eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 14/2011

  (...) finansowe NBP za 2010 r, w którym zysk banku centralnego wyniósł 6,5 mld zł. Podjęła też decyzję, że NBP wpłaci do budżetu 95 proc. tej kwoty co oznacza, że wpłaci do budżetu 6,2 mld (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument SP, poznaj opinie o Ziaja Maska od-nowa włosów czy przeglądaj oferty pracy z miasta Nowe Miasto Lubawskie.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 14/2011

  (...) w strefie euro wyniosło w czwartym kwartale 2010 roku 0,3 proc. kw/kw (w poprzednim kwartale i 2,0 proc. r/r. W Parlamencie Europejskim zgłoszono radykalne zmiany w finansowaniu budżetu UE (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 14/2011

  (...) już wychodzą z kryzysu. Jednak ich obecnie głównym zadaniem są działania ograniczające poziom inflacji. Eksperci organizacji oceniają, że kraje grupy G7 będą rozwijały się w tempie ok (...)

 • Środki trwałe: remont a modernizacja

  (...) środki trwałe cechuje stopniowe zużywanie się. Jest to naturalna konsekwencja użytkowania w działalności maszyn, samochodów, budynków. Podatnik niejednokrotnie zmuszony jest więc (...)

 • Przedstawiciel farmaceutyczny znajdzie pracę

  (...) opublikowanych w największych serwisach rekrutacyjnych (infoPraca.pl, GazetaPraca.pl oraz Pracuj.pl przeprowadzonej w pierwszym kwartale 2011 roku, pracodawcy z branży farmaceutycznej opublikowali (...)

 • Atak hakerów na Epsilon

  (...) długa, ale zdaje się cały czas powiększać. Wsród przedsiębiorstw, które stały się ofiarami cyberataku, są między innymi: Hilton, American Express, BestBuy, Borders, Capital One, Citibank, (...)

 • Karty kredytowe dla małych firm

  (...) zapłatą faktur, działalność najmniejszych, często jednoosobowych firm jest mocno utrudniona, ponieważ kluczowych płatności związanych z funkcjonowaniem firmy – przede wszystkim (...)

 • Debiut Morizon SA na NewConnect

  (...) prowadzenie wyszukiwarki nieruchomości. Inwestorami w Morizon S.A. są Wojciech Czernecki oraz Michał Jaskólski, założyciele jednej z największych w Polsce porównywarek cen Nokaut.pl oraz (...)

 • Drukarka Brother HL-4140CN

  (...) do 22 stron na minutę zarówno w czerni jak i w kolorze. Standardowy podajnik papieru na 250 arkuszy oraz wielozadaniowy podajnik na 50 arkuszy, pozwalają na efektywne przygotowanie dokumentów (...)

 • Deratyzacja, Dezynsekcja - Warszawa - Dezynsekcja i deratyzacja na terenie Warszawy i okolic. Zakład czynny całą dobę. Zwalcza : rybiki, prusaki, mrówki, pluskwy, karaluchy, mole, myszy, szczury.

  Czytaj więcej: Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja


strony : [ 1 ]
 
9
kwiecień 2011

kwiecień 2011
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 3,9594
CHF 3,0097
USD 2,7489
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.