eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 3/2019

  (...) Europie. Ostatnie trzy lata były udane dla polskiej gospodarki, jednak już koniec II połowy 2018 roku pokazał, że spowolnienie w Niemczech oraz w całej Europie dotarło także i do nas (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o uznanie wypowiedzenia umowy o pracę za bezskuteczne, poznaj opinie o NAD C422 Clasic/Tytan czy przeglądaj oferty pracy z miasta wronki.


 • Długoterminowa analiza walutowa EUR, USD i PLN

  (...) długoterminowe analizy walutowe na lata 2019-2020 wyglądają dosyć optymistycznie względem złotówki: w Europie – w tym w Niemczech, czyli największej gospodarce strefy euro – będzie (...)

 • Wyprzedaż rocznika 2018. Co oferują dealerzy aut?

  (...) najlepsze. Analitycy platformy carsmile.pl postanowili zatem sprawdzić, kto oferuje największe promocje i jakie modele aut są nimi objęte. W rezultacie tej analizy powstał unikalny na rynku (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców: kto potrzebuje wsparcia z zagranicy?

  (...) w Polsce rośnie już od czterech lat. Potwierdzają to dane zebrane przez Agencję Pracy Smart Work - na stałe w naszym kraju pracuje już przeszło pół miliona obcokrajowców, wśród których (...)

 • Prawa i obowiązki zobowiązanego w projekcie nowej Ordynacji podatkowej

  (...) projektu ustawy wynika, że na zasadach przewidzianych w przepisach prawa podatkowego zobowiązany jest w szczególności uprawniony do rzetelnego, bezstronnego, sprawnego i terminowego załatwiania (...)

 • Zwrot kosztów dojazdu i zakwaterowanie pracowników z podatkiem PIT

  (...) Spółka – agencja , zamierza tymczasowych do pracy na terytorium Republiki Francuskiej, do wykonywania pracy u tamtejszych pracodawców użytkowników. W związku z oddelegowaniem do pracy (...)

 • Młodzi kierowcy nie mają najgorzej?

  (...) już u schyłku 2017 roku, to jednak dopiero minione 12 miesięcy przyniosło - za przyszło nam zapłacić o 5% mniej niż rok wcześniej. Kto płacił najmniej, a kogo objęły największe (...)

 • Roczna ocena pracownika: największe błędy i pułapki

  (...) roku to także chwila, w której pracownicy najczęściej wyznaczają sobie swoje własne cele rozwojowe. Co zrobić, aby priorytetem nie stała się dla nich zmiana pracy? Warto się nad tym (...)

 • Dzień Babci i Dziadka: jak wyglądają finanse seniora?

  (...) Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor zawierają personalia 349 tys. osób, które ukończyły 64 lata i mają na swoim koncie przeterminowany o minimum 30 dni dług na kwotę co najmniej 200 zł (...)

 • Theresa May wraca dziś do parlamentu

  (...) do parlamentu, gdzie ma zaprezentować nowy plan (lub plan B) warunków rozstania z UE. W weekend wyszło na jaw, że międzypartyjne poszukiwanie konsensusu nie przyniosło rezultatów. Udobruchanie (...)

 • Korzystasz z bankomatów za granicą? Zobacz, na co uważać

  (...) nie jest to, że ktoś nas napadnie i ukradnie wypłacone pieniądze. Znacznie większe problemy będziemy mieli jeśli przestępcy zainstalowali na bankomacie urządzenie kopiujące pasek (...)

 • Średnia krajowa najwyższa w historii, ale...

  (...) GUS, to można uznać, że przeciętny Polak dostał w grudniu za swoją pracę dokładnie 5274,95 zł. Niestety nie jest jednak aż tak dobrze. Powody są przynajmniej cztery. Z brutto znika 29% Po (...)

 • Jakie zagrożenia niesie twardy Brexit?

  (...) żywności do Wielkiej Brytanii Łukasz Ambroziak, analityk Polskiego Instytutu Ekonomicznego, przekonuje, że wyjście Wielkiej Brytanii z UE bez umowy będzie równoznaczny z powrotem ceł oraz (...)

 • Rynek walutowy 14-18.01.19

  (...) dane z Chin o eksporcie i imporcie - dynamiki obu wielkości były wyraźnie niższe od prognoz. Z kolei 15 stycznia, tj. we wtorek, Izba Gmin odrzuciła plan brexitowy zaprezentowany przez panią (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 3/2019

  (...) wyjścia z impasu po odrzuceniu przez brytyjski parlament umowy brexitowej wynegocjowanej przez T, May z Komisją Europejską. Jedną z pierwszych koncepcji jest możliwość przeprowadzenia drugiego (...)

 • Volvo XC40 - to się sprzeda

  (...) miałem już okazję powiedzieć wraz z Mikołajem przy okazji jego premiery. Z niecierpliwością wyczekiwałem momentu aż będę mógł z nim trochę poprzebywać na osobności. Taki moment (...)

 • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Opolu Lubelskim - Producent wyrobów mleczarskich. Prezentacja firmy, oferta wyrobów, dane kontaktowe.

  Czytaj więcej: Nabiał


strony : [ 1 ]
 
21
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2928
CHF 3,7844
USD 3,7751
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.