eGospodarka.pl

 • Europa: wydarzenia tygodnia 17/2019

  (...) Parlamentu Europejskiego to wyjątkowa okazja do zaprezentowania wyborcom finansowych skutków polskiej przynależności do UE (od maja 2004 r. do końca marca 2019 r.). Oto bilans 15 lat Polski w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument N-9, poznaj opinie o Lierac Eau de Soin Demaquillant woda do demakijażu i tonizacji twarzy i oczu czy przeglądaj oferty pracy z miasta krapkowice.


 • Świat: wydarzenia tygodnia 17/2019

  (...) Wg Departament Handlu USA Produkt Krajowy Brutto USA w pierwszym kwartale 2019 roku wzrósł o 3,2 proc. w ujęciu zanualizowanym (SAAR) kdk. Teraz analitycy zastanawiają się nad tym, co może (...)

 • 10 najczęściej hakowanych haseł dostępu

  (...) przygotowanej przez National Cyber Security Center, brytyjskiej agencji zajmującej się kwestiami związanymi z cyberbezpieczeństwem, powinny dać do myślenia każdemu z nas. Okazuje się bowiem (...)

 • Majówka. Ile wydamy na produkty spożywcze?

  (...) BNP Paribas, w połowie bieżącego miesiąca cena skupu żywca wieprzowego w naszym kraju była o przeszło 40%, a mięsa drobiowego o 4,2% wyższa aniżeli u schyłku minionego roku. Jeżeli chodzi (...)

 • Wielkanoc i majówka osobno

  (...) majówki dzieli zaledwie tydzień. Nic dziwnego, że taki układ kalendarza zachęcił Polaków do podróży. Jak dowodzą statystyki eSky, między 18 a 22 kwietnia wielu Polaków zdecydowało się (...)

 • NSA potwierdza: pracownik nie płaci dodatkowego podatku od paliwa

  (...) 2a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, jeżeli pracownik może prywatnie korzystać z firmowego samochodu w sposób nieodpłatny, uzyskuje z tego tytułu przychód z nieodpłatnych (...)

 • Zasady zaliczania kar umownych do kosztów uzyskania przychodu

  (...) treść art. 16 ust. 1 pkt 22 ustawy z 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (t.j. Dz. U. 2018 poz. 1036 z późn. zm., dalej jako ustawa o PDOP). Zgodnie z tym przepisem, nie (...)

 • Powierzchnie handlowe przenoszą się do małych miast?

  (...) roku, nowoczesne powierzchnie handlowe w naszym kraju rozpościerały się na 14,68 mln m kw. Niemal 3/4 tych zasobów przypadało na 435 obiektów, które działają jako tradycyjne . Największym (...)

 • BIK o kredytach w III 2019 r.

  (...) odnotowano w przypadku limitów kredytowych (-6,5%), kredytów konsumpcyjnych (-6,4%) oraz mieszkaniowych (-5,1%). Na przestrzeni całego I kwartału 2019 r. banki udzieliły o (-9,8%) mniej (...)

 • Nierzetelny jak polski handlowiec?

  (...) najbardziej newralgicznych elementów struktury organizacji, ponieważ właśnie tam biznes styka się z rzeczywistością, a więc z klientem i jego potrzebami oraz wymaganiami. A te są proste i (...)

 • Kradzież dokumentów a wyłudzenia I kw. 2019

  (...) Polacy zastrzegli 34 117 zagubionych i . To najlepszy wynik I kwartału, jaki udało się osiągnąć przez 11 lat. Dotychczasowy rekord z 2017 r. został pobity o 4 090 szt., a więc o 13,6%. - Od (...)

 • Alior Bank: przelew BLIK jeszcze prostszy

  (...) Banku pozwala sprawdzić, komu z listy znajomych można wysłać . Tym sposobem nie musimy już pytać adresata, czy korzysta z tego rodzaju funkcjonalności - o możliwości tej poinformuje nas sama (...)

 • Przetargi - raport I kw. 2019

  (...) , w pierwszym kwartale 2019 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano 27 tys. 80 ogłoszeń o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, wobec 31 tys. 724 ogłoszeń w (...)

 • Ile kosztuje parking przy lotnisku?

  (...) wynika z danych zebranych przez CBOS, urlop statystycznego Kowalskiego trwa przeważnie tydzień. 7 dni wypoczynku zmusza nas do zabrania nieco większego bagażu. I tu pojawia się często dylemat (...)

 • Jakie błędy popełniamy w marketingu online?

  (...) trzeba uważać – opinia Commplace. Świat wirtualny to świetne pole do zarabiania realnych pieniędzy. Jeżeli tego nie robisz, pewnie tracisz. Warto zobaczyć, jakie możliwości, również (...)

 • InfoPraca: najniższe bezrobocie od 28 lat, oferty pracy dopisują

  (...) GUS wskazały, że w lutym br. stopa bezrobocia w naszym kraju sięgnęła 6,1 proc. Utrzymała zatem poziom styczniowy, ale względem grudnia minionego roku wzrosła o 0,3 pkt. proc. To nie powinno (...)

 • Fed pozostanie gołębi

  (...) w pierwszym kwartale wzrosło o 3,2 proc. (zannualizowana stopa kwartalna) wobec prognozy 2,3 proc. i 2,2 proc. w IV kw. Ale główna uwaga skupiła się na indeksie cen osobistych bazowych wydatków (...)

 • Oszczędzanie pieniędzy. Jak zmieniają się nawyki Polaków?

  (...) mają do powiedzenia w kwestii kondycji swoich finansów, okaże się, że panuje wśród nich względny optymizm. I nie ma mu się co dziwić, skoro na przestrzeni ostatniej dekady niemal (...)

 • Inwestowanie w nieruchomości. Jak to robią celebryci?

  (...) osoby z pierwszych stron gazet należą często do osób bardzo zamożnych. Nic więc dziwnego, że wiele z nich inwestuje w nieruchomości. Według eksperta ds. sektora premium – Julii (...)

 • Technologia zmienia rynek pracy szybciej niż edukację

  (...) części, które tylko pozornie nie mają ze sobą związku. Wyniesienie edukacji na wyższy poziom i mocniejsze powiązanie jej z postępem technologicznym to odpowiedź na bieżące wyzwania rynku (...)

 • Urlop wypoczynkowy jako benefit pozapłacowy?

  (...) ich puli urlopowych nie jest jeszcze w Polsce wyraźnie dostrzegalny, to jednak w wielu krajach Europy jest on coraz częstszą praktyką. Zwiększony wymiar bywa również elementem dyskusji w (...)

 • Faktoring. Ulga dla przedsiębiorcy, ryzyko dla faktora?

  (...) których Polacy czerpią środki na finansowanie przedsiębiorstw, to okaże się, że najpopularniejsze są środki własne. Firmy, które decydują się na zewnętrzne źródła pozyskiwania (...)

 • Niezdrowe długi gabinetów lekarskich

  (...) firmy badawczej PMR "Rynek prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce 2017. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2017-2022", poniesione w 2017 roku wydatki Polaków na prywatne usługi medyczne (...)

 • Najczęściej cytowane media III 2019

  (...) wypowiedzi gości zapraszanych do programu „Onet Rano”. Prasa W marcu 2019 roku najczęściej cytowanym tytułem prasowym była "Rzeczpospolita". "Gazeta Wyborcza" na miejscu drugim, a na (...)

 • Lexus RC F. Narowisty kiedy chcesz, spokojny gdy potrzebujesz

  (...) Japońskie coupe od razu zdradza swój potencjał, co ma związek z muskularnymi błotnikami, nakładkami progowymi, przeprojektowanymi zderzakami i czterema końcówkami układu wydechowego (...)

 • Wuteh - Producent mebli biurowych, w ofercie krzesła, fotele, stoły konferencyjne i inne. Toruń.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ] . 2
 
29
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2950
CHF 3,7747
USD 3,8468
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.