eGospodarka.pl

 • GPW: notowania WIG20 spadły o 0,61%

  (...) przyniosła pogorszenie nastrojów. Można wymienić kilka przyczyn tego stanu rzeczy. Na naturalną chęć realizacji zysków wskazuje to, że indeks naszych blue chipów zaczął słabnąć już w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Indywidualny rozkład czasu pracy - wniosek pracownika, poznaj opinie o Mokate 3in1 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Człuchów.


 • Kurs EUR/USD w okolicach poziomu 1,4540

  (...) kolejnych godzinach notowań inwestorzy prawdopodobnie zdecydowali się zrealizować zyski głównie z powodu zbliżających się Świąt oraz niepracujących jutro wielu istotnych rynków. W efekcie (...)

 • Telekomunikacja Polska rozczarowała wynikami

  (...) nowojorskiej giełdzie wyniki finansowe zaprezentowała spółka Apple, która pozytywnie zaskoczyła analityków, a w czwartek dołączyły do niej m.in. bank Morgan Stanley oraz General Electric (...)

 • Budownictwo w Polsce I poł. 2011 r.

  (...) Jak czytamy w raporcie, w 2011 roku przedsiębiorstwa budowlane spodziewają się wzrostu rynku o 3,4%, przy czym najbardziej optymistyczne są prognozy małych i średnich przedsiębiorstw (4,1%) (...)

 • Urodzenie dziecka na urlopie wychowawczym: składki ZUS

  (...) 12 kwietnia 2011 r. w trakcie przebywania na urlopie wychowawczym. Rozliczałam za nią składki na ubezpieczenia z tytułu przebywania na urlopie wychowawczym. Jak mam rozliczyć składki za (...)

 • Wyniki organiczne - SEO wciąż górą

  (...) ostatnio najczęściej badane medium. Wyniki badań interesują głównie specjalistów od marketingu. Reklamodawcy i firmy chcą znać zachowania internautów. Znajomość głównych determinant (...)

 • Wyniki Megapanel II 2011

  (...) niezgrupowanych wg zasięgu miesięcznego nadal prowadzi Grupa Google z zasięgiem 91,75 proc., drugie miejsce zajmuje Grupa Onet.pl z zasięgiem wynoszącym 72,62 proc., na pozycji trzeciej, awans z (...)

 • Samochód ciężarowy na osobowy: zmiana a VAT

  (...) samochodu osobowego oraz innego pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony, przysługuje prawo do odliczenia VAT w wysokości 60% kwoty wykazanej w fakturze, (...)

 • Zawieszenie firmy: amortyzacja środków trwałych

  (...) w art. 14a ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej, który został dodany do tej ustawy 20 września 2008 r., a następnie znowelizowany z dniem 31 marca 2009 r. Zgodnie (...)

 • (Faktura) zaliczka w VAT: zmiana zamówienia

  (...) 2010 r. kontrahent wpłacił zaliczkę na poczet złożonego zamówienia (zakup towaru), które miało mieć miejsce w roku 2011. Na powyższe otrzymał fakturę zaliczkową. Do końca 2010 r (...)

 • "Darmowa" rada nadzorcza a podatek dochodowy

  (...) 392 § 1 ksh, członkom rady nadzorczej może zostać przyznane wynagrodzenie. Wynagrodzenie, co do zasady określa statut lub uchwała walnego zgromadzenia. Jeżeli więc wynagrodzenie, o którym (...)

 • Jak stosować kary porządkowe?

  (...) art. 108-113 KP) polega na stosowaniu przez pracodawcę określonych form negatywnej oceny danego pracownika w postaci kar porządkowych czyli: upomnienia, nagany, kary (...)

 • SN o dochodzeniu wierzytelności spółki cywilnej

  (...) zagadnienie prawne, które powstało w następującym stanie faktycznym: powód Marek G. wniósł o zasądzenie od pozwanego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych odszkodowania ubezpieczeniowego wraz z (...)

 • Ceny produktów rolnych III 2011

  (...) na targowiskach zanotowany wzrost cen pszenicy, żyta i owsa wyniósł odpowiednio: ponad 3%, 2% i ponad 3%. Zdrożały również ziemniaki o ponad 13% i prosięta z przeznaczeniem do dalszego chowu (...)

 • Obliczanie czasu pracy w 2011 r.

  (...) Ministerstwo Pracy, sprawia, że po staremu można najpierw policzyć dla wszystkich wymiar czasu pracy (uwzględniając jednak fakt, że święto wyznaczone w stałe w5, wyznaczone dla potrzeb (...)

 • Ceny domów w USA najniższe od 9 lat

  (...) podwyżka od lipca ubiegłego roku. W Tajlandii stopy sięgnęły 2,75%. W obu przypadkach przesłankami do tych ruchów była chęć przeciwdziałania presji inflacyjnej. Obie decyzje były (...)

 • Kredyt złotówkowy to wyższe raty

  (...) we frankach szwajcarskich czasami zastanawiają się czy nie podjęli błędnej decyzji. W większości przypadków ich raty są bowiem wyższe niż w momencie zaciągania kredytu, co wynika z (...)

 • Transport towarów I kw. 2011

  (...) w branży transportowej, początek roku 2011 był gorszy od końca 2010 r. Jednak liczba ofert w I kwartale 2011 r., choć niższa niż w IV kwartale 2010 r., była wyższa niż w analogicznym (...)

 • Kradzież dokumentów a wyłudzenia I kw. 2011

  (...) został spadek zarówno liczby prób wyłudzeń kredytów, jak i łącznej kwoty, na jaką te próby opiewały. Po rekordowo wysokich wynikach z poprzedniego kwartału (163 mln zł przy 1.984 (...)

 • Biznes Waluta dla firm od PKO BP

  (...) o firmach regularnie realizujących transakcje walutowe. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom Bank umożliwił klientom bezpłatne korzystanie z Internetowej Platformy Transakcyjnej iPKOdealer (...)

 • Rewitalizacja kamienicy przy Kijowskiej w Warszawie

  (...) Południe Development w kwartale ulic: Kijowska, Wieczorkiewicza, Brzeska i Markowska w warszawskiej Pradze Północ będzie kompleksem trzech budynków przeznaczonych na cele biurowo-usługowe oraz (...)

 • Monitor Rynku Pracy II 2011

  (...) Wyniki badania Instytutu Badawczego Randstad wskazują, że w ciągu ubiegłego półrocza istotnie zwiększyła się dynamika na rynku pracy - aż 27,1% polskich respondentów badania zmieniło w (...)

 • Zmiany w kredytach gotówkowych Polbanku

  (...) oraz Kredytu Bezpiecznego to rozwiązanie dla osób, które cenią poczucie bezpieczeństwa i nie chcą martwić się o spłatę kredytu. Ofertę ma wyróżniać wysoka suma ubezpieczenia – do (...)

 • Opona MICHELIN X MultiWay 3D

  (...) MICHELIN X® MultiWay™ 3D – zawiera się jej charakterystyka: zastosowanie najnowszych osiągnięć MICHELIN Durable Technologies w postaci innowacyjnej technologii trójwymiarowych (...)

 • Raporty spółek wsparły rynek akcji

  (...) ale pamiętać trzeba o tym, że euforia występuje zazwyczaj tuż przed korektą. Raporty makro nie miały istotnego wpływu na zachowanie rynków. Dane o sprzedaży domów na rynku wtórnym były (...)

 • HKS Projekt - Projektowanie i wykonawstwo konstrukcji stalowych. Specjalizuje się w zakresie urządzeń transportu technologicznego.

  Czytaj więcej: Logistyka i transport


strony : [ 1 ] . 2
 
21
kwiecień 2011

kwiecień 2011
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 3,9787
CHF 3,0803
USD 2,7183
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.