eGospodarka.pl

 • Ubezpieczyciele zarobili na OC. Będą kolejne obniżki składek?

  (...) lata z rzędu to zupełna nowość … To, że w tym roku ubezpieczyciele nie powinni narzekać na , stało się jasne już po pierwszych trzech kwartałach minionego roku. Dowodziły tego bowiem (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WO, poznaj opinie o Zolux Klatka Galipette srebrna czy przeglądaj oferty pracy z miasta radom.


 • Wyniki finansowe banków 2018

  (...) netto sektora bankowego w 2018 r. wyniósł 14,7 mld zł, tj. o 7,6% więcej niż w 2017 r. Suma bilansowa banków wzrosła o 6,6% i wyniosła 1 889,1 mld zł. Wartość kredytów udzielonych (...)

 • Wyniki ubezpieczycieli 2018

  (...) GUS, w strukturze przychodów ogółem ciągle dominującą pozycję stanowi składka. W 2018 r. składka przypisana brutto ogółem wyniosła 62 169,8 mln zł (mniej o 0,3% niż w 2017 r.), z czego (...)

 • Pracownicy mówią "stop" luce płacowej

  (...) Problem jest realny, a jego występowanie kwestionuje tylko 29,3 proc. polskich pracowników. To najniższy odsetek, jaki uzyskano we wszystkich krajach objętych badaniem ADP. Jednocześnie w całej (...)

 • Zeznanie podatkowe: Preferencyjne opodatkowanie bez granic czasowych dopiero od tego roku!

  (...) aby rozliczyć się wspólnie z małżonkiem bądź jako osoba samotnie wychowująca dziecko, należało wyrazić taką chęć w składnym PIT (poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola na formularzu (...)

 • Zagraniczny podatek VAT a koszty uzyskania przychodu

  (...) czy podatek VAT zapłacony w innym niż Polska państwie członkowskim Unii Europejskiej może stanowić koszt uzyskania przychodu? Zagraniczny podatek VAT Aby lepiej zobrazować problem, jaki (...)

 • Nowe powierzchnie magazynowe: 7R Park Warsaw West

  (...) jest ich lokalizacja. Inwestycja powstaje bowiem przy ul. Poznańskiej, a więc w granicach aglomeracji warszawskiej oraz niedalekim sąsiedztwie giełdy rolno – spożywczej oraz retail parku. Od (...)

 • PPK: koszty zahamują wzrost wynagrodzeń?

  (...) zaczęła obowiązywać wraz z nastaniem tego roku. Przewiduje ona, że od 1 lipca obowiązkiem zostaną objęte firmy zatrudniające ponad 250 osób. Efekty nowych regulacji dadzą się jednak (...)

 • Podatek dochodowy: rozliczanie kosztów w czasie

  (...) Wnioskodawca ponosi odnoszące się do zdarzeń, których skutek jest rozłożony w czasie. Chodzi tutaj m.in. o koszty ubezpieczeń, które na ogół dotyczą okresu dwunastu miesięcy, nie zawsze (...)

 • Przyszedł czas na obligacje skarbowe. Dlaczego?

  (...) panika polityczna okaże się korzystna dla światowych . Pozytywnie wpłynie również na spready obligacji korporacyjnych, jednak inwestorzy powinni pamiętać, że złagodzenie polityki banków (...)

 • Wymiana opon: 7 wiosennych porad dla kierowców

  (...) wiosnę? 1. Nie spiesz się z wymianą opon na letnie Kwiecień plecień. Mieliśmy już prawdziwie wiosenne temperatury, ale właśnie dopadł nas niż arktyczny, co w niektórych regionach kraju (...)

 • Za wysokie podatki i koszty pracy

  (...) jest realizowany w oparciu o inną bazę przedsiębiorców (wcześniej była to baza ZPP, dziś – Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna). Wprawdzie struktura próby pod względem wielkości badanych (...)

 • Na kłopoty w biznesie układ ratalny ZUS

  (...) finansowych nie jest w stanie regulować zobowiązań z tytułu ubezpieczeń społecznych lub zdrowotnych, nie powinien chować głowy w piasek. Najlepszym wyjściem z takiej sytuacji jest (...)

 • Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2019

  (...) Great Place to Work® była wyjątkowa pod kilkoma względami. Po pierwsze, liczba organizacji, którym udało się uzyskać tytuł 2019, okazała się rekordowa. Takich firm było aż 29, z czego (...)

 • Fuzje i przejęcia w Polsce w I kw. 2019 r.

  (...) największą transakcją początku roku okazało się przejęcie DCT Gdańsk S.A przez PFR, PSA International oraz IFM Investors. Ten "deal" wart był około 5 mld PLN. DCT Gdańsk to największy na (...)

 • Czy ceny mieszkań będą jeszcze wyższe?

  (...) dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Popyt na utrzymuje się na wysokim poziomie, ale w tym roku nie powinniśmy oczekiwać dalszych znaczących wzrostów cen mieszkań. Już teraz da się (...)

 • Brexit z finałem w Halloween?

  (...) zostanie poparta umowa wynegocjowana przez May, to możliwy jest wcześniejszy rozwód. Z góry nie zostało ustalone ani czy Wielka Brytania będzie uczestniczyć w wyborach do Parlamentu (...)

 • Dokąd płynie setka wódki?

  (...) nie odbywa się kosztem opakowań pełnowymiarowych. Jak bowiem wynika z badania, nie jest tak, że nabywca kupuje pięć setek wódki zamiast półlitrowej butelki. Małe formaty wykreowały (...)

 • Google Play zainfekowany programem szpiegującym

  (...) miały szerokie możliwości zbierania i przechwytywania informacji, które mogły narażać zainfekowane urządzenia na dalsze zagrożenia, włącznie z manipulowaniem danymi”. Skala zagrożenia (...)

 • Smartfon Samsung Galaxy A80

  (...) że Galaxy A80 dobrze leży w dłoni. Galaxy A80 ma ośmiordzeniowy procesor (2,2 GHz Dual + 1,8 GHz Hexa), 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon ma wyświetlacz Infinity (...)

 • Park Skandynawia: ruszyła przedsprzedaż II etapu

  (...) się wśród nabywców mieszkań niesłabnącym zainteresowaniem. To właśnie w jej obrębie powstaje Park Skandynawia. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w sąsiedztwie (...)

 • Nissan Qashqai 1.3 DIG-T DCT Tekna+

  (...) od designu. Qashqai jest już sześć lat na rynku, ale na jego karoserii próżno szukać zmarszczek. Pierwsze oznaki starzenia wygładziły nowe zderzaki, wypełnienia oświetlenia (...)

 • Prywatne akademiki wychodzą z niszy

  (...) że w roku akademickim 2017/2018 studiowało w naszym kraju ok. 1,3 mln osób. I wprawdzie liczba już od ponad dekady notuje systematyczne spadki, plasując się obecnie na najniższym poziomie od (...)

 • One Label - Strona internetowa projektantki Evy Grygo. Projekty kostiumów teatralnych, strojów służbowych oraz reklamowych.

  Czytaj więcej: Projektanci


strony : [ 1 ]
 
11
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2821
CHF 3,7913
USD 3,7964
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.