzaju inwestycji. W kameralnych projektach o niskiej zabudowie wycenione są (...)

 • IoT, czyli nowe urządzenia i stare metody

  (...) roku statystyczny Amerykanin, oprócz smartfona, tabletu i komputera, będzie posiadał 14 innych, podłączonych do sieci urządzeń. Przeciętny mieszkaniec Europy Zachodniej będzie natomiast (...)

 • 5 funkcjonalnych elementów wyposażenia samochodu

  (...) miłośnika nowych technologii był GPS. Dziś ten ostatni jest standardem, ale na przestrzeni ostatnich lat pojawiły się kolejne udogodnienia, dzięki którym poruszamy się po drogach (...)

 • Jet Events - Obsługa targów, organizacja imprez, konferencji, kongresów, bankietów i pikników.

  Czytaj więcej: Targi i wystawy


strony : [ 1 ]
 
17
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2750
CHF 3,7495
USD 3,7778
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.