eGospodarka.pl

 • Laptopy Acer Predator Triton 900 i 500

  (...) laptop do gier nowej generacji Predator Triton 900 to smukły notebook gamingowy o grubości obudowy 23,75 mm. Ma 17-calowy wyświetlacz 4K typu IPS z technologią NVIDIA G-SYNC. Został wyposażony (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-2A, poznaj opinie o Forte Sweden Mrs. Potter's Moc Roślin Szampon do włosów mieszanych melisa i limonka czy przeglądaj oferty pracy z miasta kowal.


 • Obligacje skarbowe oszczędnościowym hitem

  (...) od 2015 r., czyli od czasu, gdy Rada Polityki Pieniężnej obniżyła podstawową stopę procentową do 1,5 proc. a wraz z nią w dół poszły odsetki od . Rok później rozpoczął się odpływ (...)

 • Produkcja w Polsce XII 2018

  (...) sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była w grudniu 2018 r. o 2,8% wyższa niż przed rokiem (kiedy notowano wzrost również o (...)

 • Nowe rozporządzenia w zakresie cen transferowych 2019

  (...) Finansów w sprawie dokumentacji cen transferowych w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz analogiczny projekt rozporządzenia w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych z 16 (...)

 • Szkolenie pracowników w kosztach podatkowych firmy

  (...) 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (dalej jako ustawa o PDOP), są koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zachowania albo zabezpieczenia ich źródeł (z wyjątkiem (...)

 • Zwolnienie z pracy i ugoda sądowa: odszkodowanie z podatkiem dochodowym

  (...) Wnioskodawczyni złożyła do sądu pracy pozew o uznanie dokonanego przez pracodawcę za niezgodne z prawem i przywrócenie jej do pracy lub . Po dwóch rozprawach w sądzie doszło do zawarcia (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie XII i IV kw. 2018

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Gdzie kupujemy największy metraż mieszkania?

  (...) opublikował informacje o obrocie mieszkaniami w 2017 r. Te dane są cenne, ponieważ opierają się na faktycznie zrealizowanych transakcjach i dotyczą wszystkich miast na prawach powiatu. Według (...)

 • Polski rynek nieruchomości handlowych 2018

  (...) handlowych zwolni w 2019 W minionym roku rynek nieruchomości handlowych w naszym kraju powiększył się o kolejne 435 000 mkw. nowej powierzchni. Wzrosty zanotowały wszystkie formaty, w tym (...)

 • Debiut QUARTICON S.A. na NewConnect

  (...) przekształceniu spółki Quartic sp. z o.o. z momentem wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego w lutym 2018 r. Poprzednik prawny Spółki został zarejestrowany w czerwcu 2011r., natomiast do 2015 r. (...)

 • Upadłości firm 2018

  (...) rośnie już trzeci rok z rzędu, ale również bije rekordy. Okazuje się, że sytuacji nie jest w stanie poprawić nawet wzrost PKB. Bieżące kwestie koniunkturalne wywierają pewien wpływ na (...)

 • W banku, u teściów i na zeszyt, czyli pożyczki po polsku

  (...) dość sporą rezerwę, to jednak nie powstrzymuje nas to od zadłużania się - to jeden z głównych wniosków, jakie płyną z badania „Dlaczego Polacy się zadłużają”, przeprowadzonego (...)

 • Negocjacje USA-Chiny: nadzieje rozbudzone

  (...) mini-rajdu ryzyka stał się artykuł Wall Street Journal, według którego sekretarz skarbu USA Mnuchin zaproponował „zniesienie części lub wszystkich ceł” nałożonych na Chiny w celu (...)

 • Monitoring mediów: cytowania XII 2018

  (...) publikacji artykułów dotyczących raportu o sytuacji Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych w drugim kwartale 2018 roku, które zostały opublikowane na stronach KNF. Jak wskazuje (...)

 • 3 powody do wzrostów na GPW

  (...) już o nich słyszał, ale niewielu pewnie wie jak mają one w rzeczywistości funkcjonować. Wprawdzie pierwsze firmy zaczną do nich przystępować dopiero w połowie roku, ale zaraz wytłumaczę w (...)

 • Uwaga! Oprocentowanie kredytów we frankach najwyższe od 4 lat

  (...) w zdecydowanej większości spłacane terminowo, mimo że obecny kurs CHF w niektórych przypadkach jest blisko dwukrotnie wyższy niż w momencie udzielenia kredytu. Przed uratowały niezwykle (...)

 • Zmiany w prawie: zarobki w Polsce będą jawne?

  (...) się projekt zmieniający , który wprowadziłby jawność wynagrodzeń. Zgodnie z proponowanymi zmianami pracodawca musiałby w ofercie pracy zamieścić dokładną kwotę brutto zasadniczego (...)

 • Rymix Bis - Usługi brukarskie. Sprzedaż i produkcja kostki brukowej. Roboty drogowe. Kruszywa. Warszawa.

  Czytaj więcej: Kamieniarstwo i kamień


strony : [ 1 ]
 
18
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2964
CHF 3,7917
USD 3,7694
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.