eGospodarka.pl

 • Kursy walut 09-13.06.14

  (...) 40 straciły w tym tygodniu około 1 proc. Indeks grupujący 50 największych europejskich spółek osunął się o niemal dokładnie 0,5 proc. wobec zamknięcia z ubiegłego piątku. Ten tydzień (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości, poznaj opinie o Arkas ORION/900/CZ/B czy przeglądaj oferty pracy z miasta Biłgoraj.


 • Rynek walutowy 09-13.06.14

  (...) (podobnie jak dzień wcześniej) należała do dolara. Około godziny 16:00 tego dnia para EUR/USD wyceniana była na 1,3550 przy 1,3600 rano. Podczas tamtej sesji nie mieliśmy istotnych figur (...)

 • Giełdy europejskie w dół: najmocniej ucierpiały Paryż i Frankfurt

  (...) zaczęła się od symbolicznych spadków głównych indeksów, nie przekraczających 0,1 proc. Jedynie wskaźniki średnich firm traciły na otwarciu po 0,2-0,3 proc. WIG20 bronił się przed (...)

 • Eurodolar – rano wzrost, później spadek

  (...) - Komunikat po posiedzeniu BoJ, 06:30 (Japonia) - Produkcja przemysłowa n.s.a., fin. (r/r), kwiecień (3,8%¸ prognoza 4,1%, poprzednio 7,4%), 07:30 (Chiny) - Produkcja przemysłowa (r/r), maj (...)

 • Najlepsze kredyty gotówkowe wg Expandera V 2014

  (...) często obniżały koszt . W czerwcu kwota comiesięcznych rat zmniejszyła się po raz kolejny, ale jedynie w trzech – Meritum Banku, BNP Paribas oraz BPS. W pierwszym z nich, zmiana jest (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości V 2014

  (...) Transakcyjnych, liczony na podstawie transakcji dokonywanych przez klientów Home Broker i Open Finance w największych polskich miastach, spadł w maju o 0,26 proc., a roczna zmiana jego wartości (...)

 • Malware na urządzenia mobilne ma już 10 lat

  (...) pierwszego wirusa na urządzenia mobilne „poszczycić” się może ( znany także jako Cabire) należący do rodziny wirusów Symbiana. mógł przechodzić z urządzenia na urządzenie bez wiedzy (...)

 • Standardy rachunkowości: MSSF 15 to duże zmiany dla jednostek

  (...) Polsce obowiązek stosowania MSSF mają banki oraz spółki giełdowe w swoich skonsolidowanych sprawozdaniach finansowych. , który w wersji globalnej będzie obowiązywał od początku 2017 roku (...)

 • Amortyzacja samochodu osobowego w leasingu finansowym

  (...) umowę finansowego znalazły się w art. 23f ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej updof). I tak: umowa taka musi zostać zawarta na czas oznaczony, suma ustalonych umowie (...)

 • Sprzedaż obligacji skarbowych V 2014

  (...) oferowało sprzedaż następujących : 2-letnich (DOS0516), 3-letnich (TOZ0517), 4-letnich (COI0518) oraz 10-letnich (EDO0524). Nabywcy zakupili o łącznej wartości 154,6 mln zł, z czego (...)

 • Podatek zryczałtowany od wynagrodzenia członka rady nadzorczej?

  (...) spółdzielni mieszkaniowej została powołana uchwałą walnego zgromadzenia, jej członkowie nie są pracownikami spółdzielni. Członkom rady spółdzielnia wypłaca miesięcznie wynagrodzenie za (...)

 • Cyberprzestępczość - aresztowania V 2014

  (...) miesięcy Informator grupy LulzSec o pseudonimie Sabu nie zdołał po raz kolejny uniknąć i został skazany za udział w przeprowadzeniu kilku ataków na znane cele. Kolejny haktywista z (...)

 • Gdzie deweloperzy budują najwięcej?

  (...) Polsce rozpoczęto budowę ponad 732 tys. mieszkań, na co główny wpływ miały nowopowstałe projekty mieszkaniowe w największych miastach w kraju. W samej tylko Warszawie w ciągu ostatnich (...)

 • Monitor PHILIPS 288P6LJEB

  (...) Multiview 288P6LJEB wyświetla obraz w rozdzielczości 3840 x 2160, kątach widzenia 170º (w poziomie), 160º (w pionie) i maksymalnej jasności 300 cd/m². Dzięki funkcji Multiview możliwe jest (...)

 • Czy Polacy polecą na Mundial 2014?

  (...) nie interesowali się biletami na , głównie dlatego, że na początku roku linie lotnicze w naszym kraju ustaliły między sobą, jakie ceny biletów w tym czasie mają obowiązywać – nie mogą (...)

 • UOKiK: Optima naruszała prawa konsumentów

  (...) usług finansowych. Analizowane są umowy, regulaminy oraz informacje zawarte w reklamach dotyczących m.in. kredytów hipotecznych, konsumenckich, pożyczek i lokat inwestycyjnych. Działania (...)

 • Globalne sieci handlowe w 2013 roku

  (...) roku, w której analizie poddano ruch na rynku detalicznym w 2013 roku, pokazała, że całkowita aktywność handlowych na poziomie państw wzrosła o 1,7%. Ponad połowa z nich (51%) jest w tej (...)

 • WIG20 zyskuje

  (...) amerykańskich obligacji, a więc częściowo kapitał z akcji może wędrować na rynek długu, który jest mocno rozgrzany. Wystarczy popatrzeć na to, co dzieje się chociażby na amerykańskiej (...)

 • Funt mocny, inflacja w Polsce przyspieszy

  (...) wczorajszej wypowiedzi Gubernatora BoE Marka Carneya. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami (o czym pisaliśmy w raporcie Siła gospodarki siłą funta) Carney zasygnalizował możliwość podwyżki stóp (...)

 • Rekomendacja U to lepsze ubezpieczenie kredytu

  (...) stanie sfinalizować zakup nieruchomości bez wsparcia ze strony banku jest bardzo nieliczne. Większość z nas, decydując się na samodzielne mieszkanie, wykorzystuje więc w tym celu kredyt (...)

 • Nowa Lokata Start od Meritum Bank

  (...) w terminie jednego miesiąca od daty złożenia wniosku o Proste Konto Osobiste. Otwarcie i prowadzenie tego konta, wydanie karty debetowej oraz jej obsługa, przelewy internetowe i wypłaty w (...)

 • Deflacja Polsce niestraszna

  (...) we współczesnym świecie zjawiskiem uważanym za normalne i tak powszechnym, że zdążyliśmy się do niej przyzwyczaić. Zwykli obywatele narzekają na nią co prawda znacznie bardziej niż (...)

 • Sklepy internetowe w UE: nowe prawa i obowiązki

  (...) internetowego dostępna jest również dla klientów z UE, musi on działać na podstawie przepisów prawnych kraju stałego pobytu konsumenta. W związku z tym, termin 13 czerwca 2014 powinni mieć (...)

 • Wall Street: wyraźny spadek indeksów

  (...) trzymały się na niewielkim plusie, wiernie naśladując zachowanie kontraktów terminowych na Dow Jones’a i S&P500, aż do momentu publikacji danych z amerykańskiej gospodarki. Rozczarowujące (...)

 • Opel Insignia 2.0 CDTI BiTurbo OPC Line jeździ i wygląda doskonale

  (...) niezłym, ale… nudnym. Ktoś niegdyś złośliwie skonstatował, że Vectra, szczególnie C, w zasadzie nie posiadała wyglądu zewnętrznego. Z Insignią od początku było inaczej. Choć miała (...)

 • Wydawnictwo WAM - Propozycje, katalog wydawniczy, spotkania i promocje, księgarnia internetowa, miesięczniki 'Posłaniec Serca Jezusowego' i 'Przegląd Powszechny', kwartalniki 'Życie Duchowe' i 'Horyzonty Wiary'. Także usługi poligraficze, sieć sprzedaży, informacje o wydawnictwie.

  Czytaj więcej: Religia


strony : [ 1 ] . 2
 
13
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1231
CHF 3,3888
USD 3,0382
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.