eGospodarka.pl

 • Bezpieczne wakacje: wystarczy minimum przezorności

  (...) oddani wakacyjnej labie, tracimy czujność. Sytuacje takie znakomicie wykorzystują przestępcy, zasadzając się na portfele, dokumenty, karty kredytowe i bankomatowe, czy wreszcie pozostawione bez (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3h , poznaj opinie o Stiga Kosiarka spalinowa mieląca Multiclip 50 S 4-Speed INOX Rental czy przeglądaj oferty pracy z miasta Pszów.


 • BenQ GH680F z 35x zoomem i wbudowanym Wi-Fi

  (...) pozwala użytkownikom na dzielenie się zdjęciami w mediach społecznościowych bezpośrednio z aparatu, jak również wysyłanie ich mailem. Wraz z zakupem sprzętu użytkownik otrzymuje bezpłatny (...)

 • Rating funduszy inwestycyjnych V 2014

  (...) stawiający na rozwiązania oparte głównie na akcjach polskich spółek, są pewnie nieco rozczarowani. Podczas gdy większość rynków akcji na świecie zyskiwała, na warszawskiej giełdzie (...)

 • Amortyzacja jednorazowa środka trwałego gdy firmy małżonków

  (...) istnieje wspólność majątkowa. Mąż prowadzi działalność gospodarczą od kilku lat, obecnie zaś zamierza otworzyć także żona (na swoje imię i nazwisko). Na początku musi ona ponieść (...)

 • Marketing mobilny w Polsce 2014

  (...) dla 89 procent badanych mobile marketing to istotny kanał komunikacji. Zdecydowana większość - 86 procent - uważa, że znaczenie mobile marketingu będzie stale i istotnie rosnąć. Co ciekawe, (...)

 • PCC od zawarcia umowy spółki komandytowej pobiera notariusz

  (...) Wnioskodawca jest notariuszem, na którym ciąży obowiązek pobierania i odprowadzania podatku od czynności cywilnoprawnych dokonanych w formie . Podczas sporządzania aktu notarialnego spółki (...)

 • Niski podatek od nieruchomości, rolny i leśny płatny jednorazowo?

  (...) ratach do 15 marca, 15 maja, 15 września i 15 listopada roku podatkowego, natomiast osoby prawne do 15. dnia każdego miesiąca. jest „rozbijany” na części nawet wtedy, gdy jego kwoty nie są (...)

 • Tree Development buduje Narutowicza Residence w Łodzi

  (...) i zadbanej części Śródmieścia, na obszarze o powierzchni blisko 25 000 m2 pomiędzy ulicami Narutowicza i Pomorską. Ta dogodna lokalizacja, zaledwie kilka minut od ulicy Piotrkowskiej, Nowego (...)

 • ŁSSE wydała 6 kolejnych pozwoleń na działalność

  (...) SFB Polska Sp. z o.o. Jest to już drugie zezwolenie dla spółki. Do nowo wybudowanej hali produkcyjno-magazynowej zakupione zostaną nowe maszyny, a także uruchomione laboratorium badawcze (...)

 • Phishing: trendy kwiecień 2014

  (...) 2014, RSA zidentyfikowało 52554 ataki typu phishing, co oznacza wzrost o 24% w porównaniu z marcem 2014. Ponad połowa ataków była ukierunkowana na marki w amerykańskie, brytyjskie, indyjskie, (...)

 • Polscy przedsiębiorcy nie odpoczywają

  (...) rękę na pulsie”, myśli jak zarobić i jak utrzymać się na rynku, a w przeciwieństwie do niektórych pracowników, nie posuwa się do wyłudzania fałszywego zwolnienia lekarskiego. Bo wie (...)

 • Eurodolar – dziś decyzja i konferencja ECB

  (...) - Indeks PMI dla usług, maj (50,7, poprzednio 51,4), 08:00 (Niemcy) - Zamówienia w przemyśle s.a. (m/m), kwiecień (3,1%, prognoza 1,3%, poprzednio -2,8%), 09:00 (Wlk. Brytania) - Indeks cen (...)

 • GUS o PKB w I kw. 2014 r.

  (...) stałych średniorocznych roku poprzedniego) wzrósł realnie o 3,4% w porównaniu z , co oznacza poprawę dynamiki realnej o 0,1 pkt. proc. w porównaniu z szybkim szacunkiem opublikowanym w dniu 15 (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe V 2014

  (...) ponownie zaczęły promować krótkoterminowe . Po raz pierwszy od ubiegłorocznych wakacji da się zaobserwować wzrost stawek na kwartalnych depozytach. Średnie oprocentowanie trzymiesięcznych (...)

 • Rynek kredytowy ożywa

  (...) umów na kredyty konsumpcyjne zawarto w 2013 r. aż o 15 proc. mniej niż w 2010 r. - Spadki liczby udzielonych kredytów konsumpcyjnych, zwłaszcza drobnych, banki odbiły sobie wzrostami w grupie (...)

 • Lokaty i konta oszczędnościowe: realne zyski V 201

  (...) na oferowanych obecnie rocznych lokatach realnie da się zarobić 0,81 proc., podczas gdy miesiąc wcześniej było to 0,76 proc. Wyliczany przez nas Indeks Realnego Oszczędzania (IRO) pokazuje (...)

 • Wysokość emerytury nie zachwyca. Nie tylko w Polsce

  (...) emerytury, niesprawny ZUS i niedobre OFE, przebijają się czasem tęskne, ale nie całkiem uzasadnione westchnienia, mówiące o podróżujących po całym świecie bogatych emerytach z Niemiec (...)

 • Wyzwania CMO 2014

  (...) już teraz dobrze oceniają swoje kompetencje w zakresie wykorzystania cyfrowych kanałów i skuteczności prowadzonych w nich działań – jedynie 16% wskazuje, że są one niewystarczające. Nie (...)

 • Firmy pożyczkowe po regulacjach MF

  (...) Finansów ma na celu z jednej strony ograniczenie nadmiernych kosztów ponoszonych przez niektórych klientów , a z drugiej -minimalną ingerencję w strukturę samego rynku i w działalność firm (...)

 • Kluczowy dzień dla euro

  (...) zobaczyć cięcie stóp procentowych w strefie euro o 10-15 pb. co ma sprowadzić stopę depozytową poniżej zera (tego oczekuje rynek). Co więcej inwestorzy oczekują wprowadzenia dodatkowych (...)

 • Smartfon Acer Liquid Z200

  (...) o system Android 4.4 (KitKat), z łatwością mieści się w dłoni, a opcjonalne etui ochronne typu flip cover pozwala włączyć go jednym ruchem. Doskonałą jakość dźwięku przestrzennego (...)

 • Akwizytorzy: poznaj podstawowe prawa konsumenta

  (...) badania, telefon o wygraniu nagrody – w wielu przypadkach okazują się pokazem, podczas którego odbywa się sprzedaż kosztownych produktów. Niestety bardzo często uczestnicy takiego spotkania (...)

 • Rynki akcji czekają na EBC

  (...) realizacji starej jak giełda maksymy „kupuj plotki, sprzedawaj fakty”. Skoro sam Mario Draghi zapowiedział wcześniej, że na czerwcowym posiedzeniu zapadną decyzje w sprawie nowych metod (...)

 • Wszystkie oczy zwrócone na ECB

  (...) referencyjnej do poziomu 0,1 proc., choć nie brakuje głosów wskazujących na cięcie o 5 pb. mniejsze. Z przeciwną sytuacją mamy do czynienia w przypadku stopy depozytowej. Mediana prognoz (...)

 • Tylko co dziesiąty Polak podnosi kwalifikacje zawodowe

  (...) chętnie. O ile w latach 2005-2007 odsetek osób, które brały udział w kursach, szkoleniach i innych formach zwiększania umiejętności i kwalifikacji wynosił 11,7%, w latach 2011-2013 spadł (...)

 • Mama i Ja - Oferuje bieliznę, sukienki, ogrodniczki, spodnie, tuniki, spódnice.

  Czytaj więcej: Ciążowa


strony : [ 1 ] . 2
 
5
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1215
CHF 3,3802
USD 3,0275
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.