eGospodarka.pl

 • Deweloperski Fundusz Gwarancyjny oczami deweloperów

  (...) deweloperskiej to modyfikacja pomysłu UOKiK, który zakładał pierwotnie likwidację deweloperskich rachunków powierniczych bez zabezpieczenia. Z treści projektu ustawy wynika, że do określania (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o zgodę na połączenie lokali, poznaj opinie o Agrecol Mineral żel Nawóz do palm, juk i dracen czy przeglądaj oferty pracy z miasta łobez.


 • Rynek biurowy w Poznaniu coraz większy

  (...) biurowe właśnie przekraczają magiczny pułap 0,5 miliona mkw. Taki wynik plasuje to miasto na piątej pozycji pośród rynków regionalnych, po Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Katowicach (...)

 • Umowa komisu i wynagrodzenie prowizyjne w podatku VAT

  (...) komis w sprzedaży, czyli sytuację, gdy właściciel towaru (komitent) zleca komisantowi sprzedaż towaru, która dokonywana jest przez komisanta w imieniu własnym, ale na rachunek komitenta (...)

 • Fiskus nie odpowie, czy wynajem kilku mieszkań to prowadzenie firmy?

  (...) Z początkiem 2019 r. wnioskodawczyni i zdecydowała się, że będzie uzyskiwać oraz ruchomości na cele użytkowe. Poza tym uzyskuje ona też dochody z tytułu odpłatnego pełnienia funkcji (...)

 • Choroby zawodowe: co 10. przypadek dotyczy nauczycieli

  (...) zebrane przez Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera wskazują, że najbardziej popularnym schorzeniem zawodowym w są problemy z narządami głosu, które stanowią aż 96% przypadków (...)

 • Polski rynek nieruchomości handlowych I kw. 2019

  (...) opcji rozwoju Podaż, która przypadła na I kwartał br., prezentowała się dość skromnie. Było to 38 000 mkw. powierzchni handlowej, w tym Silesia Outlet w Gliwicach (12 000 mkw. GLA). Wśród (...)

 • wolaRe - 231 nowych mieszkań na Woli

  (...) który wzbogaci warszawski rynek mieszkaniowy o 231 mieszkań: od kompaktowych kawalerek o powierzchni 28 mkw. po 83-metrowe lokale dla całej rodziny. Do każdego z nich należeć będzie balkon lub (...)

 • Kalkulator kredytowy na stronie BIK

  (...) jego uzyskanie oraz podjęcie decyzji o odpowiedniej dla budżetu wysokości rat kredytowych to poważne przedsięwzięcie. Z jednej strony mamy w głowie marzenia, które chcemy sfinansować, z (...)

 • Liczysz na dobrą pracę? Postaw na matematykę

  (...) jej zagorzałych miłośników jest tak samo duże jak rzesza przeciwników, licznie reprezentowana zwłaszcza w polskich szkołach. Warto sobie jednak zdawać sprawę, że znaczenie matematyki nie (...)

 • 4 proste sposoby na bezpieczeństwo danych ze smartfona

  (...) Google lub Dropbox to usługi, które pozwalają nam automatycznie przesyłać dane ze smartfona do udostępnionej w chmurze przestrzeni dyskowej. Przechowywanie niewielkiego transferu jest (...)

 • Wybory do PE. Poznaj eurosceptyków

  (...) wyborach do PE, wpływ na rozkład mandatów w następnym PE byłby ograniczony. Obóz eurosceptyczny zyskałby dodatkowy udział mandatów rzędu 2-3 pp w porównaniu z naszymi podstawowymi (...)

 • Zachowania konsumentów: codzienne zakupy Polaków

  (...) internautek i 7 mln internautów Jak wynika z badania, codzienne to domena pań. Robi je aż 8 090 573 dorosłych kobiet (93,3%), a grupa, która deklaruje brak aktywności w tym zakresie liczy (...)

 • Rynek magazynowy we Wrocławiu. Dekada sukcesu

  (...) rozwojowi wrocławskiego rynku nieruchomości magazynowych. Analiza obejmuje ostatnią dekadę, nawiązując tym samym do horyzontu czasowego działalności firmy. Dobrze rozwinięta sieć drogowa (...)

 • Rynki w stanie wyciszenia

  (...) wzrost PKB USA w I kwartale o 2,3 proc. (zannualizowana stopa kwartalna) po 2,2 proc. w IV kw. 2018 r. Miniony kwartał był sporą huśtawką w przewidywaniach dotyczących siły gospodarki (...)

 • Ustawa o kształtowaniu ustroju rolnego: łatwiejsza sprzedaż i zakup ziemi

  (...) być zbyt duże, dlatego rząd podjął się zmiany ustawy o ustroju rolnym. Zmiana zakłada złagodzenie przepisów a główne założenia projektu skupiają się na wyłączeniu zasady, że osoba (...)

 • Sprzedaż nowych samochodów III 2019

  (...) W marcu br. Centralna Ewidencja Pojazdów powiększyła się o 50 118 sztuk nowych samochodów osobowych, co względem minionego roku oznacza wprawdzie 3-procentowy spadek, ale jednocześnie (...)

 • Upadłość konsumencka. Dobre rozwiązanie dla każdego dłużnika?

  (...) to coraz bardziej popularny sposób na wyjście z kłopotów finansowych. Po złagodzeniu warunków, jakie należy spełnić, aby z niej skorzystać, zainteresowanie nią znacznie wzrosło (...)

 • Wdrożenie PPK z perspektywy pracodawcy

  (...) chwili elementem dla dużych organizacji jest przygotowanie wewnętrzne do utworzenia PPK. Warto już teraz zastanowić się jak sprawnie wdrożyć nowe przepisy i zautomatyzować procesy używając (...)

 • Renault Kadjar 1.3 TCe FAP - lifting czy coś więcej

  (...) poznania przez kilka ostatnich lat. Co model to świetny wygląd. Kadjar nie jest pierwszym crossoverem marki, ale patrząc na poprzednika – Koleosa (dziś Koleos to auto z oczko wyższego (...)

 • Działalność gospodarcza i KRUS

  (...) Przedsiębiorcy, od pierwszego dnia wykonywania działalności gospodarczej, powinni zarejestrować się do ubezpieczeń w ZUS-ie. To, jakie składki będzie opłacała taka osoba, zależy od (...)

 • Antyki Urbaniak - Sklep z antykami. Rzemiosło artystyczne, rzeźby, ceramika, szkło, lampy i inne.

  Czytaj więcej: Antyki i kolekcje


strony : [ 1 ]
 
26
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2906
CHF 3,7734
USD 3,8508
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.