eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Osiedle Orso - nowa inwestycja Bouygues Immobilier

  (...) większą popularność i to zarówno wśród osób poszukujących własnego M, jak i deweloperów. Biorąc jednak pod uwagę jego oddalenie od wielkomiejskiego zgiełku i zarazem dobre (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CI KRS-CWY, poznaj opinie o AnnCo Szczotka plastikowa do włosów 4544 czy przeglądaj oferty pracy z miasta lubań.


 • Domeny internetowe: połowa sieci kończy się na .com

  (...) 10 milionów największych serwisów WWW figurujących w rankingu Alexa. Przeprowadzona analiza dowiodła, że niemal co drugi z nich został umieszczony na domenie zakończonej .com. Co istotne (...)

 • Odliczenie VAT gdy transakcja nie doszła do skutku

  (...) który planując nabycie akcji innego przewoźnika lotniczego, poniósł wydatki na i inne usługi dotyczące planowanej transakcji. Ta ostatecznie nie doszła do skutku, mimo to podatnik wniósł o (...)

 • Fiskus nieugięty: paliwo nie mieści się w ryczałcie za samochód

  (...) Wnioskodawca użytkuje w prowadzonej firmie na podstawie zawartych umów . Pojazdy głównie wykorzystują jego pracownicy do celów służbowych. Po pracy mogą oni jednak korzystać z samochodów (...)

 • Formy rozliczania podatków w 2019 r.

  (...) gospodarczej nadal są zasady ogólne wg progresywnej skali podatkowej. Nie każdy jednak jest na taki sposób rozliczania podatku skazany. Zarówno podatnicy rozpoczynający prowadzenie firmy jak (...)

 • Sektor opakowań musi postawić na recykling odpadów z plastiku

  (...) istotny element globalnej gospodarki. Szacuje się, że w naszym kraju roczne zapotrzebowanie na nie sięga 3,5 mln ton. 8 tys. przedsiębiorstw, które związane są z tą branżą, daje (...)

 • Nie tylko programiści: top 5 zawodów 2019 roku

  (...) przed nami okres wzmożonej walki o dobrze wykwalifikowaną kadrę pracowników. Kandydaci do pracy będą mogli wybierać spośród całego wachlarza ofert, a sytuację na rynku kształtować (...)

 • E-akta wzmacniają bezpieczeństwo pracowników

  (...) do 10 lat, możliwość ich gromadzenia w wersji elektronicznej czy domyślne przekazywanie wynagrodzenia wprost na konto bankowe pracownika. To niektóre rozwiązania, jakie obowiązują od 1 (...)

 • 5 trendów, na które polski biznes powinien zwrócić uwagę

  (...) text, text to speech, czyli voiceboty przed chatbotami Wraz z coraz bardziej dynamicznym rozwojem asystentów głosowych, czyli voicebotów, takich jak Siri, Alexa, czy Google Now, który (...)

 • 19 lat pracy na zakup mieszkania w dużym mieście

  (...) mieście kosztowało pod koniec 2018 roku około 313 tysięcy złotych – wynika z szacunków Open Finance opartych o dane NBP. Pod uwagę wzięto informacje na temat faktycznie płaconych kwot za (...)

 • Government shutdown w USA zawieszony

  (...) Trump zgodził się na tymczasowe zakończenie government shutdown (GS), jeśli jednak do 15 lutego nie uzyska 5,7 mld USD na budowę muru na granicy z Meksykiem, wówczas wracamy do punktu wyjścia. (...)

 • 5 prognoz dla rynku data center w 2019 roku

  (...) krawędzi Dalszą popularyzację edge computing napędzać będzie oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie urządzeń . Według szacunków Business Insider Intelligence, do 2020 r. 5,6 miliardów (...)

 • Trendy technologiczne SAS 2019

  (...) 1. Nowe źródła danych Korzystając z zasobów sieci nieustannie pozostawiamy po sobie cyfrowe ślady, które następnie wykorzystywane są przez analityków i speców od marketingu. To właśnie (...)

 • Reklama online z coraz lepszym wskaźnikiem viewability

  (...) kwartalnego raportu “Meetrics Benchmark Report Q4/2018”. Ukazujące się od 2016 roku opracowanie poświęcone jest na poszczególnych rynkach europejskich. Od II kwartału 2017 roku uwzględnia (...)

 • Nazwisko dziecka i reguły jego kształtowania

  (...) wynika z art. 88 § 1 , dziecko, co do którego istnieje domniemanie, że pochodzi od męża matki, nosi nazwisko będące nazwiskiem obojga rodziców. W sytuacji, gdy małżonkowie mają różne (...)

 • Coraz bieglejsi w customer experience

  (...) przeszło 5 000 respondentów z Polski i stało się bazą do stworzenia zestawienia TOP 100 Marek, które w ocenie konsumentów oferują najwyższy poziom . Główny wniosek, jaki płynie z (...)

 • Rynek walutowy 21-25.01.19

  (...) wartości. Mimo wszystko odczyt nie był tragicznie zły w relacji do prognozy, a poza tym byliśmy ostatnio już bardzo nisko - przy 1,1290 - tak więc przejawy osłabienia gospodarczego krajów (...)

 • Trendy w e-commerce na 2019 rok

  (...) już w minionych latach, ale to właśnie nadchodzące miesiące mają przynieść wzrost ich znaczenia. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne w przypadku małych i średnich firm, które nie (...)

 • Zupełnie nowy Ford Focus ST Line 1.5 Ecoboost AT8

  (...) nowego Focusa wyczekiwałem bardzo. Prawie tak bardzo, jak na wspomnianą już wcześniej Fiestę. Dość przypadkiem, zupełnie bez powiązania z moją motoryzacyjną działalnością, zostałem (...)

 • Translation Agency - Oferuje tłumaczenia z języka włoskiego na większość języków europejskich. Casaloldo, Włochy.

  Czytaj więcej: Wielojęzyczne


strony : [ 1 ]
 
28
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2885
CHF 3,7896
USD 3,7592
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.