eGospodarka.pl

 • Wakacje dla singli: ograniczeni czasem i portfelem

  (...) zupełna wolność w dobieraniu celu podróży, trasy, sposobu wypoczywania czy dodatkowych atrakcji. Ograniczeniem jest tylko dostępny czas i grubość portfela. A ten – jak wskazują badania – (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-4/J, poznaj opinie o Jan Niezbędny Ściereczka z mikrofibry do szyb i luster czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kudowa-Zdrój.


 • Maj 2014: płace w górę, zatrudnienie w miejscu

  (...) na znaczny spadek (według tych danych w ciągu miesiąca liczba osób bez pracy spadła o 86 tysięcy), dane GUS o zatrudnieniu wskazują, że etatów praktycznie nie przybyło. – Niewielka (...)

 • Indeks WIG20 kończy dzień zwyżką o 0,7 procent

  (...) na warszawskim parkiecie, byki przeszły szybko do ofensywy, zacierając w sporej części złe wrażenie z poprzedniej sesji i odrabiając większość strat. Już w trakcie pierwszej godziny handlu (...)

 • Polska branża materiałów budowlanych kwitnie

  (...) wyróżnień w kilkudziesięciu kategoriach produktowych oraz klasyfikacji open (obejmującej cały rynek materiałów budowlanych w Polsce). W wydarzeniu uczestniczyło blisko 100 przedstawicieli (...)

 • Wakacje na raty: lepiej bez kredytu

  (...) że sytuacja finansowa Polaków nie jest najlepsza. Niewielu z nas systematycznie oszczędza, środki którymi dysponują polskie rodziny na ogół wystarczają do funkcjonowania od wypłaty do (...)

 • Konkurs Wiktoria - święto przedsiębiorców po raz siedemnasty!

  (...) Przedsiębiorców ma długą tradycję. Po raz pierwszy zorganizowany został w 1998 roku jako „Warszawski Znak Jakości”. Wkrótce objął swoim zasięgiem całe województwo i przerodził się (...)

 • Facebook w Polsce V 2014

  (...) którym administratorzy opublikowali najwięcej wpisów – 21% z nich dotyczyło Dnia Matki. Co jeszcze działo się na w minionym miesiącu? Najbardziej angażujące strony Donatan i Cleo w (...)

 • Koszty utrzymania mieszkania V 2014

  (...) w ciągu roku wzrosły przeciętnie zaledwie o 0,2%. Ekonomiści spodziewali się wzrostu o 0,4% (r/r). Inflacja pozostaje więc wciąż na niemal zerowym poziomie i rośnie prawdopodobieństwo, że (...)

 • Marki godne zaufania 2014

  (...) to w naszym kraju podstawa do przyznania nagród Złotego i Kryształowego Godła, przy czym zdobycie jednego wyróżnienia nie wyklucza możliwości otrzymania drugiego. Złote Godło to nagroda (...)

 • Ekskluzywne BMW 320d xDrive Gran Turismo

  (...) błędu z 5GT. Tamto auto, pomimo liftingów nie rzuciło fanów marki na kolana. Po prostu, ma bardzo kontrowersyjny wygląd. Jest duże, wygląda ciężko i… niegramotnie. Trójka GT też do (...)

 • Korekta VAT naliczonego przez rolnika (ryczałtowego)

  (...) pory rolnik korzystał ze zwolnienia w zakresie prowadzonego . Ze zwolnienia tego zrezygnował z początkiem maja 2014 r. Wcześniej, w roku 2012 zakupił nowy ciągnik rolniczy. Ponadto w roku 2010 (...)

 • Brak czynności opodatkowanych w deklaracji VAT a zwrot podatku

  (...) muszą liczyć się z dużo dłuższym terminem zwrotu. Dlaczego? Przede wszystkim należy pamiętać, że brak czynności opodatkowanych (czyli niewykazanie w deklaracji podatku należnego) nie (...)

 • Niektóre kary umowne w koszty uzyskania przychodu

  (...) kosztów uzyskania przychodów kary umowne i z tytułu wad dostarczonych towarów, wykonanych robót i usług oraz zwłoki w dostarczeniu towaru wolnego od wad lub zwłoki w usunięciu wad towarów (...)

 • Księga podatkowa: na skup złomu od ludności dowód wewnętrzny

  (...) Wnioskodawca zamierza skupować od ludności żelazny jako odpady poużytkowe stanowiące surowce wtórne, z wyjątkiem przeznaczonych na złom i ich części składowych oraz metali nieżelaznych. (...)

 • Facebook phishing w natarciu

  (...) globalne – cyberprzestępcy atakują ten portal w różnych językach: angielskim, francuskim, niemieckim, portugalskim, włoskim, tureckim, arabskim i innych. Nieautoryzowany dostęp do kont (...)

 • Roszczenie o ustanowienie służebności przesyłu nie ulega przedawnieniu

  (...) r., w sprawie tej, Sąd Najwyższy podjął uchwałę, w której stwierdził, że roszczenie o ustanowienie służebności przesyłu przewidziane w art. 3052 §1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – (...)

 • Eurodolar – pod oporem, spore cofnięcie na złocie

  (...) - Protokół z posiedzenia RBA, 07:45 (Szwajcaria) - Prognozy gospodarcze SECO, II kw., 09:15 (Szwajcaria) - Ceny producentów i importu (r/r), maj (prognoza -0,8%, poprzednio -1,2%), 10:30 (Wlk (...)

 • Zdolność kredytowa Polaków V 2014

  (...) posiedzeniu Rady Polityki Pieniężnej prezes NBP Marek Belka zapowiedział, że do końca III kwartału najbardziej prawdopodobne jest utrzymanie stóp procentowych na dotychczasowym poziomie (...)

 • Czekanie na kolejny impuls na rynkach akcji

  (...) Mark Carney z Banku Anglii zapowiada, że w Wielkiej Brytanii podwyżki stóp nastąpią „szybciej niż tego oczekuje rynek”; lada moment wygaśnie program QE3, a EBC na chwilę obecną (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia V 2014

  (...) umorzeń zadecydował tym razem popyt na fundusze niededykowane, skierowane do szerokiego grona inwestorów. Sprzedaż netto tych funduszy w kwietniu wyniosła niecały miliard złotych (0,9 mld (...)

 • Po strachu na GPW (?)

  (...) Street, gdzie S&P po niewielkich wahaniach w ciągu dnia ostatecznie zyskał 0,1 proc. Przypomnijmy, że przed otwarciem wczorajszej sesji w Europie kontrakty na indeks traciły 0,7 proc. grożąc (...)

 • Uspokojenie notowań polskiej waluty

  (...) o majowej inflacji z Wielkiej Brytanii. Ma ona wynieść 1,7 proc. w ujęciu rocznym, co oznaczałoby spadek o 0,1 pkt. proc. wobec poprzedniego odczytu. Jeżeli okaże się ona wyższa od (...)

 • Wczasy z dziećmi: do wyboru cały świat

  (...) rodziny czy pojedynczy rodzice z dziećmi, mają specyficzne, choć dość oczywiste wymagania co do miejsc wypoczynku. Odpowiednie wyposażenie pokoju, bezpieczna infrastruktura hotelowa, mniejsze (...)

 • Samodzielne oszczędzanie na emeryturę także w USA

  (...) rozwiązań, problemów nie brakuje zarówno rządowi, samorządom, firmom, jak i samym amerykańskim emerytom. Każdy system emerytalny do skutecznego działania potrzebuje bowiem pieniędzy (...)

 • Szybkie uspokojenie na rynku walutowym

  (...) Z pewnością dla prezesa NBP nie jest to łatwa przeprawa, ale już po wczorajszym dniu, konferencji premiera, wystąpieniach prezesa w mediach, widać, że żadnej rewolucji nie będzie. Dla rynku (...)

 • Adler Consulting - Inwentaryzacje zasobów azbestowych. Programy i plany usuwania azbestu. Doradztwo. Łódź.

  Czytaj więcej: Unieszkodliwianie azbestu


strony : [ 1 ] . 2
 
17
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1398
CHF 3,3976
USD 3,0495
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.