eGospodarka.pl

 • Gdzie na wakacje? Polska nieznana

  (...) chwalimy, swego nie znając. Pomimo dużych zmian w odwiedzanych przez rodzimych destynacjach, na lokalizacje nietypowe, o ciekawej historii, popularne kierunki nadal dominują - co widać po (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Równe traktowanie w zatrudnieniu - oświadczenie pracownika, poznaj opinie o Patio Temperówka metalowa Włatcy Móch czarno- biała czy przeglądaj oferty pracy z miasta Żagań.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 23/2014

  (...) nadmiernego deficytu wobec Polski. Komisja uzasadnia swoją decyzję tym, że Polska podjęła skuteczne działania, by ograniczyć deficyt do wyznaczonego poziomu. Rekomendację KE muszą jeszcze (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 23/2014

  (...) Rosatom ma się dobrze. Jej portfel zamówień wzrósł do 100 mld USD, a więc jest dwukrotnie większy niż w roku 2012. Dla Rosatomu eksport jest bardzo ważny, bo rynek wewnętrzny rozwija się (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 23/2014

  (...) przechodzi "chrzest bojowy" w sporze francusko - amerykańskim. Amerykanie chcą nałożyć karę na francuski bank BNP Paribas w wysokości 10 mld USD za "złamanie amerykańskich sankcji przeciw (...)

 • Ubezpieczenie na wakacje: oferty dla każdego

  (...) to czy decydujemy się na wypoczynek w kraju czy za granicą, wiąże się z zasady z opuszczeniem na kilkanaście-kilkadziesiąt dni mieszkania lub domu. Puste mieszkanie pozostawione bez nadzoru (...)

 • Sprzedaż gruntu w użytkowaniu wieczystym bez podatku VAT?

  (...) Starosta zamierza sprzedać w trybie bezprzetargowym współużytkownikom wieczystym nieruchomość gruntową. Nabycie przez tych współużytkowników nastąpiło w 2012 r. Dla gruntu tego nie ma (...)

 • Karty płatnicze: jak z nich korzystać?

  (...) są , których posiadamy już ponad 28 milionów sztuk. Tego typu karty wydawane są jako podstawowe narzędzie służące do obsługi konta osobistego. Do naszej dyspozycji mamy więc środki jakie (...)

 • CV menedżera nie może być zwykłe

  (...) na tyle, by opisany w nim kandydat został zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Ważne zatem, by zwracało uwagę oraz dostarczało informacji istotnych z perspektywy prowadzonego procesu (...)

 • Wiedza ekonomiczna głównie z Internetu

  (...) takiej dziedzinie jak bezpośrednia relacja z ekspertem jest najbardziej preferowaną drogą do pozyskiwania wiedzy, badanie pokazuje, że jedynie 35% respondentów wykorzystuje to źródło (...)

 • Książeczka mieszkaniowa może się przydać

  (...) książeczki Pomimo licznych zmian prawnych system premii gwarancyjnych jest wciąż aktywny. Dzięki niemu osoby zaspokajające swoje potrzeby mieszkaniowe mogą uzyskać wsparcie finansowe z (...)

 • Jak działa system ELIXIR?

  (...) nie ma Internetu, a komputery są rzadkością. Króluje maszyna do pisania, papier i pieczątka. To Polska na początku lat dziewięćdziesiątych. W takich realiach, z inicjatywy Związku Banków (...)

 • Piekarnia Opłatków S.T. Stelmach - Informacje o firmie, galeria wyrobów i dane kontaktowe. Biskupice.

  Czytaj więcej: Pieczywo


strony : [ 1 ]
 
8
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1211
CHF 3,3850
USD 3,0222
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.