eGospodarka.pl

 • Czeka nas dalszy wzrost cen mieszkań

  (...) 2019 wzięli pod lupę najistotniejsze naszego kraju. Do jakich wniosków prowadzi ich analiza? - Zgromadzone przez nas dane pokazują, że w 2018 r. ceny mieszkań wzrosły we wszystkich (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument P - pozew, poznaj opinie o Venita Solar Olejek do opalania SPF 15 czy przeglądaj oferty pracy z miasta złotoryja.


 • 4 filary polskiej energetyki

  (...) otoczenia biznesowego Polski jest możliwa, o ile uda nam się zbudować konsensus polityczny wokół długoterminowego programu transformacji energetyki. Jest to warunek konieczny, bez którego nie (...)

 • W 2020 r. obniżka podatku PIT ale nie składek do ZUS

  (...) roku miałyby wejść w życie znaczące zmiany w PIT. Dotyczą one obniżenia pierwszego progu podatkowego do 17%, zerowego PIT dla osób do 26 roku życia oraz podniesienia kosztów uzyskania (...)

 • W interpretacjach podatkowych należy uwzględniać orzecznictwo sądowe

  (...) 2019 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi pouczył organ podatkowy, że orzecznictwo sądów administracyjnych ma walor normatywny także w stosunku do interpretacji podatkowych (...)

 • Samochód w firmie: zaświadczenie VAT-1 z pełnym rozliczeniem kosztów

  (...) Wnioskodawca jest wspólnikiem , która w prowadzonej działalności gospodarczej użytkuje dwa , których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. Dla samochodów tych nie złożono w (...)

 • Zagubiony bagaż, czyli co zrobić, gdy lądujesz z pustą ręką

  (...) to - jak wskazują badania SITA 2018 Baggage Report - niechlubnym liderem tej kategorii są europejskie. W 2017 roku z odbioru swojej walizki po lądowaniu nie mógł się cieszyć co 140 pasażer (...)

 • Jak wielu obcokrajowców kupuje nowe mieszkania w Polsce?

  (...) Corp S.A. Wśród naszych klientów są osoby pochodzące z blisko 30 państw, które stanowią około 3-4 proc. nabywców nowych mieszkań. Ich udział w zakupie lokali stopniowo rośnie (...)

 • Jak RODO zmieniło monitoring?

  (...) RODO niektóre szkoły podejmowały decyzję o wyłączeniu monitoringu w obawie, że w przeciwnym razie narażą się na zarzut bezprawnego działania. Jak jednak zapewnia resort cyfryzacji, taki (...)

 • Mieszkanie Plus: 3 lata porażki czy sukcesów?

  (...) przekazania kluczy do pierwszych lokali wybudowanych w ramach rządowego Programu w Białej Podlaskiej odczytano list prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, w którym napisał: "W ramach programu (...)

 • 10 najbardziej oryginalnych zrzutek internetowych 2019 roku

  (...) większą popularność. Ich liczba dawno już zdołała przekroczyć milion, a łączna wartość zebranych pieniędzy w tym roku ma przekroczyć poziom 0,7 mld złotych. Okazuje się, że zrzutki (...)

 • Deweloperskie spółki giełdowe spowalniają

  (...) będzie Już od blisko sześciu lat, a więc od początku ostatniej prosperity na pierwotnym rynku mieszkaniowym, wyniki sprzedaży z trzech pierwszych miesięcy roku okazywały się niezawodnym (...)

 • Czy elektromobilność na pewno jest bezpieczna?

  (...) norweskich dróg nie przedstawiają się nazbyt optymistycznie. W minionym roku pośród wszystkich aut uczestniczących w kolizjach i wypadkach, stanowiły 34,15 proc., a hybrydy 30,58 proc. Dla (...)

 • Prywatność i dobrowolność, czyli najważniejsze cechy PPK

  (...) potrzeby raportu Nationale-Nederlanden „PPK oczami Polaków”, 14 proc. osób, które słyszały o Pracowniczych Planach Kapitałowych deklaruje, że posiada dużą wiedzę na ich temat, a 4 na 10 (...)

 • Dlaczego warto lepiej poznać bankowość internetową?

  (...) Dziś otworzenie konta w banku jest równoznaczne z uzyskaniem dostępu do . Wystarczy, że zalogujemy się do jej serwisu, ustalimy hasła i w zasadzie nie pozostaje nam nic innego niż niczym (...)

 • Dolar wydaje się najbezpieczniejszy

  (...) bank centralny nie chce się wyróżniać relatywnie jastrzębim nastawieniem i w ten sposób ryzykować niepotrzebną aprecjację waluty. Niezależnie od tego, co bankierzy myślą o perspektywach (...)

 • Kiedy decyzja administracyjna podlega wykonaniu?

  (...) Ordynacji podatkowej wynika, że wykonaniu podlega wyłącznie decyzja ostateczna. Mianem ostatecznych należy natomiast określić te decyzje, które nie mogą zostać zaskarżone odwołaniem, nie (...)

 • Centra handlowe w Europie. Coraz większa polaryzacja

  (...) międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield „European Shopping Centre: The Development Story”. Z opracowania wynika że w minionym roku europejski rynek centrów handlowych powiększył (...)

 • Volvo Group Trucks - 25 lat na polskim rynku

  (...) lat istnienia Popyt na samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe stale wzrasta, dlatego budowanie odpowiedniej oferty jest niezwykle istotne. W tym przypadku stworzono koncepcję "4Poland", która (...)

 • Laptop Razer Blade Pro 17

  (...) wyposażony w skalibrowany matowy wyświetlacz 17,3” Full HD o rozdzielczości 1920x1080p, 144 Hz, zapewniający płynne wrażenia wizualne. Ekran jest otoczony ramką 6 mm szerokości. W jej (...)

 • Ceny nieruchomości a pośrednictwo finansowe

  (...) i pośrednikami datuje się na okres poprzedniego , kiedy to skala popytu na tego rodzaju finansowanie zaczęła znacznie przewyższać możliwości operacyjne banków, a ich rozbudowanie zmuszałoby (...)

 • Prywatne akademiki w Europie Środkowej i Wschodniej. Hit?

  (...) Europie Środkowej i Wschodniej skutecznie zahamowały skromne budżety studentów i uczelni oraz niska jakość powierzchni na wynajem i państwowych akademików. Dziś jednak sytuacja ulega (...)

 • Megabajt - Dystrybutor podzespołów komputerowych oraz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych.

  Czytaj więcej: Firmy


strony : [ 1 ]
 
25
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2959
CHF 3,7781
USD 3,8537
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.