eGospodarka.pl

 • Elektryczny motocykl od Harleya

  (...) w związku z rosnącą popularnością skuterów oraz samochodów. Harley-Davidson postanowił sprostać wyzwaniu i stworzył pierwszy w historii firmy napędzany energią elektryczną. Pierwsze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RZ-1A, poznaj opinie o Zelmer Pelikan 433 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Szczytno.


 • Trudniejsza optymalizacja podatkowa

  (...) przez resort finansów, ma na celu ograniczeniu tzw. (czyli zmniejszanie legalnymi metodami kwot płaconych podatków), poprzez tworzenie spółek w tzw. rajach podatkowych, czy li krajach, z (...)

 • Zmiany na YouTube

  (...) tamtego czasu serwis stał się jedną z największych stron z filmami. Rok po założeniu serwisu został on wykupiony przez Google. Strona przechodziła wiele zmian, w tym synchronizację ze (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 26/2014

  (...) działać na polskim rynku. Dysponuje kapitałem w wysokości 2 mld USD. Zapowiedział inwestowanie w Polsce w infrastrukturę, energetykę, telekomunikację i specjalistyczną produkcję. Będzie (...)

 • Nieodpłatne przekazanie towarów w podatku VAT bez faktury

  (...) Wnioskodawca wraz z żoną są lekarzami weterynarii. Wnioskodawca (podatnik VAT) prowadzi gabinet weterynarii, zaś jego żona zajmuje się hodowlą psów i kotów. Ponieważ żona wnioskodawcy w (...)

 • Najlepsi piłkarze świata warci są tyle co kilkaset apartamentów

  (...) theScore wynika, że najdroższą drużyną biorącą udział w tegorocznym jest Brazylia. Wartość rynkowa całej reprezentacji (23 zawodników) to 718,3 mln USD, co oznacza, że jeden piłkarz (...)

 • Smartfon KAZAM Thunder 5.0

  (...) został wyposażony w czterordzeniowy procesor 1.3 GHz Quad Core, zapewniający urządzeniu zwiększoną wydajność przy jednoczesnym obniżeniu poboru mocy. Dzięki temu sprawdza się jako (...)

 • Czy pożyczki chwilówki znikną z rynku?

  (...) liderom branży Informacje na temat planowanego ograniczenia kosztów kredytu konsumenckiego znajdują się w projekcie opublikowanym przez Rządowe Centrum Legislacji. Po jego przeanalizowaniu (...)

 • Likwidacja szkód: o co pytają Polacy?

  (...) szkód, o które na infolinii pytali w ciągu ostatnich 12 miesięcy nasi klienci i na tej podstawie stworzyliśmy krótką listę 5 najczęstszych pytań zadawanych konsultantom. Przeważająca (...)

 • Foster - Dystrybutor urządzeń automatyki przemysłowej. Gdańsk.

  Czytaj więcej: Automatyka


strony : [ 1 ]
 
29
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1528
CHF 3,4137
USD 3,0485
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.