eGospodarka.pl

 • Rynek akcji - hossa trwa

  (...) na rynek trafiły dobre dane ze spółek amerykańskich. Weźmy pod lupę te bardziej istotne dla amerykańskiej gospodarki. Pozytywnie zaskoczył UPS i 3M. Ceny akcji 3M osiągnęły historyczne (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Załącznik do wniosku RG-1 (RG-RD), poznaj opinie o Kingway DOMINATOR 500 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Dębica.


 • GPW: realizacja zysków

  (...) papierami wartościowymi na GPW już rozpoczęli majówkę świadczyły najlepiej obroty, które na całym rynku o godz. 17 nieznacznie przekraczały 500 mln PLN. Indeks WIG20 tuż przed (...)

 • Rynek walutowy 22.04-29.04.2011

  (...) dopiero następny dzień. Wtedy to bowiem eurodolar za sprawą dobrych wyników aukcji hiszpańskich bonów skarbowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem zaczął odrabiać straty jakie (...)

 • Kurs dolara -tydzień osłabienia

  (...) amerykański bank centralny dąży do poprawy komunikacji z rynkiem i podąża drogą wytyczoną przez EBC. Oczekiwania przed posiedzeniem Fed istotnie wspierały zwyżkę kursu eurodolara (...)

 • Ministerstwo Finansów sprzedaje euro

  (...) 11:00 opublikowane zostały dane na temat inflacji konsumentów HICP w strefie euro. Wskaźnik ten wyniósł w kwietniu 2,8 proc. r/r, podczas gdy spodziewano się odczytu na poziomie 2,7 proc. r/r (...)

 • Nieruchomości wakacyjne dają zarobić

  (...) Szczęśliwcy, którzy w poniedziałek nie muszą pojawiać się w pracy, będą odpoczywać przez cztery dni. Majowy weekend tradycyjnie rozpoczyna sezon, w którym szczególnie często organizuje (...)

 • Zatrudnienie równoległe a staż urlopowy

  (...) bezpłatnym w innej firmie, u nas pracuje na podstawie umowy o pracę. Nie dostarczył świadectwa pracy. Czy okres pracy w firmie, gdzie przebywa na urlopie bezpłatnym, zaliczyć do stażu (...)

 • Dziś wskaźniki Chicago PMI oraz Uniwersytetu Michigan

  (...) tyle nieduża, iż trend wzrostowy jest cały czas niezagrożony, zarówno na EURUSD, jak również na innych parach, w których dolar jest walutą kwotowaną. Odreagowanie dolara możemy tym (...)

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany IV 2011

  (...) kwietnia 2011 r. weszła w życie ustawa z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz. U. z 2011 r. Nr 45, poz. 235), którą: określono zasady organizowania i funkcjonowania (...)

 • Hiszpania: co piąty mieszkaniec bez pracy

  (...) przede wszystkim za sprawą wydatków rządowych. Zabrały one 1,1 pkt proc. ze zwyżki PKB. Ujemna stała się też kontrybucja wymiany handlowej, która wcześnie dostarczała "punktów (...)

 • Podatek od zbycia akcji po zmianach

  (...) nowelizacji ustawodawca w sposób gruntowny doprecyzował kwestie związane z rozliczaniem podatku dochodowego z tytułu tzw. wymiany udziałów przez wspólników spółek kapitałowych będących (...)

 • Używany samochód z UE: zakup a rozliczenie VAT

  (...) o podatku od towarów i usług uznaje co do zasady nabycie prawa do rozporządzania jak właściciel towarami, które w wyniku dokonanej dostawy są wysyłane lub transportowane na terytorium (...)

 • Obligacje skarbowe - oferta V 2011

  (...) do sprzedaży trafi nowa emisja detalicznych papierów skarbowych obejmująca cztery rodzaje obligacji. Inwestorzy indywidualni poszukujący krótkoterminowej i jednocześnie przewidywalnej (...)

 • Wyrejestrowanie z ubezpieczeń po urlopie wychowawczym

  (...) powoduje ustania stosunku pracy. A zatem osoba, która korzysta z urlopu wychowawczego jest nadal pracownikiem. Po podjęciu pracy osoba ta została zgłoszona do ZUS na formularzu ZUS ZUA z (...)

 • Umowa zwolnienia z długu

  (...) Aby zwolnienie z długu odniosło skutek, poza stosownym oświadczeniem wierzyciela niezbędne jest jego przyjęcie przez dłużnika, choćby w sposób dorozumiany. Omawiana instytucja ma bowiem (...)

 • Czas pracy w 2011 po zmianach

  (...) zmianach z 2011 r. można bardzo łatwo wpaść w pułapkę. Otóż, jeśli ktoś miał stałe dni wolne z tytułu przeciętnie 5-dniowego tygodnia pracy (np. zawsze były to wolne soboty lub zawsze (...)

 • Dostępność kredytów: indeks IV 2011

  (...) Finance i TVN CNBC Indeks Dostępności Kredytowej (IDK), który obrazuje sytuację na rynku kredytów hipotecznych w złotych, wzrósł w kwietniu o 4,99 pkt, do poziomu 118,59 punktów. Kalkulowany (...)

 • Nowa oferta kredytowa w Kredyt Banku

  (...) w innym banku Kredyt Bank proponuje kredyt w PLN lub w EUR, bez prowizji, w wysokości nawet do 100% wartości nieruchomości, z możliwością uzyskania dodatkowych środków na dowolny cel i na (...)

 • UOKiK: bezpieczne grillowanie

  (...) na polskim rynku grilli i podpałek — pokazują wyniki kontroli Inspekcji Handlowej. W ubiegłym roku sprawdzono 227 partii grilli i 83 podpałek u 71 przedsiębiorców, w tym 49 zajmujących (...)

 • Gdzie najwyższe podatki w Europie?

  (...) podatków. Mimo redukcji stawek na przestrzeni ostatnich lat, cały czas uważamy, że płacimy za dużo. Porównując jednak efektywne stawki opodatkowania liczone na podstawie średniego (...)

 • Refinansowanie kredytu to oszczędność

  (...) finansowy spowodował skokowy wzrost marż kredytów hipotecznych oferowanych przez banki. Podczas gdy przed upadkiem Lehman Brothers można było zadłużyć się w rodzimej walucie z marżą (...)

 • Potrącenie z kaucji wpłaconej w ramach umowy najmu

  (...) Apelacyjny w Warszawie, powodowa spółka w 2000 r. zawarła z pozwaną umowę najmu lokalu użytkowego. Spółka uiściła na zabezpieczenie umowy kaucję, która miała być zwrócona po wydaniu (...)

 • Kurs EUR/USD - stabilizacja notowań

  (...) makro na rynek walutowy może okazać się ograniczony ze względu na dzień wolny od pracy w Wielkiej Brytanii, będącej centrum handlu na walutach. Na początku sesji w Europie kurs eurodolara (...)

 • Rynek nieruchomości w Polsce IV 2011

  (...) danych serwisu Oferty.net trójka najdroższych polskich miast od miesięcy pozostaje niezmieniona. Najwięcej za m2 – średnio 9849 zł – zapłacą kupujący w Sopocie. Tu stawka (...)

 • Podpisana ustawa o ograniczaniu barier administracyjnych

  (...) się wprowadzić nowe zmiany była chęć wyzwolenia sił i mechanizmów rozwojowych, a co za tym idzie ograniczenie sfery regulacyjnej państwa, zwłaszcza w sferze działalności gospodarczej i (...)

 • Kokos - Puławy - Importer tyczek bambusowych i producent ogrodowych wyrobów z bambusa.

  Czytaj więcej: Zaopatrzenie ogrodnictwa


strony : [ 1 ] . 2
 
29
kwiecień 2011

kwiecień 2011
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 3,9376
CHF 3,0533
USD 2,6501
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.