eGospodarka.pl

 • Kursy walut 16-20.06.2014

  (...) z oczekiwaniami Fed ograniczył program skupu aktywów o kolejne 10 mld USD (do 35 mld USD). Zaskoczeniem jednak okazały się projekcje makroekonomiczne. Mimo ostatniego wzrostu inflacji, jej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-U, poznaj opinie o Scandic Food Owocowa rozkosz Dżem pomarańczowy 500 g czy przeglądaj oferty pracy z miasta Strzegom.


 • Wakacyjny rynek pracy 2014

  (...) że oferty pracy są zróżnicowane pod względem zarobków, a także okresu zatrudnienia. Okres trwania zatrudnienia może kształtować się od tygodnia do kilku miesięcy. Warto wziąć to pod (...)

 • Mitsubishi Pajero Sport A/T - rosyjski niedźwiedź

  (...) jest fakt, że ze sportem samochód ten ma tyle wspólnego co rosyjska polityka zagraniczna z savoir vivrem. Jak się ostatnio okazało – niewiele. Mam nadzieję, że taka metafora nie przywoła (...)

 • Wykorzystanie MdM IV-V 2014

  (...) limitów najwięcej skorzystali zainteresowani zakupem mieszkań w Poznaniu. Nie bez powodu, procentowy skok cen był tu najwyższy – zwraca uwagę Kołodziejczyk dyrektor w redNet Property Group (...)

 • Miasto Wola - rusza realizacja projektu

  (...) 34 355 m kw. powstanie nowoczesny kompleks, składający się z mieszkalnych liczących od sześciu do dziewięciu kondygnacji, w których znajdzie się ok. 850 mieszkań oraz 977 miejsc (...)

 • Sytuacja kryzysowa na drodze - co robić?

  (...) uznać można zarówno , które nie pozwala kontynuować podróży, jak i wypadek komunikacyjny, w którym bezpośrednio bierzemy udział, bądź którego jesteśmy świadkami. Każde z tych zdarzeń (...)

 • Ceny produktów rolnych V 2014

  (...) poprzedniego roku odnotowano na obu rynkach spadek cen większości produktów roślinnych i zwierzęcych. Wzrosły ceny ziemniaków, jak również ceny mleka w skupie, a na targowiskach ceny (...)

 • Powstanie przychodu w podatku dochodowym od usług ciągłych

  (...) wynajmuje swoim kontrahentom pomieszczenia na potrzeby prowadzonych przez nich działalności gospodarczych. Stosowne są zawierane na okres kilku bądź kilkunastu lat, a także bezterminowo z (...)

 • Wartość początkowa środka trwałego otrzymanego w aporcie

  (...) jest jego nabycie w drodze kupna. Można go także wytworzyć we własnym zakresie, czy otrzymać w spadku bądź . To najczęściej występujące sytuacje w wielu firmach. W pierwszym przypadku (...)

 • Hodowla ślimaków poza podatkiem dochodowym?

  (...) podatkiem dochodowym od osób fizycznych podlegają działy specjalne produkcji rolnej, do których zaliczane są między innymi: uprawy w szklarniach i ogrzewanych tunelach foliowych, uprawy (...)

 • Dofinansowanie do wczasów dzieci pracownika z ZFŚS w podatku PIT

  (...) Zespół szkół zgodnie z regulaminem może przyznawać swoim pracownikom dofinansowania do wypoczynku dzieci i młodzieży do 18 lat (różnicując taką pomoc w zależności od sytuacji (...)

 • Użytkownicy Allegro na celowniku cyberprzestępców

  (...) temacie „Blokada Twojego konta Allegro” wysłaną ze sfałszowanego adresu(w rzeczywistości wiadomości wysyłane są z innych adresów, które nie znajdują się w domenie @allegro.pl). Serwis (...)

 • Deregulacja rynku telekomunikacyjnego korzystna dla gospodarki

  (...) są szczególnie potrzebne na polskim , której bolączką jest ciągły niedobór nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej, tak istotny dla całej gospodarki. To właśnie infrastruktura (...)

 • Produkcja w Polsce V 2014

  (...) sprzedanej odnotowano w 27 (spośród 34) działach przemysłu m.in. w produkcji mebli – o 18,3%, wyrobów z drewna, korka, słomy i wikliny – o 13,7%, maszyn i urządzeń – o 13,2%, metali – (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe V 2014

  (...) r. wydano pozwolenia na budowę 61855 mieszkań, tj. o 14,9% więcej niż w analogicznym okresie 2013 r. (kiedy notowano spadek o 26,1%). Wzrosła również liczba , których budowę rozpoczęto – (...)

 • Eurodolar – wreszcie odbicie, silny wzrost na złocie

  (...) - Spotkanie ministrów finansów UE (ECOFIN), 08:00 (Niemcy) - Inflacja PPI (m/m), maj (prognoza 0,0%, poprzednio -0,1%), Inflacja PPI (r/r), maj (prognoza -0,7%, poprzednio -0,9%), 08:35 (Japonia) - (...)

 • Dell OptiPlex 3030 i OptiPlex 9030 – komputery All-in-One

  (...) przy wyborze w pełni odpowiadających środowisku pracy. Wymagania pod względem rozwiązań technologicznych rosną – znaczenie mają już nie tylko określone funkcje czy wydajność, ale (...)

 • Wakacje 2014: numery alarmowe i roaming w UE

  (...) czas, w którym dochodzi do wielu wypadków. Niepokojące są chociażby statystyki zaginięć osób dorosłych i dzieci w . Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych odnotowuje w (...)

 • Kurs EUR/USD rośnie do poziomu 1,3640

  (...) nie ma w zasadzie żadnych istotnych odczytów. Pewną uwagę może natomiast przykuć wystąpienie publiczne członka zarządu ECB Yvesa Merscha (10:15). Przy braku ważniejszych wydarzeń, na (...)

 • Mieszkanie dla Młodych zwycięża w dużych miastach

  (...) samego początku preferowały duże miejscowości. Pierwszym czynnikiem, decydującym o dużo większym zainteresowaniu MdM w dużych miejscowościach, jest ograniczenie tylko do rynku pierwotnego (...)

 • Linea buduje Osiedle Pogodna w Murowanej Goślinie

  (...) Linea wprowadziła już ok. 3000 mieszkańców. Mimo, że realizacja osiedla Leśna Polana nie została jeszcze zakończona, deweloper podjął decyzję o rozpoczęciu budowy w Murowanej Goślinie (...)

 • Express ELIXIR coraz popularniejszy

  (...) system natychmiastowych , dwa lata temu (dokładnie 12. czerwca 2012 r.) W maju tego roku Izba rozliczyła w nim niemal 70 tysięcy transakcji na łączną kwotę blisko 300 mln zł. W każdym (...)

 • Dochody Polaków: ponad połowy rodzin nie stać na wakacje

  (...) lipca 2012 roku. Ankietowani wskazali m.in., które potrzeby jest im najtrudniej zrealizować. Aż 60% z nich stwierdziło, że nie jest ich stać na wymianę zużytych mebli. Ponad połowa badanych (...)

 • Jak wybrać ubezpieczenie nieruchomości?

  (...) dążą do tego, aby dostępne produkty były elastyczne, kompleksowe i jak najbardziej dopasowane do potrzeb klientów. Niestety żadne nie uchroni domu przed wypadkami, może jednak dać poczucie (...)

 • Kredyt odnawialny dla firm: jak wybrać najlepszy?

  (...) to rodzaj kredytu obrotowego, który ma formę zbliżoną do debetu na rachunku osobistym. Pozwala na bieżące finansowanie działalności przedsiębiorstwa. Warunki, na jakich jest udzielany (...)

 • Inwestor BZ WBK - Logowanie do systemu Domu Maklerskiego BZ WBK S.A.

  Czytaj więcej: Zlecenia on-line


strony : [ 1 ] . 2
 
20
czerwiec 2014

czerwiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1506
CHF 3,4109
USD 3,0495
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.