eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 22/2014

  (...) w pierwszym kwartale 2014 roku wzrósł o 3,4 proc. r/r w porównaniu ze wzrostem o 2,7 proc. r/r w czwartym kwartale 2013r. GUS podał także, że w ujęciu kwartalnym, PKB w pierwszym kwartale (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o roboty budowlane - forma, treść, rodzaje, poznaj opinie o Thomson RT314 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Łomianki.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 22/2014

  (...) Europejskiej do spraw handlu Karel de Gucht wyraził opinię, że ujawnione szpiegostwo elektroniczne amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) zaszkodziło sprawie układu o wolnym (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 22/2014

  (...) wielkości amerykańska satelitarna platforma telewizyjna, zapowiedziała umożliwienie swoim klientom płatności bitcoinami. Płatności wirtualną walutą akceptowane będą od trzeciego kwartału (...)

 • Ufunduj kieszonkowe na Dzień Dziecka

  (...) Dziecka, warto właśnie tego dnia uroczyście rozpocząć wypłatę . Podarujemy pieniądze, a jednocześnie najlepszy sposób na nauczenie dziecka racjonalnego gospodarowania finansami i (...)

 • Wypłata rzeczowa dywidendy = podatek dochodowy u spółki?

  (...) Wspólnikami są osoby fizyczne. Spółka dysponuje niepodzielonym zyskiem z lat ubiegłych, który został zgromadzony w kapitale zapasowym. Zysk ten nie ma zostać wypłacony w formie dywidendy (...)

 • Spadek PKB Stanów Zjednoczonych

  (...) będzie na niewielkim plusie w stosunku do IV kwartału 2013 roku, następnie szacowano spadek, ale na poziomie 0,5 procent. Według wstępnych danych spadek PKB okazał się jednak większy od (...)

 • Dziecko=kredyt hipoteczny

  (...) większe lub mniejsze upominki od rodziców. Nawet najdroższe prezenty mogą okazać się jednak kroplą w morzu kosztów, jakimi okupiona jest radość posiadania potomstwa. Jak bowiem oszacowało (...)

 • Najcenniejsze marki technologiczne świata 2014

  (...) spółki oferujące usługi z branży technologicznej, natomiast przedsiębiorstwa koncentrujące się na sprzedaży produktów z trudem radziły sobie na rynku. Wśród najcenniejszych marek (...)

 • Spożywcze produkty dla dzieci: bajkowy świat nazw i opakowań

  (...) rękach dzieci” (z maja 2013 r.), przygotowanego przez Polski Program Jakości Obsługi, aż 96 proc. posiadających dzieci Polaków przyznaje, że ich pociechy mają wpływ na decyzje zakupowe (...)

 • Serwisy bukmacherskie nie dbają o bezpieczeństwo nieletnich

  (...) działa bez zezwolenia Ministra Finansów i w żaden sposób nie dba o bezpieczeństwo nieletnich, a także nie weryfikuje wieku i tożsamości gracza, które mogłyby potwierdzić informacje (...)

 • Warto mieć osobne konto firmowe

  (...) gospodarczej nie nakłada na przedsiębiorców obowiązku posiadania osobnego konta firmowego w przypadku prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej. Niezależnie od rodzaju prowadzonej (...)

 • Agri-parts - Sianów - Maszyny rolnicze i części zamienne.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
1
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1420
CHF 3,3924
USD 3,0435
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.