eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polski eksport miernikiem dramatu Wenezueli

  (...) 45 proc. robi fatalne wrażenie. Hiperinflacja jest katastrofą dla lokalnej gospodarki. Ciągle tracący na wartości boliwar i spadające wydobycie ropy naftowej już na pierwszy rzut oka pokazują (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek dłużnika o umorzenie składek ZUS - abolicja, poznaj opinie o Danone Fantasia Włoskie inspiracje biscotto z polewą czekoladowo-migdałową czy przeglądaj oferty pracy z miasta mińsk mazowiecki.


 • Monitor Rynku Pracy I kw. 2019 r.

  (...) czerpie satysfakcję ze swojej pracy. Zatrudnienie zmieniają częściej dla rozwoju zawodowego niż dla wyższej pensji 79% osób odczuwających to najwyższy odsetek, jaki udało się uzyskać w (...)

 • Dopłaty z MDM a ulga mieszkaniowa w PIT

  (...) Dnia 30 stycznia 2014 r. wnioskodawczyni nabyła 1/3 części własności w swoim domu rodzinnym. Następnie w październiku 2017 r. zmarł jej ojciec, po którym odziedziczyła ona dodatkowe 1/6 (...)

 • To już pewne: kasy fiskalne online od 2020 roku

  (...) nowe kasy? Obowiązek przejścia na nowe kasy został rozłożony w czasie. Ustawodawca wydzielił grupy przedsiębiorców wg rodzajów prowadzonych przez nich działalności, nakładając stopniowo (...)

 • Europosłowie przegłosowali tachografy w busach

  (...) już krok w kierunku unifikacji rynku transportu drogowego w UE. Dotychczas regulacje odnoszące się do pracy kierowców były niejednolite i rozłożone na całą masę osobnych zapisów, co w (...)

 • Ceny mieszkań: ile trzeba dopłacić za widok z okna?

  (...) Corp S.A. na parterze i wyższych piętrach różnią się, przy czym nie ma reguły, że lokale położone na parterze muszą być tańsze. W tym kontekście znaczenie ma skala inwestycji, ilość (...)

 • Millenialsi na giełdzie. 4 kluczowe debiuty giełdowe 2019 roku

  (...) inwestorów w USA w zakresie , gdyż tylko dwie oferty przekroczyły wartość 1 mld USD. Nie są to spółki, których nazwy mówią cokolwiek przeciętnemu inwestorowi. Silna korekta indeksu NASDAQ (...)

 • Ceny OC są coraz niższe

  (...) dla właścicieli aut dość łaskawy - ceny OC ponownie bowiem pikowały. Najnowszy Ranking – rynek i ceny ubezpieczeń komunikacyjnych autorstwa porównywarki rankomat.pl przygląda się (...)

 • Powierzchnie coworkingowe w Europie - ranking

  (...) tylko tradycyjnie rozumiane i wynajmowane na lata przestrzenie, ale również coworking oraz biura serwisowane. Dla ich pojawienia się istotne znaczenie miały nowe technologie oraz kultura (...)

 • Kradzież tożsamości. Gdzie w Polsce jest najbezpieczniej?

  (...) apeli policji, w naszym kraju wciąż dochodzi do oszustw finansowych. Statystyki zgromadzone na potrzeby projektu ChronPESEL.pl wskazują, że tylko w 2017 roku doszło do 47 000 prób wyłudzenia (...)

 • Bibby MSP Index III 2019

  (...) ARC Rynek i Opinia w ramach Bibby MSP Indeks, największy spadek nastrojów dostrzegalny jest w . Jej przedstawicielom w największym stopniu doskwiera spadek ilości zamówień, pogorszenie (...)

 • Tylko co 2. polska firma ma ubezpieczenie działalności

  (...) Ekonomiczny zrealizował we wrześniu 2018 roku pośród 600 polskich przedsiębiorców, wynika, że połowa z nich korzysta z jakiejś formy . Najczęściej są to polisy majątkowe, w tym (...)

 • EUR czeka na wynik posiedzenia EBC

  (...) EBC Mario Draghi zaprezentował wyraźne gołębi przekaz, który zaskoczył rynek i przyniósł przecenę euro o ponad 1 proc. Bank nie tylko poinformował o przedłużeniu programu tanich pożyczek (...)

 • Kierownik budowy, czyli wyzwanie dla pracodawcy

  (...) cen gruntów, materiałów budowlanych i robocizny. Jakby tego było mało, ich dodatkowym problemem są sprawy kadrowe, a dokładnie - znalezienie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Jest to (...)

 • Warszawskie ulice handlowe wracają do łask?

  (...) Kurfürstendamm, Madryt Gran Via, a Paryż Pola Elizejskie. Warszawa nie może się właściwie poszczycić żadną reprezentacyjną ulicą handlową. Mieszkańcy stolicy, przyzwyczajeni do robienia (...)

 • Perennialsi vs Millenialsi. Jak zapobiec wojnie pokoleń w firmie?

  (...) ukończyły 55. rok życia, to najszybciej rosnąca grupa zawodowa najbardziej rozwiniętych gospodarek unijnych. Prognozy zakładają, że w najbliższych latach ich grono najznaczniej powiększy (...)

 • Pracodawcy mają problem z RODO

  (...) wdarło się w świadomość zbiorową Polaków. Pomimo obowiązywania od 1997 roku takiej ustawy dopiero w ubiegłym roku do większości polskich przedsiębiorców dotarła informacja, że (...)

 • Legalizacja samowoli budowlanych. Będzie łatwiej?

  (...) wokół konstrukcji wynikają przede wszystkim z tego, iż prawo w zasadzie nie definiuje tego pojęcia. - mówi Bartłomiej Kuźniar – Koordynator Projektów Inwestycyjnych w firmie Saveinvest (...)

 • Łódzki rynek nieruchomości w rozkwicie

  (...) stagnacji przyszedł czas na rozkwit. Mowa tu o , który najwyraźniej przeżywa właśnie okres prosperity. W minionym roku sprzedano w Łodzi 4 200 mieszkań, a więc o 30% niż rok wcześniej (3 (...)

 • Wynajem długoterminowy samochodów. Jakie atuty?

  (...) większe grono zwolenników. Dane Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP) wskazują, że w II kwartale 2018 roku i tak już wysoka dynamika rynku wynajmu długoterminowego (...)

 • Irmos, Chłodnia w Sieradzu - Producent wyrobów mrożonych, w ofercie pyzy, kluski, pierogi, knedle.

  Czytaj więcej: Dania gotowe


strony : [ 1 ]
 
10
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2852
CHF 3,7984
USD 3,8023
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.