eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Najem prywatny u małżonków na ryczałcie: limit 100.000 zł

  (...) 3 ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne mówi, że 8,5% stawkę ryczałtu stosuje się do przychodów z tzw. prywatnego najmu i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Równe traktowanie w zatrudnieniu - oświadczenie pracownika, poznaj opinie o Ardo HX 045 X czy przeglądaj oferty pracy z miasta nowy dwór mazowiecki.


 • Najwyższe ceny mieszkań wcale nie w Warszawie?

  (...) cenowego pierwszeństwa Dokładna analiza transakcyjnych we wszystkich miastach na prawach powiatu jest możliwa, ponieważ GUS niedawno opublikował swoje opracowanie dotyczące 2017 r. Pomimo (...)

 • Znaku towarowego nie wydzierżawisz na ryczałcie ewidencjonowanym

  (...) Wnioskodawca zamierza zarejestrować , który w przyszłości zostanie wydzierżawiony zewnętrznej firmie. Istotą zawartej (...)

 • Własna odzież robocza pracownika: ekwiwalent zwolniony z PIT

  (...) 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej jako ustawa o PDOF), przychodami ze stosunku pracy są nie tylko wynagrodzenia zasadnicze, oraz różnego rodzaju dodatki i nagrody, ale (...)

 • Cyberprzestępcy dzielą się infrastrukturą

  (...) słyszeć już chyba każdy, kto choć trochę interesuje się działaniami cyberprzestępczego półświatka. Obecnie uchodzą oni za czołowych aktorów międzynarodowej sceny cyberzagrożeń. Ich (...)

 • DOOH, czyli nowe technologie w kampaniach światowych marek

  (...) Dynamiczny rozwój billboardów i cyfrowych reklam DOOH wynika w dużej mierze z ogólnej zmiany w kierunku cyfrowego przekazu. Dziś, kiedy to reklama zdominowała nasze codzienne życie, jesteśmy (...)

 • Czy lokaty bankowe właśnie wracają do łask?

  (...) więcej połowę oszczędności zgromadzonych w bankach trzymali na lokatach, a drugą połowę na kontach. Zmiana nadeszła w marcu 2016 r. kiedy nagle odwróciliśmy się od lokat i ich wartość (...)

 • System wynagrodzeń to element strategii

  (...) zarządzania pracownikami zyskuje na świecie coraz większą popularność i Polska nie jest pod tym względem żadnym wyjątkiem. Najogólniej rzecz ujmując, sprowadza się on do tego, że osoba (...)

 • HotAwards i HotPrizes zamknięte. UOKiK nakłada kary

  (...) Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów dotyczą serwisów internetowych z „nagrodami” prowadzonych przez firmy Karcz-Provider Kamil Karcz z Sułkowic oraz Leaders z Andrychowa. Pierwsza z nich (...)

 • Funt brytyjski ucierpiał

  (...) niezdecydowaniem i brakiem zdolności do racjonalnej oceny sytuacji. W szeregu głosowań nad poprawkami do porozumienia ws. brexitu udało się jedynie przegłosować, że parlament wolałby (ale (...)

 • Rodzinne Podolany: nowe osiedle domów w Poznaniu

  (...) działce zlokalizowanej przy ulicy Heleny Rzepeckiej inwestycja wzbogaci poznański rynek o 12 domów w zabudowie szeregowej. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród dwóch dostępnych (...)

 • Najczęściej cytowane media 2018

  (...) łącznie ponad 25,5 tysiąca razy – w prasie, radio, telewizji i w portalach internetowych. RMF FM cytowano 25,3 tys. razy, a Rzeczpospolitą niemal 24 tys. razy. Prasa W 2018 roku najczęściej (...)

 • Europejskie kluby piłkarskie - przychody 2017/2018

  (...) zagwarantować przychodami o wysokości minimum 200 mln euro, co oznacza dwukrotny wzrost progu względem 2010 roku. Badanie dowiodło, że najwyższy, bo aż 43-procentowy udział w przychodach (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 4/2019

  (...) że wzrost gospodarczy nie osiągnie już 5-proc. Eksperci mówią o poziomie 3-3,5 proc., przy czym gorsza ma być druga połowa 2019 r. Zwracają też uwagę na to, że przyczyną tego spadku PKB (...)

 • Rynek mieszkaniowy a Deweloperski Fundusz Gwarancyjny

  (...) S.A. Propozycja modyfikacji otwartych rachunków powierniczych oraz utworzenia Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego spowoduje zwiększenie kosztów obsługi inwestycji. Przy obecnych warunkach (...)

 • Komunikacja z klientem: co jest mile widziane?

  (...) Agencję Badawczą Biostat wskazuje ścieżki, którymi powinna podążać idealna komunikacja z klientem. Na jego potrzeby grupa tysiąca polskich respondentów odpowiadała na pytania o (...)

 • Protekcjonizm zabiera UE 200 mld euro rocznie

  (...) cła, subsydia, kontyngenty importowe etc. - ma chronić krajowy przemysł przed zagraniczną konkurencją. Zjawisko to widoczne jest również w Unii Europejskiej i to właśnie jemu swój najnowszy (...)

 • #10yearchallange. Jak zmienił się ruch w sieci?

  (...) raportu z danymi za 2009 rok. Wówczas globalny ruch IP wynosił w tym czasie niecałe 15 Eksabajtów miesięcznie, w tym roku szacuje się, że będzie to już 201 Eksabajtów, a więc ponad 13 razy (...)

 • 6 trendów na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie

  (...) zainteresowanie inwestorów ciągle budzić będą najlepsze , głównie w Niemczech oraz w największych ośrodkach Europy Południowej i Środkowo-Wschodniej. Ci z inwestorów, którzy skupiają (...)

 • Smartfon TP-Link Neffos C7A

  (...) w czterordzeniowy, 64-bitowy procesor. Ma 2GB pamięć RAM oraz 16GB pamięci ROM. Smartfon działa w systemie Dual SIM Dual Standby – posiada po jednym slocie na kartę MicroSIM i NanoSIM (...)

 • Światowy rynek akcji nadal pod presją

  (...) który inwestorzy z GPW wspominać będą ze szczególnym rozrzewnieniem. Podobnie jak miało to miejsce na innych rynkach, główny indeks spadł o 9,5%, a małe i średnie spółki wręcz (...)

 • Chcemy pozbyć się smogu ale bez odgórnych nakazów

  (...) że winna powstawania zanieczyszczeń jest w głównej mierze tzw. „niska emisja”, a więc spaliny powstające w efekcie ogrzewania mieszkań za pomocą paliw stałych. Resztę winy ponosić (...)

 • Mitsubishi Eclipse Cross 1.5T MIVEC CVT Intense Plus

  (...) wrażenie. Ma w sobie wszystko, co najlepsze w projektach Mitsubishi - zadziornie spoglądające reflektory, elegancki grill, masywny zderzak i chromowane wstawki. Dobrze prezentują się także (...)

 • Budoform - Producent dylatacji konstrukcyjnych z przeznaczeniem dla obiektów użyteczności publicznej narażonych na silne obciążenia punktowe. Piaseczno k. Warszawy.

  Czytaj więcej: Przemysłowe


strony : [ 1 ]
 
30
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2952
CHF 3,7725
USD 3,7577
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.