eGospodarka.pl

 • Dziś dzień wolności podatkowej 2014

  (...) Stanów Zjednoczonych, gdzie taki dzień ogłasza się już od 1900 roku. W Polsce dzień ten od roku 1997 roku wyliczają ekonomiści z Centrum im. Adama Smitha. Dzień Wolności Podatkowej ustala (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CI KRS-CDT, poznaj opinie o Tescoma GUSTO ROUGE Forma prostokątna 32x20cm czy przeglądaj oferty pracy z miasta Ostrów Wielkopolski.


 • Wartość początkowa samochodu osobowego małżonków

  (...) 6 lutego 2014 r. wnioskodawca kupił wraz z żoną na współwłasność samochód. W wskazano, że pojazd ten będzie wykorzystywany wyłącznie w prowadzonej przez wnioskodawcę działalności (...)

 • Urządzenia wielofunkcyjne OKI ES9455, ES9465 i ES9475

  (...) posiadają duży, kolorowy ekran dotykowy, ponadto otwarta architektura platformy sXP i wbudowany interfejs serwisu internetowego zapewniają wsparcie dla szerokiego zakresu rozwiązań skanowania i (...)

 • Planowanie zadań: jak przejść od myśli do celu?

  (...) odwlekanych czynności bywają skrajnie różne. Jedni obwiniają przede wszystkim siebie i swoje lenistwo, inni zaś szukają wymówek i usprawiedliwień w postaci braku , niesprzyjającego (...)

 • Fundusz awaryjny chroni budżet domowy

  (...) pracy to tylko najbardziej popularne, ale też najbardziej trafne przykłady zdarzeń, które mogą wymagać uruchomienia oszczędności na czarną godzinę. Ich brak będzie nie lada problemem (...)

 • Polski eksport warzyw i owoców rośnie w siłę

  (...) warzyw świeżych sięgnął 326 tys. ton. Co prawda, wynik ten jest mniejszy od poziomu z ubiegłego sezonu, nadal jednak stanowi o przewadze Polski na tle innych krajów. Bowiem w całym ubiegłym (...)

 • Innowacyjne firmy mają lepsze wyniki finansowe

  (...) 421 osób, zajmujących kierownicze stanowiska, w przedsiębiorstwach prowadzących działalność handlową i produkcyjną, w ponad dziesięciu krajach świata. Wszystkie badane firmy cechowała (...)

 • Linie lotnicze: porzebne spersonalizowane usługi

  (...) Frost & Sullivan na zlecenie Amadeus podkreśla, że w walce o dodatkowe przychody z usług, linie lotnicze muszą być w stanie konkurować z firmami turystycznymi zorientowanymi na twarde dane (...)

 • C-L - Dystrybucja materiałów podstawowych i pomocniczych do produkcji laminatów poliestrowo-szklanych i epoksydowo-węglowych oraz dostawą specjalistycznych urządzeń i narzędzi. Słupsk.

  Czytaj więcej: Tworzywa sztuczne


strony : [ 1 ]
 
14
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1231
CHF 3,3888
USD 3,0382
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.