eGospodarka.pl

 • Świadczenia pracownicze a opodatkowanie VAT

  (...) które należy traktować na równi z odpłatną dostawą towarów. Takimi czynnikami są również pewne działania podatnika mające charakter nieodpłatny. Za opodatkowaną dostawę towarów (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zgłoszenie wypadku w drodze do pracy (z pracy), poznaj opinie o Siemens SF 55M551EU czy przeglądaj oferty pracy z miasta Karczew.


 • Co zmieni ustawa o kredycie konsumenckim

  (...) budowanie własnej, pozytywnej historii kredytowej w BIK będzie miało jeszcze większe znaczenie, instytucje udzielające kredytów będą bowiem miały obowiązek dokonywania oceny ryzyka (...)

 • Sprzedaż kredytów hipotecznych IV kw. 2010

  (...) przez Open Finance banki udzieliły 226,6 tys. kredytów hipotecznych. To o 28,8 proc. więcej niż w całym 2009 roku, który był pod tym względem słaby ze względu na kryzys i przykręcenie (...)

 • Zarobki specjalistów najwyższe w nieruchomościach

  (...) w sektorze maszynowym i elektromaszynowym, który rozwija się bardzo dynamicznie w ostatnich latach. Ożywieniu w tym sektorze sprzyjają inwestycje zagraniczne koncernów międzynarodowych w (...)

 • Konica Minolta bizhub 652 i 552

  (...) działom, gdzie duże ilości produkowanych dokumentów to codzienność. Należą do nich piony kadrowo-płacowe i księgowe, drukujące co miesiąc RMUA dla pracowników, wystawiające setki (...)

 • Elektrownie wiatrowe - Rysunki, fotografie, opisy elektrowni, prawo energetyczne, rysunki i mapy wiatrów oraz ciekawe artykuły z gazet i sieci.

  Czytaj więcej: Wiatr


strony : [ 1 ]
 
10
kwiecień 2011

kwiecień 2011
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 3,9594
CHF 3,0097
USD 2,7489
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.