eGospodarka.pl

 • Ubezpieczenie podróżne: najlepiej w pakiecie

  (...) ogół pochłonięci raczej planowaniem wypoczynku, przeglądaniem przewodników czy wyborem dodatkowych atrakcji. Rzadko myślimy o wydarzeniach, nawet drobnych, które mogą popsuć komfort (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RZ-1A, poznaj opinie o Jan Niezbędny Torebki na mrożonki czy przeglądaj oferty pracy z miasta Legnica.


 • Maj 2014: bardzo niska inflacja

  (...) ceny żywności, towarów i usług w zakresie rekreacji i kultury oraz transportu. Wzrosły ceny towarów i usług związanych ze zdrowiem oraz ceny napojów alkoholowych i wyrobów tytoniowych. W (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 24/2014

  (...) wyłącznie na siebie. Centrum im. Adama Smitha już po raz 21. wyznaczyło dzień wolności podatkowej. Największe obciążenia dotyczą kosztów pracy i prowadzenia działalności gospodarczej (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 24/2014

  (...) osiągnęli polityczne porozumienie ws. przepisów, które mają pozwolić krajom UE na ograniczenie lub zakaz upraw GMO na części lub całym swoim terytorium. Prace nad tymi przepisami trwają od (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 24/2014

  (...) którzy wzięli udział w ankiecie CNNMoney, amerykańska gospodarka potrzebuje jeszcze co najmniej 3 lat na pełne ozdrowienie po kryzysie finansowym 2008-09. Są jednak obywatele USA (16 proc (...)

 • Karawan i bankowóz jako pojazdy specjalne w podatku VAT

  (...) powinien rozliczać podatek VAT, należy zapoznać się z ustawą oraz z dodatkowymi rozporządzeniami. Na te ostatnie uwagę powinni zwrócić przede wszystkim ci, którzy w ramach swoich (...)

 • Kantory internetowe niepopularne

  (...) deklarujących wymianę walut ⅓ badanych wymienia je raz na pół roku, a 42% raz w roku. Tylko ok. 13% robi to co miesiąc. Najczęstszym powodem wymiany walut jest planowany wyjazd zagraniczny w (...)

 • Ubezpieczenie mieszkania = spokojne wakacje

  (...) za mniej niż 200 zł Podstawowym elementem wszystkich pakietów jest ochrona substancji budynku (tzw. murów) przed ogniem oraz zdarzeniami losowymi (np. uderzeniem pioruna, zalaniem i eksplozją (...)

 • Zarobki w służbie cywilnej 2013

  (...) się pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę oraz urzędnicy, którzy muszą przejść dodatkową procedurę kwalifikacyjną, po której mogą być mianowani na dane stanowisko. Mianowani (...)

 • Wakacje 2014: co warto wiedzieć przed?

  (...) na wykupienie wycieczki. W ubiegłym roku blisko połowa respondentów przepytanych przez UOKiK (48 proc.) deklarowała, że nie korzysta z usług biur podróży. Tegoroczne badania przeprowadzone na (...)

 • Akcyza na alkohol pogrąża sprzedaż

  (...) dół 2014 rok to okres, który branża spirytusowa chętnie wykreśli z pamięci. W związku z podwyżką akcyzy 1 stycznia 2014 r. producenci wprowadzili nowe cenniki. Korzystając z okazji (...)

 • Nawet wakacje budzą obawy

  (...) obawia się, że długo wyczekiwane uszczuplą jego portfel w większym stopniu niż to wynikało z jego wcześniejszych planów (44 proc.). W jaki sposób założona cena wypoczynku może (...)

 • Kurs MySQL-a - Zarządzanie bazą danych MySQL z poziomu PHP.

  Czytaj więcej: SQL


strony : [ 1 ]
 
15
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1231
CHF 3,3888
USD 3,0382
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.