eGospodarka.pl

 • Rynki finansowe - spokojne zakończenie

  (...) obligacji skarbowych zrodziły niepokój, że kraj ten pomimo otrzymywanej pomocy finansowej zmuszony będzie ogłosić restrukturyzację zadłużenia. W kończącym się tygodniu rentowności (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument List motywacyjny księgowa, księgowy, poznaj opinie o Black Tiger Energy Fruits Jungle czy przeglądaj oferty pracy z miasta Wołów.


 • Zadłużenia i oszczędności Polaków w III 2011

  (...) banków ok. 3,7 mld zł, pożyczyli ok. 2,4 mld zł (po odjęciu efektów kursowych). To już piąty miesiąc z kolei kiedy bankom udaje się utrzymywać przewagę zebranych depozytów nad kredytami (...)

 • Nowelizacja ustawy medialnej

  (...) projektu nowelizacji twierdzili, że to nic innego, jak tylko proces dostosowania polskiego prawa do audiowizualnej dyrektywy unijnej, co powinniśmy byli zrobić już dawno. Biorąc pod uwagę (...)

 • Udokumentowanie stażu pracy za granicą

  (...) zatrudniony pracownik udokumentował swój staż pracy zaświadczeniem o zatrudnieniu w języku angielskim. Zaświadczenie zawiera dane: imię i nazwisko, okres zatrudnienia i rodzaj pracy, jaką ten (...)

 • Megapanel: serwisy tematyczne II 2011

  (...) „Biznes, finanse, prawo” w lutym na pierwszym miejscu Grupa Onet.pl z 21,76 proc. zasięgiem, na miejscu drugim, Grupa Money.pl z 18,70 proc. zasięgu, na miejscu trzecim, awans z (...)

 • Impreza integracyjna = przychód dla pracownika?

  (...) lub koncerty, spotkania świąteczne, pikniki, imprezy jubileuszowe, czy sportowe, to wszystko po to, by poprawić atmosferę pracy i zintegrować zespół. Dla jednych to miłe oderwanie się od (...)

 • Samochód osobowy z zagranicy jako środek trwały

  (...) samochodu osobowego podatnik, obok zapłacenia ceny należnej zbywcy, zobowiązany jest do poniesienia szeregu dodatkowych wydatków, takich jak opłaty na jego rejestrację, opłata recyklingowa (...)

 • Darowizny i sponsoring a podatek dochodowy

  (...) 1 pkt. 1 u.p.d.o.p., podstawę opodatkowania stanowi dochód po odliczeniu m.in. darowizn przekazanych na cele określone w art. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku (...)

 • Jak ustalić podstawę wymiaru świadczeń chorobowych?

  (...) świadczenia chorobowego należnego pracownikowi ustala się w oparciu o przeciętne miesięczne wynagrodzenie wypłacone za okres 12 (lub pełnych) miesięcy kalendarzowych poprzedzających (...)

 • Koniunktura przemysłowa IV 2011

  (...) w kwietniu oceniany jest pozytywnie, lepiej niż w marcu, choć nieco gorzej niż przed rokiem. Wpływ na poprawę ocen koniunktury mają korzystne, lepsze niż przed miesiącem, prognozy portfela (...)

 • 4 lata przygotowań do Euro 2012

  (...) wizytówka Euro 2012 Jak podaje PL.2012, dzisiaj w miejscu dawnego Stadionu Dziesięciolecia w Warszawie i na gdańskiej Letnicy stoją - znajdujące się w wykończeniowej fazie budowy - jedne z (...)

 • Zamiana mieszkania na dom: jak to zrobić?

  (...) kwadratowego mieszkań w dużych miastach i domów na przedmieściach, okazuje się, że te drugie są o kilkadziesiąt procent tańsze. Dla porównania, z przykładowych danych transakcyjnych (...)

 • Rynki finansowe - dobre nastroje

  (...) obniżkami prognoz zysków dla spółek na rynkach wschodzących w najbliższych miesiącach, drugi kolejny spadek w kwietniu indeksu zaufania niemieckich przedsiębiorców Ifo, marcowy wzrost (...)

 • Przetargi reklamowe w Polsce I-III 2011

  (...) postępowań? Jak czytamy w raporcie, spośród wszystkich wyników najwięcej ogłoszono w marcu – aż 199. W lutym przedstawiono 157 rezultatów rozstrzygnięć, z kolei w styczniu jedynie (...)

 • Najlepiej oceniane sklepy internetowe 2011

  (...) Raportu – oceniane sklepy podzielono na 3 grupy, w zależności od ich wielkości sklepu i zasięgu działania: 1 Liga – Mega sklepy 2 Liga – Sklepy średniej wielkości 3 Liga (...)

 • Umowa o roboty budowlane - podwykonawca

  (...) się z umowy o dzieło, przy czym różni się od niej tym, że rezultatem działania wykonawcy jest obiekt budowlany. Zakresem umowy jest zatem objęty efekt w postaci obiektu, nie zaś wykonywanie (...)

 • Kredyt hipoteczny w PLN: promocyjny czy standardowy?

  (...) instytucji finansowej kredyt hipoteczny jest najtańszy, a w której dobre warunki to raczej... marzenie ściętej głowy? Do porównania wciągnięto kredyty na 300 tys. zł, na okres 30 lat, w (...)

 • USA: słabe dane makro

  (...) ale nastroje nadal były dobre. Wyglądało to coraz bardziej surrealistycznie, bo informacje docierające na rynek wcale takie dobre nie były. Na przykład dane makro były bardzo słabe. Ilość (...)

 • Rynek pracy w UE a polscy specjaliści

  (...) wszystkim specjaliści (69,1%) i menedżerowie (45,6%) ale także dyrektorzy (pracy w zarządzie będzie poszukiwać 12,6% badanych). Co ciekawe są to głównie osoby, które pierwsze doświadczenia (...)

 • ESET NOD32 Antivirus for Linux

  (...) Desktop to rozwiązanie chroniące przed wirusami i programami szpiegującymi, oparte na silniku skanującym ThreatSense – tym samym, z którego korzystają znane użytkownikom rozwiązania (...)

 • Debiut Benefit Systems SA na GPW

  (...) jest dostarczanie innowacyjnych systemów pozapłacowych świadczeń pracowniczych, mających na celu zwiększenie lojalności i motywacji pracowników klienta. 3 podstawowe produkty emitenta to (...)

 • Debiut Rajdy 4x4 SA na NewConnect

  (...) jest sprzedaż oraz montaż specjalistycznych akcesoriów i części do aut terenowych. O ofercie Wprowadzane instrumenty finansowe: 1 500 000 akcji serii A, 375 000 akcji serii C oraz 375 000 (...)

 • Bałtycki Bank Spółdzielczy w Darłowie na Catalyst

  (...) 1946 roku, kiedy do Darłowa przybył przedstawiciel Związku Rewizyjnego w Gdańsku w celu uruchomienia Spółdzielczego Banku. 11 stycznia 1946 roku odbyło się Zebranie Przedstawicieli i wybrano (...)

 • Rynek walutowy - przedświąteczny spokój

  (...) się powyżej tej granicy w drugiej części handlu na rynkach w USA oraz na początku dzisiejszej sesji azjatyckiej. Przed początkiem notowań w Europie kurs EUR/USD wzrósł powyżej 1,4580 (...)

 • Spotkanie szefa NBP i ministra finansów

  (...) mogliby się uczyć od prof. Belki, dla którego była to już kolejna udana interwencja słowna. Rynek złotego - efekt natychmiastowy już jest, dalszy wpływ również możliwy Jak pisaliśmy w (...)

 • DecouArt.pl - W ofercie papiery iserwetki do decoupage, kleje, lakiery, farby, pędzle i akcesoria.

  Czytaj więcej: Materiały i narzędzia


strony : [ 1 ] . 2
 
22
kwiecień 2011

kwiecień 2011
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 3,9536
CHF 3,0636
USD 2,7135
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.