eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Twój e-PIT: nie każdy może i powinien korzystać z automatycznego rozliczenia

  (...) Ministerstwo Finansów elektroniczny Twój e-PIT jest usługą, która ma ułatwić milionom Polaków coroczne zmagania z PIT-ami. Wbrew powszechnej opinii: nie jest on jednak metodą całkowicie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RG-2, poznaj opinie o Hyundai VC 003 czerwony czy przeglądaj oferty pracy z miasta brzeg dolny.


 • Sezon motocyklowy w leasingu?

  (...) stycznia i lutego br. rejestracji doczekało się przeszło 2,5 tys. jednośladów, co względem analogicznego okresu poprzedniego roku oznacza wzrost rzędu 64,4 proc. Tylko w lutym zarejestrowano (...)

 • Świadczenie usług w VAT: zagraniczne wirtualne biuro kontrahenta

  (...) podatkowych nie budzi wątpliwości. Warto jednak zwrócić uwagę na częstą praktykę polskich przedsiębiorców polegającą na braku weryfikowania istnienia na terytorium Polski stałego miejsca (...)

 • Podatek od sprzedaży nieruchomości: nowe przepisy działają wstecz?

  (...) W 1968 r. rodzice wnioskodawczyni uzyskali w Spółdzielni Mieszkaniowej, a w 1969 r. prawo do użytkowania na czas nieokreślony garażu. W 1989 r. rodzice otrzymali od zarządu spółdzielni (...)

 • Inflacja w górę, zysk z lokaty znowu w dół

  (...) najprawdopodobniej pozostanie ujemna. Według NBP inflacja w tym roku ma wynieść 1,7%, a więc dokładnie tyle co w marcu. Poza tym spada oprocentowanie oferowane przez banki. Jeszcze w grudniu (...)

 • Obroty na rynkach GPW III 2019 r.

  (...) wynika, że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 16,3 mld zł, co względem oznaczało spadek rzędu 14,0%. Wartość obrotu akcjami w ramach (...)

 • Zakaz handlu zachęca do planowania urlopu

  (...) handlu w niedziele obowiązuje od marca 2018, a w tym roku doczekał się kolejnych zaostrzeń. Nie pozostają one bez wpływu na zachowania konsumentów. Potwierdzeniem tego są chociażby najnowsze (...)

 • Mieszkaniowy ranking cenowy dzielnic Warszawy

  (...) cenowym zajmuje Śródmieście. W centralnej dzielnicy stolicy, pełnej biur, urzędów, placówek kulturalnych, a wśród nich nowoczesnych apartamentowców i klimatycznych kamienic, za m2 (...)

 • Polacy wolą nie myśleć o emeryturze?

  (...) emerytur nie będzie oszałamiać, mówi się nie od dziś. Eksperci przewidują, że będą one stanowić maksimum 1/3 naszych obecnych wynagrodzeń. Okazuje się jednak, że Polacy niezbyt chętnie (...)

 • Ceny kryptowalut znowu w górę. Przypadek czy trend?

  (...) większość z nich. , największa kryptowaluta pod względem kapitalizacji, zyskał w szczytowym momencie nawet ok. 23 proc. w relacji do poprzedniego dnia. Od razu zaczęły się poszukiwania (...)

 • Jak po 3 latach z 500+ mają się finanse rodziców?

  (...) Zgodnie z zapowiedziami rządzących, od lipca będzie on wypłacany do ukończenia przez nie 18. roku życia, niezależnie od sytuacji materialnej rodziców. Jego podstawowymi celami jest (...)

 • Przewalutowanie kredytu we frankach opłaca się bankom?

  (...) rozwiązaniem mający wspierać posiadaczy kredytu we frankach lub inne walucie obcej jest powołany w październiku 2015 r. Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. Mogą z niego skorzystać wszyscy (...)

 • 5 wskazówek jak skutecznie odtwarzać dane z kopii zapasowej

  (...) coraz większe bogactwo danych i zasobów – rosną one w tempie nieobserwowanym wcześniej. Tak samo środowiska przetwarzania i przechowywania informacji stają się coraz bardziej złożone i (...)

 • Przed nami decyzja RPP

  (...) inwestorach tkwiła potrzeba świeżego startu w nowy kwartał i teraz skrzętnie wykorzystują okazję. W nocy otrzymaliśmy kolejny mocny odczyt indeksu PMI z Chin – tym razem z usług (54,4) – (...)

 • Upadłość konsumencka: zmiany budzą zastrzeżenia

  (...) kolejna wersja projektu ustawy o zmianie ustawy – oraz niektórych innych ustaw zakłada właściwie niczym nieograniczony dostęp do upadłości konsumentom. KPF już przekazała jej autorom (...)

 • Czy ulga B+R i Innovation Box na pewno działają?

  (...) wyników prowadzonych przez siebie prac B+R Dane Eurostatu wskazują, że w 2017 roku przeznaczyliśmy na niecałe 1,03 proc. PKB, a więc połowę tego, ile wynosi średnia (2,07 proc.). Tymczasem (...)

 • Firmy z Wielkopolski płacą najrzetelniej

  (...) niż inne. W lutym br. przeciętna wartość znacznie przeterminowanych należności (ponad 120 dni po terminie) stanowiła zaledwie 4,3% wartości wszystkich zaległości, a więc przynajmniej o (...)

 • Planujesz budowę domu? Zobacz, o czym nie zapomnieć

  (...) sezonu żurawie i nazwy deweloperów wyrastają jak grzyby po deszczu. Jednak niezależnie od tego czy należymy do grona wielkich budowniczych czy też nie, to przed rozpoczęciem budowy domu musimy (...)

 • Honda CR-V 1.5 VTEC Turbo CVT AWD Executive

  (...) dość powściągliwy stylistycznie, o tyle nowość bardzo skutecznie zwraca na siebie uwagę. Bardzo charakterystycznie prezentują się tylne lampy. Sięgają dachu i błotnika, ale jednocześnie (...)

 • Dział HR wzorem dla zespołu pracowniczego?

  (...) firmy decyduje zaangażowanie pracowników i ich umiejętność kooperacji, to powstaje pytanie, kto miałby tę współpracę koordynować i ułatwiać. Zupełnie naturalnym kandydatem do tej roli (...)

 • Toptuner.pl - Sprzedaż detaliczna i hurtowa akcesoriów tuningowych. Filtry stożkowe, układy dolotowe, tłumiki, żarówki halogenowe, LED i xenon oraz akcesoria do stylingu.

  Czytaj więcej: Auto


strony : [ 1 ]
 
3
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2941
CHF 3,8328
USD 3,8192
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.