eGospodarka.pl

 • Przedsiębiorcy pracują dłużej niż pracownicy na etacie

  (...) 24 sekundy – o tyle dłużej w tygodniu osoba, która ma własną firmę od pracownika zatrudnionego na etacie. Pracownik tygodniowo przepracowuje nieco ponad 43 godziny, w przypadku (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-9, poznaj opinie o Bata Poland Rękawice 984-6287 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Końskie.


 • Wniosek o urlop warto złożyć wcześniej

  (...) udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala pracodawca, uwzględniając wnioski pracowników oraz konieczność zapewnienia normalnego toku pracy. W praktyce oznacza to, że pracodawca (...)

 • Nowy system Apple: iOS 8

  (...) czerwca konferencji Worldwide Developers Conference, odbywającej się w San Francisco, firma z Cupertino zaprezentowała najnowszy system operacyjny dla iPhona i iPada. Według przedstawicieli (...)

 • WIG20 zwyżkuje o 0,25 procent

  (...) zainicjowanego pod koniec poprzedniego dnia ruchu w górę. Indeksy największych spółek zwyżkowały na otwarciu po 0,25 proc., a pozostałe wskaźniki po około 0,1 proc. Do południa byki szły (...)

 • Bagaż podręczny - co można zabrać na pokład samolotu?

  (...) zabiera się do kabiny, nosi więc on także nazwę bagażu kabinowego. Jest to bagaż przechowywany w specjalnych schowkach na górnej półce lub pod poprzedzającym fotelem (w zależności od typu (...)

 • Obroty na rynkach GPW V 2014 r.

  (...) NewConnect wzrosła w maju br. o 22,1% względem maja 2013 r. do poziomu 74,1 mln zł Wartość emisji notowanych na rynku Catalyst na koniec maja br. wzrosła do 64,7 mld zł, czyli o 17,8% w (...)

 • Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają LTE bez limitu

  (...) wprowadzają na rynek nową kategorię produktu. Mobilny przez całą długość umowy nie będzie ograniczony wielkością pakietu danych. Już dziś Internet Plusa, jeśli wierzyć zestawieniom (...)

 • Dostępność kredytów: indeks V 2014

  (...) kredytów hipotecznych Indeks Dostępności Kredytowej (IDK) Open Finance oraz TVN Biznes i Świat osiągnął w maju 122,83 punktu. Był o 0,5 pkt. niższy niż w kwietniu, ale o prawie 3 pkt (...)

 • Koszty firmy: remont czy ulepszenie środka trwałego?

  (...) przebudowy, rozbudowy, rekonstrukcji, adaptacji lub modernizacji, wartość początkową tych środków, ustaloną zgodnie z przepisami ustawy, powiększa się o sumę wydatków na ich ulepszenie (...)

 • Spam I kw. 2014

  (...) Rozpowszechnienie urządzeń mobilnych spowodowało pojawienie się spamu e-mail, którego celem są użytkownicy smartfonów i tabletów. Pisaliśmy już o masowych wysyłkach zawierających (...)

 • Kłopotliwy samochód osobowy w podatku dochodowym w 2014 r.

  (...) różne wątpliwości, jakie przepisy do którego auta należy stosować. Załóżmy bowiem przykładowo, że podatnik prowadzący posiada samochód, który przed 01 kwietnia 2014 r. był traktowany (...)

 • VAT: WNT samochodu z podatkiem od wartości dodanej

  (...) Wnioskodawca, czynny podatnik VAT, we wrześniu 2013 r. zakupił od kontrahenta niemieckiego samochód dostawczy (jest to ). Sprzedawca na wystawionej fakturze naliczył podatek od wartości dodanej, (...)

 • Inwestowanie w obligacje: rentowność w terminie do wykupu

  (...) które umykają, gdy ograniczamy się wyłącznie do nominalnej stopy oprocentowania - są to cena zakupu obligacji oraz korzyści z reinwestowania otrzymywanych odsetek. Obligacje często są (...)

 • Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014: poradnik kibica

  (...) z Polski nie ma, najlepiej zaplanować podróż z przesiadką w Londynie, Frankfurcie, Madrycie lub Lizbonie. Taka podróż potrwa 15 - 25 godzin (w zależności od czasu oczekiwania na przesiadkę). (...)

 • Apartament w Warszawie raczej dla najzamożniejszych

  (...) nieruchomości Domy.pl, rozpoczynają publikację cyklicznych raportów dotyczących wymaganych minimalnych zarobków rodziny, chcącej zaciągnąć kredyt na zakup 120-metrowego apartamentu w jednym (...)

 • Lokata Bezkarna w BGŻOptima wyprzedza konkurencję

  (...) tys. zł zakładanych na 3 miesiące wynosi obecnie 2,26 proc. Dla klientów banków oznacza to małe zyski. Jednak nie oznacza to, że na rynku nie ma produktów atrakcyjnych. - Postanowiliśmy (...)

 • Nadchodzi reklama osobista

  (...) IAB, sieć staje się coraz ważniejszym narzędziem umożliwiającym dotarcie do klienta. Tylko w zeszłym roku marketerzy wydali o 10,2 proc. więcej na marketing w tym kanale. Co ważne (...)

 • Działy HR przytłoczone sprawami administracji

  (...) HR deklaruje, że czynności administracyjne w pracy (takie, jak wypełnianie wniosków, poszukiwanie danych, generowanie raportów, itd.) zajmują im więcej czasu niż realizacja zadań (...)

 • Niska zmienność na rynkach akcji

  (...) USA poleciały podobno sam szef Francuskiego Banku Centralnego, by ubłagać obniżenie poziomu tej kary i negocjować jej zasadność. Wczorajsza sesja na Wall Street przyniosła dość płaskie (...)

 • Smartband Acer Liquid Leap oraz smartfon Acer Liquid Jade

  (...) to najmniejsze urządzenie dotykowe w ofercie firmy . Gumowa opaska, w której umieszczono 1-calowy ekran dotykowy, zapewniać ma wygodę podczas codziennego noszenia. Zadowoleni z takiego (...)

 • Inflacja postraszy EBC

  (...) decyzje w zakresie polityki pieniężnej zależą nie tyle od bieżącej inflacji, co od perspektyw dla przyszłej inflacji. Z tego też powodu EBC czeka na projekcję inflacji, którą będzie miał (...)

 • Upadłości firm V 2014

  (...) upadłości dotyczyły firm mających zsumowany ostatni znany obrót na poziomie 1,7 miliarda złotych a zatrudniały one razem ok. 4,3 tys. osób. W ciągu pięciu pierwszych miesięcy br (...)

 • Czy nadpłata kredytu ma sens?

  (...) Polacy spłacają przed czasem średnio 100 tys. kredytów rocznie. Przy łącznej liczbie umów na poziomie około 1,8 mln oznacza to, że nadpłacanie kredytu jest rozwiązaniem bardzo popularnym (...)

 • Centra handlowe 2012-2016

  (...) światowej gospodarki i większy optymizm konsumentów dobrze wróżą sektorowi nieruchomości. Wzrost PKB w skali globalnej może wynieść 3,4 proc., czyli najwięcej od 2011 r., w czym istotną (...)

 • Eurodolar – wciąż bez odbicia

  (...) Decyzja ws. stóp procentowych, Stopa referencyjna, czerwiec (prognoza 2,50%, poprzednio 2,50%), 03:00 (Chiny) - Indeks PMI dla usług wg CFLP, maj (55,5, poprzednio 54,8), 03:30 (Australia) - Saldo (...)

 • Piotr Śmietana, Serwis instrumentów dętych - Informacje o świadczonych usługach gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych, w ofercie również sprzedaż. [Katowice]

  Czytaj więcej: Muzyka


strony : [ 1 ] . 2
 
3
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1392
CHF 3,3858
USD 3,0449
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.