eGospodarka.pl

 • Przemysł rośnie, choć nieco wolniej. Za sprawą górnictwa

  (...) sprzedana przemysłu w maju 2014 r. była o 4,4 proc. wyższa w porównaniu z analogicznym miesiącem 2013 roku. Dobry wynik zanotowało przetwórstwo przemysłowe, w którym roczna dynamika (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument List motywacyjny kucharz, poznaj opinie o Tescoma Delicia Foremki papierowe białe 4cm 200szt czy przeglądaj oferty pracy z miasta Drawsko Pomorskie.


 • Wczasy dla singla: od Ibizy do klasztoru

  (...) swataniem przez organizatorów, objazdowe wycieczki, w trakcie których do pokoju dokwaterowywano przypadkowe osoby, czy samotna włóczęga stopem – dziś te formy wypoczynku dla singli (...)

 • Monitoring mediów: cytowania V 2014

  (...) liderem zestawienia cytowań dzienników ogólnopolskich(182). Wśród wielu publikacji GW chętnie cytowano artykuł na temat Brunona Kwietnia, przytaczano także wypowiedź Aleksandra (...)

 • Pojemny Fiat Fiorino Cargo Adventure 1.3 MultiJet

  (...) to typowy nieduży dostawczak. Dwuosobowa kabina pasażerska jest dokładnie tak pojemna, jak być powinna. Przydałoby się wprawdzie nieco miejsca za oparciem foteli, na przykład na kurtkę kiedy (...)

 • Zdolność kredytowa VI 2014

  (...) z dochodem 5 tys. zł netto udała się do banku, mogłaby otrzymać dług w przeciętnej wysokości 410,2 tys. zł (mediana). Jest to o 32,2 tys. zł lepszy wynik niż w analogicznym okresie przed (...)

 • Coraz więcej płatności kartami Visa Business

  (...) polskich kart Visa Business na całym świecie – pojedynczych transakcji dokonywano nawet w najbardziej odległych miejscach, m.in. na Madagaskarze, w Nikaragui czy na Wyspach Marshalla (...)

 • Kredyt hipoteczny w PLN nie dla emigranta

  (...) Finansowego od 1 lipca bank będzie mógł sfinansować nieruchomość tylko w takiej walucie w jakiej klient osiąga większość dochodów. W połowie 2014 r. raz na zawsze ma się zakończyć (...)

 • Niezapłacone składki ZUS od wynagrodzeń w kosztach firmy?

  (...) są finansowane jedynie z wynagrodzenia samych zainteresowanych. Sporą ich część z własnych środków musi pokryć pracodawca. Można by rzec, że uwzględniając wszelkie obciążenia z tego (...)

 • Odliczenie VAT podczas zawieszenia działalności gospodarczej?

  (...) do wykonywania czynności niezbędnych do zachowania lub zabezpieczenia źródła przychodów. Ponadto, jeśli jest związany jakimiś transakcjami z okresu przed zawieszenia, a w trakcie zawieszenia (...)

 • W 2015 r. cashback opodatkowany ryczałtem w podatku dochodowym

  (...) podatkowe reprezentują odmienne stanowiska. Dlatego też polski ustawodawca postanowił poświęcić uwagę temu zagadnieniu podczas nowelizacji dwóch ważnych aktów jakimi są - Ustawa o podatku (...)

 • Przekazanie lokalu z najmu do działalności gospodarczej: korekta VAT

  (...) Wnioskodawca, czynny podatnik VAT, w 2008 r. nabył , który wynajmuje w ramach tzw. . Od zakupu tego odliczył . Obecnie zamierza rozpocząć działalność gospodarczą w zakresie usług (...)

 • W jakim stopniu emerytura zastępuje pensję?

  (...) pensji w swoich krajach członkowskich oraz w ośmiu innych gospodarkach światowych: w Argentynie, Brazylii, Chinach, Indiach, Indonezji, Rosji, Arabii Saudyjskiej i w Republice Południowej (...)

 • Mieszkania kompaktowe zyskują popularność

  (...) drzwiami po lewej stoi łóżko, przy suficie po prawej wisi telewizor, a pod nim blat od stołu, który w zależności od potrzeby można otworzyć lub złożyć. W dalszej części za ścianą (...)

 • Dolcan buduje Osiedle Jordanowskie w Częstochowie

  (...) etapie powstanie 56 mieszkań Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach, dla których ważna jest centralna lokalizacja, ale także kontakt z przyrodą. Nowoczesna architektura, wzbogacona (...)

 • Ustawa o prawach konsumenta podpisana przez Prezydenta

  (...) spełnienia spoczywa na przedsiębiorcy, który musi podać w sposób jasny i zrozumiały m.in. adres pocztowy, numer rejestrowy czy e-mail, pod którym klient może szybko i skutecznie się z nim (...)

 • Eurodolar – nadal w konsolidacji

  (...) Zelandia) - Saldo rachunku bieżącego (NZD), I kw. (1,41 mld, prognoza 1,30 mld, poprzednio -1,43 mld), 01:50 (Japonia) - Bilans handlu zagranicznego (JPY), maj (-909 mld, prognoza -1172 mld (...)

 • W oczekiwaniu na FED

  (...) prasowej wystąpi szefowa FED – Janet Yellen. Ważniejszy od samej konferencji, czy też kolejnego cięcia QE może być tzw. dot-chart, czyli wykres oczekiwań co do stóp poszczególnych (...)

 • Kurs franka szwajcarskiego w dół. Kupujemy czy czekamy?

  (...) czasie, co z pewnością cieszy osoby, które spłacają kredyty w tej walucie. Jeszcze trzy miesiące temu jego kurs zbliżał się do poziomu 3,50 zł, a obecnie wynosi jedynie 3,37 zł. Jest więc (...)

 • Projektor Sony VPL-FHZ700L z laserowym źródłem światła

  (...) 1200 (WUXGA) i są wyposażone w szereg rozwiązań ułatwiających użytkowanie i instalację, takich jak: szybkie włączanie i wyłączanie, możliwość instalacji pod dowolnym kątem (...)

 • Mieszkanie dla Młodych: częste pytania o dzieci

  (...) Mieszkanie dla Młodych przysługują beneficjentom z dziećmi? Przede wszystkim, wychowujący co najmniej jedno dziecko już na starcie mogą otrzymać dopłatę wyższą o połowę. Standardowo (...)

 • Cat B15 – pancerny smartfon marki Caterpillar

  (...) myślą o użytkownikach, którzy używają w nie zawsze bezpiecznych dla tego typu urządzeń warunkach. posiada certyfikat IP67 - jest wodoodporny i pyłoszczelny, bez problemu wytrzyma 30 minut w (...)

 • Ranking lokat terminowych dla zamożnych klientów VI 2014

  (...) oszczędzać Polaków jeden z podstawowych produktów oszczędnościowych. Trzymamy na nich mniej więcej połowę oszczędności. Dzieje się tak dlatego, że łatwiej jest nam wpłacić na nią (...)

 • Kurs EUR/USD zniżkuje do poziomu 1,3535

  (...) rozstrzygnięć, które zapadną na kończącym się dziś posiedzeniu FOMC (20:00), zmienność na rynku pozostanie ograniczona. Wraz z decyzją ws. stóp, Fed opublikuje najnowsze prognozy (...)

 • Co dalej ze złotym?

  (...) ale udział prezesa banku centralnego w cyklu wyborczym na pewno nie jest odbierany dobrze z punktu wiarygodności i niezależności NBP. Nie oznacza to natomiast, że złoty powinien automatycznie (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie V 2014

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Poland Securities - Raporty i analizy spółek giełdowych.

  Czytaj więcej: Giełdy


strony : [ 1 ] . 2
 
18
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1463
CHF 3,4018
USD 3,0589
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.