eGospodarka.pl

 • Kuszące oprocentowanie lokat

  (...) polskim rynku przepłaca za depozyty przyjmowane od klientów indywidualnych, a wszystko w czasie dużej nadpłynności sektora bankowego. Cel jest jeden – pozyskanie nowych klientów na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Załącznik do wniosku RG-1 (RG-RD), poznaj opinie o Kingway DOMINATOR 500 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Dębica.


 • Atak na PlayStation Network

  (...) wyciekły następujące dane klientów firmy Sony: imiona i nazwiska, adresy zamieszkania, adresy e-mail, daty urodzenia, hasła i loginy PlayStation Network/Qriocity oraz używane online PSN ID (...)

 • Słabe dane z USA

  (...) było za mało na korektę, wobec braku perspektyw na bardziej restrykcyjną politykę monetarną w USA dolar nadal traci. Dziś dane o amerykańskim PKB i wyniki Microsoftu. Niższy wzrost PKB (...)

 • GPW: notowania mogą dziś tracić

  (...) niemal kopią zachowania inwestorów dzień wcześniej. Mimo słabszych danych z gospodarki - w USA PKB rósł wolniej niż oczekiwano, przybyło za to wniosków o zasiłki dla bezrobotnych (...)

 • Zaklęcia Bena Bernanke działają

  (...) Zjednoczonych z 3,1 proc. w ostatnim kwartale ubiegłego roku do 1,8 proc. w pierwszych trzech miesiącach 2011 r. to zła informacja. Podobnie jak skok liczby wniosków o zasiłek dla bezrobotnych (...)

 • USA: słabe dane nie wystraszyły inwestorów

  (...) ślepotą (to się na rynkach zdarza) albo po prostu wynikiem kończącego się miesiąca (window dressing). Popatrzmy na te raporty makro. Raport o PKB w pierwszym kwartale i o skojarzonych z nim (...)

 • Wynajem piwnicy zwolniony z VAT?

  (...) Spółdzielnia wynajmuje (na podstawie umowy najmu) osobom zamieszkałym w jej budynkach mieszkalnych pomieszczenia składowe, dodatkowe komórki, zabudowane części korytarza, znajdujące się (...)

 • Solaris Center w Toruniu

  (...) ulicy Gałczyńskiego z Szosą Chełmińską i Aleją 700-lecia. Dzięki lokalizacji w centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie toruńskiej starówki, galeria będzie łatwo dostępna zarówno dla (...)

 • FOXCONN nT-A3500: mini PC

  (...) jednostki obliczeniowej z kartą graficzną. Jest to pierwsza tego typu konstrukcja produkcji AMD. Silnik graficzny Radeon™ HD 6310 posiada pełne wsparcie dla DirectX® 11 oraz obsługuje (...)

 • Nowy Volkswagen Beetle

  (...) Inżynierowie projektujący nowy model musieli skonstruować nowoczesny samochód, który pod względem finansowym będzie dostępny dla przeciętnego człowieka, a równocześnie spełni wszystkie (...)

 • Kokos - Puławy - Importer tyczek bambusowych i producent ogrodowych wyrobów z bambusa.

  Czytaj więcej: Zaopatrzenie ogrodnictwa


strony : 1 . [ 2 ]
 
29
kwiecień 2011

kwiecień 2011
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 3,9376
CHF 3,0533
USD 2,6501
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.