eGospodarka.pl

 • Kask i odzież motocyklowa w kosztach uzyskania przychodu

  (...) służy prowadzeniu działalności gospodarczej, tak jak inne środki transportu, może zostać zaliczony do środków trwałych oraz zostać zamortyzowany, a gdy jego wartość nie jest zbyt wysoka (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-UE/A, poznaj opinie o Hotpoint-Ariston SBL 2033 V/HA czy przeglądaj oferty pracy z miasta aleksandrów łódzki.


 • Usługi IT a limity kosztów w podatku CIT

  (...) 1 pkt 1) ustawy o CIT podatnicy są obowiązani wyłączyć z kosztów uzyskania przychodów koszty: usług doradczych, badania rynku, , zarządzania i kontroli, przetwarzania danych, ubezpieczeń (...)

 • Dzielisz grunt na sprzedaż i go reklamujesz? Zapłacisz podatek VAT

  (...) W grudniu 1990 r. wnioskodawczyni zostało przekazane , w skład którego wchodziła działka gruntu o powierzchni 0.6988 ha. Nieruchomość ta zostanie podzielona na 7 mniejszych działek (jedna (...)

 • Leonarda 8. Nowe mieszkania w Poznaniu

  (...) to trzykondygnacyjny budynek, który oferuje zaledwie 9 mieszkań, w tym również dwupoziomowych apartamentów z balkonami. Mniejsze metraże to dwa pokoje z niezależną kuchnią lub aneksem (...)

 • Wielkanoc czy weekend majowy? Kiedy jechać na urlop i zaoszczędzić?

  (...) Rzut oka na ceny lotów na preferowanych przez Polaków trasach krótko i średniodystansowych wystarcza, aby stwierdzić, że w tym roku bardziej opłacalnym dla budżetu terminem jest . Jeśli (...)

 • Wzrost wynagrodzeń nie wystarcza

  (...) roku na podwyżki płac zdecydowało się aż 83% firm, co jest wynikiem wyższym od uzyskanego rok wcześniej. W co trzecim przypadku wzrosty wynagrodzeń przekroczyły 5%. Wiele wskazuje również (...)

 • Sprzedaż mieszkania z obciążoną hipoteką. Możliwa czy nie?

  (...) okazał się pod tym względem wręcz rekordowy. Jak wynika z raportu AMRON-SARFiN, w 2018 roku podpisaliśmy przeszło 212 tys. umów kredytowych, a ich łączna wartość opiewała na około 54 mld (...)

 • Parki handlowe na fali?

  (...) Polsce raportu w pełni poświęconego segmentowi polskich parków handlowych. W opracowaniu „Parki handlowe w Polsce” CBRE wraz z Trei Real Estate Poland podsumowują sytuację z końca I (...)

 • W co inwestować w obliczu spowolnienia?

  (...) niepewności. Najważniejsze gospodarki świata wyraźnie hamują, a załamaniu ulega . Mimo to, inwestorzy w pierwszym kwartale patrzyli na rynki z optymizmem, co pozwoliło odczuć znamiona tzw (...)

 • Handel zagraniczny I-II 2019

  (...) GUS, obroty towarowe w styczniu i lutym br. wyniosły w cenach bieżących 158,4 mld PLN w eksporcie oraz 167,8 mld PLN w imporcie. Ujemne saldo ukształtowało się na poziomie 9,4 mld PLN (w (...)

 • Inflacja III 2019

  (...) 2019 r. ceny towarów i usług konsumpcyjnych były o 0,3% wyższe niż w lutym. W porównaniu z wzrost sięgnął 1,7%, przy czym większe podwyżki (2,7%) dotyczyły usług. Towary podrożały o (...)

 • Nielegalny sklep online wspiera oszustwa finansowe

  (...) dane osobowe lub finansowe, nad naszym bezpieczeństwem czuwają zaawansowane rozwiązania bazujące na uczeniu maszynowym. Mowa tu o tzw. maskach cyfrowych. Są one unikatowe dla każdego (...)

 • Upadłości firm I kw. 2019 r.

  (...) analizowane przez Euler Hermes niewypłacalności odnoszą się do braku zdolności do regulowania zobowiązań wobec dostawców, których następstwem jest upadłość albo też któraś z form (...)

 • USD, CHF i JPY traciły

  (...) wskazywano lepsze dane z Chin, ale tutaj każdy może zobaczyć to, co chce. Bez wątpienia przyspieszenie dynamiki nowych kredytów do wieloletniego szczytu (1,3,7 proc. r/r) jest pozytywną (...)

 • Finiszuje III etap osiedla Nowy Korczak

  (...) portfolio ANTCZAK Residential VI marki powołanej przez FB ANTCZAK specjalnie w celu realizacji inwestycji mieszkaniowych. Jego budowa rozpoczęła się już jesienią 2015 roku, a całość (...)

 • Jak wygląda poznański rynek pracy IT?

  (...) najbardziej efektywnym na poznańskim rynku pracy IT sposobem na pozyskiwanie pracowników jest program poleceń. Spośród 92% firm, które stosują to rozwiązanie, aż 88% wyraża się o nim (...)

 • Volvo S60 2019

  (...) i świetne naostrzone ołówki, co odzwierciedla design debiutanta. Auto czerpie garściami z S90, ale ze względu na mniejsze gabaryty wydaje się zgrabniejsze. Nieco inaczej prezentują się (...)

 • Ustawa o postępowaniu egzekucyjnym w administracji - nowelizacja

  (...) wskazał, że: „Projekt ustawy obejmuje głównie zmiany w zakresie przepisów regulujących środki zaskarżenia, egzekucję z majątku wspólnego małżonków, egzekucję z majątku dłużnika (...)

 • Notebook Acer TravelMate P6

  (...) 16,6 mm i waży 1,1 kg. Wygląda elegancko oraz nowocześnie. Ma obudowę wykonaną ze stopu magnezu i aluminium. Notebook spełnia wymogi standardów MIL-STD 810G i 810F, czyli amerykańskich (...)

 • Crowdfunding nieruchomości. Zysk, ale czy bezpieczny?

  (...) platforma internetowa Kickstarter, której głównym zadaniem było przeprowadzanie zbiórek pieniędzy w celu sfinansowania różnorodnych projektów związanych z kulturą i technologiami, nikt nie (...)

 • Renault Kadjar 1.3 TCe Intens po liftingu

  (...) Kadjarowi nigdy nie brakowało urody, ale konkurencja nie śpi, dlatego wygładzenie zmarszczek i poprawa makijażu były jak najbardziej wskazane. Nowością są przeprojektowane zderzaki z (...)

 • KamilNotebook - Laptopy nowe, używane i powystawowe oraz akcesoria.

  Czytaj więcej: Komputery


strony : [ 1 ]
 
15
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2770
CHF 3,7698
USD 3,7789
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.