eGospodarka.pl

 • Duże kary za brak wywieszki z ceną

  (...) i wprowadza jedynie konieczność uwidocznienia cen. Oznaczanie ceną poszczególnych egzemplarzy towaru albo opakowań (czyli popularne ) wymusza w sklepach, szczególnie małych i bardzo małych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS RSA, poznaj opinie o Śnieżka ACRYL-PUTZ START czy przeglądaj oferty pracy z miasta Ustroń.


 • Ustawa o prawach konsumentów wejdzie w życie w Boże Narodzenie

  (...) w życie , będą zobowiązani do dokonania dość głębokich zmian. Po pierwsze, będą musieli zmienić regulaminy sklepów tak, by odpowiadały nowemu prawu. A zmiany te są niebagatelne. Po (...)

 • Łatwiejsza upadłość konsumencka

  (...) mocno restrykcyjne i sformalizowane, co sprawia że z tej wychodzenia z problemów finansowych korzysta bardzo niewiele osób. Dlatego też Sejm postanowił zmienić prawo, by osoby które popadły w (...)

 • Prawo jazdy po nowemu: pytania egzaminacyjne jawne

  (...) a właściwie przywraca zasadę merytorycznej odpowiedzialności ministra właściwego do spraw transportu za treść pytań egzaminacyjnych oraz nadzoru nad nimi. ustawa określa, że za pytania (...)

 • Willa Lindego: nowe osiedle na Bielanach

  (...) o nowoczesnej i eleganckiej architekturze. W zamyśle projektantów ma być on miejscem, w którym nowoczesna łączy się z funkcjonalnością, a miejskość i natura stanowią zgodną całość. (...)

 • Suzuki SX4 S-Cross 1.6 VVT ALLGRIP Premium dla aktywnych

  (...) aspiruje do klasy wyższej. Poprzedni SX4, był podwyższonym autem miejskim z małym bagażnikiem. W zasadzie, bliżej mu było do hatchbacka segmentu B, niż SUV-a. SX4 S-Cross przeszedł (...)

 • Najczęściej cytowane media V 2014

  (...) pierwsze miejsce zajęła Rzeczpospolita. Na drugiej pozycji znalazła się Gazeta Wyborcza, na trzeciej – Dziennik Gazeta Prawna. Wśród tygodników i dwutygodników pierwsze miejsce zajął (...)

 • Jak inwestować - horyzont inwestycyjny

  (...) jak przewidywana długość okresu na jaki dokonuje się danej inwestycji. Określenie celu, na który planuje się przeznaczyć zgromadzony do tej pory kapitał oraz przyszły zysk, niemal (...)

 • Czy Rekomendacja U podzieli KNF?

  (...) problem zwrócił uwagę Sekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów, Pan Wojciech Kowalczyk, w piśmie z 27 maja 2014 roku kierowanym do Przewodniczącego KNF Pana Andrzeja Jakubiaka. Pan (...)

 • Eurodolar – lokalna korekta

  (...) Zelandia) - Bilans handlu zagranicznego (NZD), maj (285 mln, prognoza 250 mln, poprzednio 534 mln), 01:30 (Japonia) - Inflacja bazowa CPI (r/r), maj (3,4%, prognoza 3,4%, poprzednio 3,2%), Stopa (...)

 • Polski Standard Płatności ze zgodą UOKiK

  (...) wspólnego przedsiębiorcy złożyło sześć banków: PKO BP, Alior Bank, Bank Millenium, Bank Zachodni WBK, mBank oraz ING Bank Śląski. Nowy podmiot o nazwie Polski Standard Płatności (PSP) (...)

 • Kolejna rozgrywka przed EBC

  (...) prezesa Draghiego w przyszły czwartek. Niemal na pewno EBC tym razem nie wprowadzi żadnych nowych narzędzi, gdyż potrzebuje trochę czasu aby zaobserwować, jak gospodarka reaguje na czerwcowy (...)

 • Havex: trojan atakujący sieci energetyczne

  (...) do , które można było pobrać ze stron producentów systemów ICS/SCADA. Złamane zostały zabezpieczenia stron internetowych co najmniej trzech firm, produkujących oprogramowanie tego typu (...)

 • System podatkowy: wynajem mieszkania lepszy niż fundusz akcyjny?

  (...) zwraca uwagę przede wszystkim na możliwy wzrost cen budynku, mieszkania lub działki albo zyski, które można czerpać z ich wynajmu. Dopiero w kolejnym etapie porównań rynkowych możliwości (...)

 • Usługi budowlane: VAT w dacie faktury

  (...) Spółka, świadcząca usługi budowlano-montażowe, podpisała umowę na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Płatności za wykonane będą (...)

 • Monitor AOC g2460Pg z technologią G-SYNC

  (...) pełnej synchronizacji częstotliwości odświeżania obrazu w monitorze z obrazem generowanym przez kartę graficzną komputera. Dzięki temu wyeliminowane zostają efekty rwania, opóźnienia i (...)

 • Sprzedaż bezpośrednia: kosmetyki górą

  (...) choć raz zakupu od konsultanta sprzedaży bezpośredniej - w porównaniu do 55 % mężczyzn. Aż 70% klientów spotyka się z konsultantami sprzedaży bezpośredniej w domu. Respondenci, którzy (...)

 • Aktywizacja zawodowa przez profilowanie

  (...) w Powiatowym Urzędzie Pracy (PUP) będzie sprofilowana pod kątem własnego potencjału oraz niezbędnego zakresu wsparcia przy znalezieniu pracy (profile dla osób już zarejestrowanych zostaną (...)

 • Branża motoryzacyjna stawia na outsourcing

  (...) 2014 okaże się przełomowym w branży motoryzacyjnej i na dobre pożegnamy się z kryzysem, z którego firmy produkujące samochody i części do nich bardzo szybko wyciągnęły wnioski. Jednym z (...)

 • BIG będzie wiedzieć więcej. Co na to KPF?

  (...) dyrektorem Departamentu Prawno-Legislacyjnego KPF Jak KPF ocenia propozycję zmian, przedstawioną przez Ministerstwo Gospodarki, w ustawie o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie (...)

 • E-administracja: ePUAP czy e-podpis?

  (...) na informatyzację usług publicznych przeznaczono w Polsce ok. 4 mld zł. Dzięki takim inwestycjom coraz więcej spraw urzędowych można załatwić bez wychodzenia z domu. Według danych (...)

 • S&P 500 daje i odbiera

  (...) południu naszego czasu James’a Bullarda, członka rady Fed, którego zdaniem FOMC powinien podnieść stopy w USA w marcu przyszłego roku. Wypowiedź została odczytana jako negatywna dla rynku (...)

 • Zaufanie do polityków najmniejsze

  (...) zawodowych było jednym z zagadnień poddanych badaniu w 14. edycji European Trusted Brands, którego pomysłodawcą był Reader’s Digest. 91% Polaków (i tyle samo Europejczyków) zadeklarowało (...)

 • Wypłata z bankomatu za granicą może słono kosztować

  (...) przygotować się na wyższe koszty. Czasami będziemy musieli zapłacić nawet za usługi, które zwykle są darmowe. Tak jest dla przykładu w przypadku przychodzących rozmów telefonicznych. Za (...)

 • Najlepsze jakościowo marki według Polaków

  (...) badania QUDAL - QUality meDAL mają na celu upowszechnienie znaczenia i usług oraz uświadomienie , że mają prawo się jej domagać. Zasady badania W badaniu QUDAL - QUality meDAL obywateli (...)

 • Polamp - Dystrybutor asortymentu branży elektrotechnicznej i ciepłowniczej, producent rozdzielni. Giżycko.

  Czytaj więcej: Sprzedaż i dystrybucja


strony : [ 1 ] . 2
 
27
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1528
CHF 3,4137
USD 3,0485
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.