eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Cyberprzestępcy i "Gra o tron"

  (...) telewizyjne to dziś jedna z ulubionych form rozrywki. W słowniku pojawił się nawet termin "binge-watching", który oznacza zjawisko kompulsywnego wręcz oglądania seriali, po kilka odcinków z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, poznaj opinie o Piękna Biżuteria Swarovski - kryształ 18 mm METRO GOLD czy przeglądaj oferty pracy z miasta chorzów.


 • Alkohol na spotkaniu biznesowym a koszty uzyskania przychodów

  (...) lat były problemem, z którym fiskus nie potrafił się uporać. Dominowały zatem stanowiska, iż miejsce odbycia konsumpcji (w siedzibie czy poza nią), rodzaj posiłku (lunch czy brunch) bądź (...)

 • KAS 2019: łatwy dostęp do rachunków bankowych podatników

  (...) na ciche inwigilowanie podatników poprzez kontrolę ich . Co gorsza, organy mogą korzystać z tych informacji nie tylko w związku z kontrolą celno-skarbową, podatkową albo postępowaniem (...)

 • Mikrofirmy usługowe same winne swoim problemom?

  (...) 2017 roku działały w naszym kraju przeszło 2 mln mikroprzedsiębiorstw, czyli firm, w których zatrudnienie znajduje maksymalnie 9 osób. Mikrofirmy to aż 96 proc. ogółu przedsiębiorstw, a (...)

 • Środki finansowe z likwidacji spółki jawnej w podatku od spadku

  (...) Mąż wnioskodawczyni zmarł 19 sierpnia 2017 r., po którym ona dziedziczy. Mąż był wspólnikiem . Zgodnie z regulaminem spółki, w przypadku śmierci jednego ze wspólników spółkę należy (...)

 • Samochód elektryczny. Dziś się nie opłaca, a po dotacji?

  (...) zarejestrowanych w krajach UE, jedynie 620 zostało zarejestrowanych w Polsce. Daleko nam do rynkowych liderów, tj. Niemiec i Francji, mogących pochwalić się liczbą rejestracji przekraczającą (...)

 • Większość ruchu w sieci już zaszyfrowana

  (...) bardzo szeroką skalę wykorzystują oraz coraz częściej przenoszą się w środowiska wielochmurowe. Dane, które jeszcze do niedawna były zabezpieczone i niedostępne, obecnie są częścią (...)

 • 7 etapów skutecznej sprzedaży

  (...) Sales Process" bazuje na 20-letnim doświadczeniu firmy, która dziś wspomaga procesy sprzedaży w niemal 200 tys. przedsiębiorstw rozsianych w wielu zakątkach globu. Wśród użytkowników (...)

 • Wynagrodzenia pracowników szeregowych w 2018 roku

  (...) od 2 646 PLN do 4 066 PLN. 10% ankietowanych zarabiało co najmniej 5 162 PLN. Zarobki kobiet zatrudnionych jako pracownicy szeregowi były niższe o ponad 500 PLN od płac otrzymywanych przez (...)

 • Azjatyccy inwestorzy patrzą na polski rynek nieruchomości

  (...) zrealizowaną przez azjatyckiego inwestora był zakup zlokalizowanego w Polsce i na Węgrzech portfela nieruchomości przemysłowych Prologis. Mapletree Singapore zapłacił za niego 335 mln euro (...)

 • Przedłużenie OC: czyli o nieopłacalnej lojalności

  (...) ważności Pana polisy ubezpieczeniowej. Wychodząc naprzeciw Pana oczekiwaniom, mamy przyjemność przedstawić propozycję umowy ubezpieczenia na kolejny okres. Niniejsze pismo stanowi propozycję (...)

 • Dolar zablokowany

  (...) że w marcu zatrudnienie wróciło na ścieżkę silnych wzrostów (196 tys.) i potwierdziło, że lutowe załamanie (33 tys.) było zdarzeniem jednorazowym obciążonym wpływem pogody. Spowolnienie (...)

 • Finansowe sztuczki, których warto nauczyć już nastolatka

  (...) W obecnych czasach korzystanie z usług tylko jednego banku jest bardzo kosztownym błędem. Banki wciąż przygotowują bowiem promocje dla nowych klientów. Oferują im kilkaset złotych za (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w III 2019 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, osiągnęła +26,7%, co (...)

 • Jak premia ogranicza absencje chorobowe?

  (...) Zarówno małych, jak i dużych, tych z wyspecjalizowaną kadrą fachowców, jak i tych, gdzie pracują w głównej mierze pracownicy fizyczni. Oko w oko z tym problem stają firmy zatrudniające (...)

 • Test przedsiębiorcy, czyli więcej władzy w ręce urzędników

  (...) teście przedsiębiorcy urzędnicy będą ustalać, czy dany podatnik może być uznany za przedsiębiorcę i korzystać z 19% PIT, czy powinien być traktowany jak pracownik i stosownie do tego (...)

 • Co biznes będzie miał z 5G?

  (...) sieci szkieletowej w oparciu o lokalnie skonfigurowane wytyczne. Mogą więc kontrolować, jak poszczególne sesje abonenckie są dystrybuowane przez główne elementy sieci szkieletowej. Operatorzy (...)

 • Jakie domy wybierają Polacy?

  (...) najnowsze domy Wprawdzie o takim boomie na , z jakim mieliśmy do czynienia w latach 2007-2008, nie ma mowy, ale wyraźnie widać, że wielu Polaków nie porzuciło marzeń o domku z ogródkiem. Jak (...)

 • Renault Clio 1.5 dCi Winter Edition

  (...) samochodów na Starym Kontynencie. Choć ma już spory bagaż rynkowych doświadczeń i przedstawiono jego nowe wcielenie, powoli schodzące ze sceny Clio wciąż wygląda lepiej niż znaczna (...)

 • White collar crimes - Art. 586 Kodeksu spółek handlowych

  (...) cytowanym przestępstwem jest charakterystyka spółek w których wspomniany zarząd występuje. W rozumieniu Kodeksu spółek handlowych, będą to: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (...)

 • Cosmogate - Gadżety auto-moto, sprzęt do monitoringu, produkty do domu i ogrodu.

  Czytaj więcej: Wielobranżowe


strony : [ 1 ]
 
8
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2897
CHF 3,8180
USD 3,8188
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.